<<< Atpakaļ

8. aprīlī atklās Vidzemes mākslinieku darbu izstādi Alūksnē30.03.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

8. aprīlī ar atklāšanas pasākumiem Alūksnes Kultūras centrā, Alūksnes muzejā un Alūksnes Mākslas skolā durvis vērs Vidzemes mākslinieku kopīgā izstāde “Acumirklis”, kas Alūksnē būs skatāma līdz pat 21. maijam.

Šāda Vidzemes mākslinieku kopizstāde izveidojusies par tradīciju un ik gadu tā notiek kādā no Vidzemes pilsētām. Izstādes dalībnieki ir mākslinieki, kuru saknes ir Vidzemes reģionā.
Šogad izstādē Alūksnē būs pārstāvēti 92 Vidzemes reģiona mākslinieki, kuri izstādes apmeklētājus priecēs ar 188 lietišķās mākslas un stājmākslas darbiem. Ekspozīciju zālēs būs skatāmi Valmieras, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas, Valkas, Gulbenes, Cēsu, Siguldas, Madonas, Jaunpiebalgas, Limbažu un, protams, Alūksnes novada mākslinieku darbi. Jāpiebilst, ka Alūksnes novadu pārstāvēs 16 mākslinieki. Izstādei iesniegtie darbi sagatavoti dažādās tehnikās – glezniecība, kokgriezumi, keramika, stikls, gobelēni.
Izstāde būs skatāma trīs ekspozīciju telpās - Alūksnes Kultūras centrā, Alūksnes muzejā un Alūksnes Mākslas skolā. Atklāšana notiks 8. aprīlī katrā no minētajām vietām – pulksten 13.00 Alūksnes Kultūras centrā, pulksten 15.00 Alūksnes muzejā, pulksten 16.00 Alūksnes Mākslas skolā un noslēgsies pulksten 16.40 ar mākslas raisītām sarunām Alūksnes Mākslas skolā.
Izstādi organizē Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļa, Alūksnes Mākslas skola, Alūksnes muzejs, Alūksnes Kultūras centrs, kā arī profesionālo mākslinieku pārstāvji.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv