<<< Atpakaļ

Pavasarīgie laika apstākļi liegs Alūksnē uzņemt Latvijas čempionātu biatlonā01.03.2017.

Evita Aploka,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Šīs nedēļas nogalē, 3. un 5. martā, Alūksnes novada ziemas sporta centrā “Mežinieki” plānotais Latvijas čempionāts biatlonā laika apstākļu dēļ nevarēs notikt.

Aizvadītajā nedēļā pašvaldība jau informēja, ka sakarā ar ziemas sporta aktivitātēm nepiemērotiem laika apstākļiem atcelts “Mežiniekos” 4. martā plānotais slēpojums “Alūksnes ziema”. Kā zināms, “Mežiniekos” sacensības notiek dabiskā sniega apstākļos.

Tobrīd vēl bija cerība, ka būs iespējams organizēt biatlona sacensības, tomēr šīs nedēļas sākumā slēpošanas trašu stāvoklis ir kļuvis kritisks, un tuvākajās dienās prognozētais siltais laiks un lietus, paredzams, ka trasēs un šautuvē līdz nedēļas nogalei sniegu varētu izkausēt pavisam.

- Kopā ar trašu apsaimniekotāju pašvaldības aģentūru “Spodra” esam pieņēmuši lēmumu savlaicīgi informēt Latvijas Biatlona federāciju, ka biatlona čempionāta sacensību sarīkošana Alūksnē nebūs iespējama. Tāpat no 1. marta “Mežiniekos” nedarbosies mākslīgais apgaismojums, - informē pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv