<<< Atpakaļ

 

Alūksnes muzejā mūziķa Igo grafiku izstāde “Nebijis gadījums”


25.09.2017.

 

 

Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieku 5. oktobrī plkst. 16:00.

“Nebijis gadījums” - stāsts par nebijušu tikšanos un pārsteigumu.
Izstādē būs apskatāmi šogad un iepriekš radītie grafikas darbi kologrāfijas tehnikā, kā arī koka grebumi.
Igo (Rodrigo Fomins) ir dzimis Liepājā un pirmo pieredzi grafikas mākslā iegu-va kopā ar savu mammu grafiķi un fotogrāfi Irinu Tīri dodoties brīvdabas plenēros, grafiski attēlojot Liepājas ielas un pagalmiņus.
Kopš 2010. gada Igo grafikas darbi tapuši kologrāfijas un ofseta tehnikās, piedaloties grafiķes Neles Zirnītes meistarklasēs viņas darbnīcā. Savukārt brīvrokas zīmējumi tapuši uz papīra, izmantojot klasisko tušas un grafīta zīmuļa tehniku.
Savus grafikas darbus Igo izmanto papildinot dzejoļu un eseju grāmatas, kā arī veidojot dizaina priekšmetu sērijas - sveču līniju, dekoratīvo apdruku sēriju porcelāna un stikla traukiem, kā arī apdrukātu tekstilu un apģērbu līniju dizaina zīmolā “Igo Akcents personībai”.
Igo darbu personālizstādes jau notikušas Liepājas muzejā, Sankt-Pēterburgā, galerijā “Pegazs”, restorānā “Andalūzijas suns”, Līgatnes Kultūras namā, Jūrkalnes Tautas namā, Lielvārdes muzejā, Ādažu kultūras centrā, mūzikas klubā “Moonshine” Rīgā, Majoru kultūras centrā Jūrmalā, Ventspils Livonijas pilī, Lūznavas muižā, kā arī viņa darbi atrodas privātkolekcijās. Igo ir Jūrkalnes starptautiskā mākslas plenēra organizators un dalībnieks.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv