<<< Atpakaļ

Uģa Prauliņa un RTU vīru kora GAUDEAMUS koncerts24.07.2017.Alūksnes pilsētas svētku ietvaros 5. augustā, plkst. 14:00 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē būs dzirdams Uģa Prauliņa tautas mūzikas cikls "Pagānu gadagrāmata"! Bez paša komponista līdzdalības, koncertā piedalīsies arī izcilais RTU vīru koris GAUDEAMUS diriģenta Ivara Cinkusa vadībā, īpaša "Pagānu gadagrāmatas etno roka grupa" un solisti.

"Pagānu gadagrāmata" ir suģestējošs tautas mūzikas un tās atspulga mūsdienās sakausējums, vienota un aizraujoša svīta. Cikls veidots nosacītās piecās daļās – "Atkusnis", "Pavasaris", "Vasara", "Rudens" un "Ziema", kurās vīru kora un solistu atskaņotās dziesmas saistītas ar konkrētu gada laiku ritu.

Uģis Prauliņš, kurš šogad atzīmē 60.gadu jubileju, par cikla iecerējumu saka: "Tās ir gadalaiku nomaiņas ārpus pilsētas, tur, kur mēs parasti vairs neesam - pie upes, kas tek dienu un nakti, pie jūras, kas dzīvo savu dzīvi neatkarīgi no mums, pļavās, kuras zied savvaļā ar saviem putniem, un mežos, kuros slēpjas zvēri. Šīs dziesmas ir domātas pilsētas cilvēka iekšējam "es" kā vesela gada retrospekcija – tur, kur parasti mēs neesam."

Koncertā piedalās:
Uģis Prauliņš
RTU vīru koris GAUDEAMUS
Pagānu gadagrāmatas etno roka grupa
Solisti: Asnate Rancāne, Lauma Bērza un Ivars Cinkuss

Pagānu gadagrāmatas etno roka grupu veido:
Uģis Prauliņš – taustiņi, stabules;
Andris Sējāns – taustiņi, stabules;
Reinis Sējāns – perkusijas;
Latvīte Cirse – kokles;
Māris Muktupāvels - dūdas, kokles, stabules;
Leons Sējāns – elektriskā ģitāra;
Ilze Grunte – akustiskā ģitāra;
Andris Grunte – bass;
Ivars Cinkuss – perkusijas, stabule, balss.

Biļešu cena: 8€


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv