<<< Atpakaļ

 

Uzņēmums – pārtikas ražotājs 12.10.2017.


21.11.2017.

Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas skolotāja Aiva Vilciņa


Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas 1.-5.klases skolēni ar mērķi izprast, kā tiek dibināti uzņēmumi, kādas darbavietas nodrošina, kādas zināšanas nepieciešamas ieceru īstenošanai un kvalitatīvam rezultātam, devās uz pārtikas ražošanas Loginu ģimenes uzņēmumu “Snigol” Ķekavā.
Māra un Gintas Loginu ģimenes uzņēmumā “Snigol” Ķekavā no Latvijā iegūtām augļu un ogu sulām ražo konfelādes, eliksīrus un sīrupus, kuros netiek lietotas nekāda veida krāsvielas un konservanti.
Skolēni radošās darbnīcas laikā tika iepazīstināti ar to, kāds ir ceļš no idejas par uzņēmumu līdz tā izveidošanai un darbības nodrošināšanai. Skolēni uzzināja, kas ir veselīgi našķi un kā tie tiek pagatavoti.
Skolēni varēja iejusties degustatora lomā, mēģinot noteikt našķu garšu buķeti un izvēloties sev tīkamāko. Skolēni mācījās vērtēt un analizēt. No dotās konfelādes masas katrs skolnieks īpašnieces un meistares Gintas Loginas vadībā izveidoja savu konfelādi. Pagatavošanas procesā skolēni ievēroja ražošanas procesa sanitārās prasības un pārdomāja vai nākotnē paši varētu kļūt par kāda uzņēmuma dibinātājiem un vadītājiem vai darbiniekiem.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv