<<< AtpakaļJūlijā “Nakts orientēšanās” un “Aktīvais DIVDIENIS “ Jaunannā29.06.2017.

Ilvija Gritāne,
Jaunannas jauniešu kluba “Tikšķis” dalībniece

Jauniešu klubs “Tikšķis” jau trešo gadu jūlijā rīko pasākumu “Nakts orientēšanās Jaunannā”. Šogad šis pasākums norisināsies 8. jūlijā, kurā aicinām piedalīties dalībniekus no 14 gadu vecuma, veidojot komandas 3-4 cilvēku sastāvā.

 Komandai jābūt aprīkotai ar viedierīci, kurai ir QR kodu lasīšanas aplikācija. Orientēšanās dalībniekiem jābūt atbilstošā apģērbā, kā arī jānodrošinās ar atstarojošo vesti vai citiem atstarojošiem elementiem un lukturīti. Reģistrēšanās pasākumam paredzēta no pulksten 22.30 Jaunannas tautas namā, bet starts 23.00. Orientēšanās paredzēta 4 stundu garumā. Viens no svarīgākajiem faktoriem laba rezultāta sasniegšanai – pareizi saplānots maršruts un laika normu ievērošana.

Kā jau iepriekšējos gadus, orientēšanās notiks Jaunannas pagasta robežās, būs jāskrien gan pa mežiem, pļavām, gan pagasta centru. Šogad esam ieviesuši arī kaut ko jaunu - orientēšanos telpā, tas nozīmē, ka daži punkti būs atzīmēti telpās. Lai saglabātu intrigu, neatklāsim, kuras būs šīs orientēšanās telpas.
Mūsu šī gada galvenie atbalstītāji ir viesu nams “Pededzes”, “Xalianse” Stāmerienas izlaušanās istaba, kafejnīca “Pajumte”, SIA “Jaungrēveles”, laivu noma “Ezermalas laivas”, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs.
Gaidīsim jūs izbaudīt nakts piedzīvojumu Jaunannā!
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv