<<< Atpakaļ

 

“Vidzemes šosejas pieturas” piedalīsies tūrisma informācijas tirgū Pļaviņās!


05.09.2017.


Šā gada 9. septembrī Pļaviņās notiks 4. Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalīsies Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadi zem kopīgā nosaukuma “Vidzemes šosejas pieturas”.

Pirmais Latvijas tūrisma informācijas tirgus notika pirms 3 gadiem Bauskā, kopš tā laika iedibināta tradīcija, ka tirgus notiek dažādās Latvijas vietās, nākamo norises vietu izlozējot starp dalībniekiem. Tūrisma tirgu organizē Lattūrinfo kopā ar pašvaldības tūrisma informācijas centru. Tirgus dalībnieki ir tūrisma informācijas sniedzēji no visas Latvijas.

 “Vidzemes šosejas pieturas” ir sadarbības projekts, kas Latvijas tūrisma informācijas tirgū zem kopīgā nosaukuma piedalīsies pirmo reizi. Sadarbības projekta mērķis ir piedāvāt kopīgu tūrisma piedāvājumu, lai iepazīstinātu ar saviem tūrisma apskates objektiem un tūrisma uzņēmējiem. Apmeklētāji varēs iepazīties ar visu četru novadu daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, kas ir apkopots vienā tūrisma kartē “Vidzemes šosejas pieturas”, kura ir pieejama piecās valodās – latviešu, angļu, krievu, igauņu un lietuviešu.

Tūrisma informācijas tirgū “Vidzemes šosejas pieturas” īpaši izcels sagatavoto ekskursiju piedāvājumu skolēniem un grupām, kas ir apkopots vienā prezentācijā. Ekskursiju piedāvājumā grupām galvenais uzsvars ir likts uz tūrisma apskates objektiem, kuros grupas var līdzdarboties un iepazīties ar kaut ko jaunu.

Sagatavoto ekskursiju piedāvājuma prezentāciju ir iespējams apskatīt šeit.

Laipni gaidīsim stendā “Vidzemes šosejas pieturas”!


Seko mums:
www.instagram.com/vidzemespieturas/
www.facebook.com/vidzemespieturas/
www.draugiem.lv/vidzemespieturas/

 


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv