Aicinām Alūksnes novada iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām - Alūksnes novads

Aicinām Alūksnes novada iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Aicinām Alūksnes novada iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 9. aprīļa līdz 30. aprīlim, Alūksnes novada Sociālā dienesta biroja “Aprūpe mājās” telpās, Brūža ielā 1, Alūksnē (SEB bankas ēkas 2.stāvā).

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks pirmdien, 9.  aprīlī no plkst. 10.00 – 11.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, pirmdienās, sākot no 16. aprīļa, no plkst. 10.00 – 11.30, turpat, Alūksnes novada Sociāla dienesta biroja “Aprūpe mājās” telpās.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Alūksnes novada iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu, vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Aicinām sūtīt pieteikumus dalībai grupā uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Alūksnes grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv

* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

 

Skip to content