Kultūras pasākumu mēneša plāns

Kultūras un atpūtas norises Alūksnes novadā oktobrī

No 21. oktobra līdz 15. novembrim kultūrvietas ir slēgtas apmeklētājiem un kultūras pasākumi nenotiek. Uz tikšanos vēlāk!

 

Alūksnē
Līdz 5. novembrim Alūksnes Kultūras centra foajē Māra Čaklā 80 gadu jubilejas izstāde “Viņi un sirdsapziņa”. Ieeja: bez maksas.
Alūksnes Kultūras centrā studijas “Mistrus Media” un režisoru Anda Miziša, Kristīnes Želves un Dāvja Sīmaņa patiesos notikumos balstītā daudzsēriju filma “Emīlija. Latvijas preses karaliene”: 14. oktobrī 18.30 1. un 2. sērija (ieeja: 3,00 EUR), 21. oktobrī 18.30 3. un 4. sērija (ieeja: 3,00 EUR), 28. oktobrī 18.30 5. un 6. sērija (ieeja: 3,00 EUR). Ieeja, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojusi vīrusu, personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).
17. oktobrī 16.00 Alūksnes Kultūras centrā Raimonds Pauls un Mārtiņš Kanters koncertprogrammā “PIPARMĒTRU TĒJA”. Ieeja: 19,00 EUR un 25,00 EUR. Ieeja koncertā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojusi vīrusu, personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).
30. oktobrī 18.00 Alūksnes Kultūras centrā Dailes teātra viesizrāde “MŪSĒJĀS”. Ieeja: 15,00 EUR. Ieeja, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojusi vīrusu, personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).
31. oktobrī 16.00 Alūksnes Kultūras centrā koncertuzvedums “Savas zemes sargs”, veltīts Zemessardzes 30. gadadienai. Bezmaksas ielūgumus varēs saņemt koncerta norises vietā no 11. oktobra. Ieeja koncertā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojusi vīrusu, personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).
13. novembrī 17.00 Alūksnes Kultūras centrā LATVIJAS RADIO KORIS (mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava) ar Mārtiņa Brauna un Artūra Maskata koncertprogrammu “MĀRTIŅROZES UN NOVEMBRIS” un abu komponistu piedalīšanos. Ieeja: 10,00 EUR. Biļetes jau pārdošanā! Ieeja koncertā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojusi vīrusu, personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Alūksnes pilsētas bibliotēkā
Literatūras izstādes:
“Dzīve nav tikai viena taisna līnija…”: Mārai Svīrei – 85 (01.-31.10. abonementā)
“Novadpētniecības filmu kolekcija” (01.-31.10. lasītavā)
“Mēneša jubilāri: Anna Brigadere – 160, Valdis Rūmnieks – 70, Jānis Poruks - 150” (01.- 31.10. bērnu literatūras nodaļā)
“Lasi un vērtē! Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021” (bērnu literatūras nodaļā).

Pasākumi, izstādes:
1.-25. oktobrī Zīmējumu konkurss bērniem “Ulda Ausekļa dzejas pasaulē” (Uldim Auseklim - 80)
1.-30. oktobrī Alūksnietes Svetlanas Bērziņas akvareļu izstāde “Mana košā un krāsainā pasaule” (2. stāvā)
12. oktobrī 12.00 Tikšanās ciklā “Savējie iedvesmo!” - “Kad tālais kļūst tuvs…” - par ceļošanas pieredzi stāstīs alūksniete Inita Lemba (1. stāva zālē). Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu
15. oktobrī Dzejas stunda bērniem “Runča Franča “tētis” Uldis Auseklis” (bērnu literatūras nodaļā)
22. oktobrī (laiks tiks precizēts) Tikšanās ciklā “Savējie iedvesmo!” - saruna ar Latvijas Olimpiskās vienības vecāko eksperti sporta jautājumos alūksnieti Maritu Vilciņu (1. stāva zālē). Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. ATCELTA UZ NENOTEIKTU LAIKU
25. oktobrī Jauno grāmatu diena (abonementā)

Alūksnes muzejā
Pasākumi un citas aktivitātes:
Līdz 22. oktobrim izglītojoša nodarbība bērniem izstādes “Alūksnes putnu fermai 60” ietvaros, kurā iespēja izzināt “Alūksnes putnu fermas” olu ražošanas procesu. Nodarbībai lūdzam pieteikties pa tālruni 25665538. Dalības maksa: pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas, skolēniem 1,00 EUR. ATCELTA
Ekskursijas pēc pieteikuma restaurētajos mūzikas salonos - Klavieru un Ērģeļu istabās.
Funktierēšanas spēles “Mazatklātā Alūksne” un “Mazatklātā Alūksne 2. Alūksnes muižas robežās” piedāvā pastaigu pilsētvidē, veicot uzdevumus viedtālruņa aplikācijā Actionbound un iepazīstot Alūksnes ēku stāstus. Dalības maksa: pieaugušajiem 2,50 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,00 EUR.

Alūksnes muzejā apskatāmas ekspozīcijas un izstādes:
Alūksnes putnu fermas jubilejas izstāde. Izstādē ir iespēja izzināt uzņēmuma 60 gadu pastāvēšanas vēsturi un attīstību. Izstāde aplūkojama līdz 23. oktobrim.
Alūksnes Jaunās pils mūzikas saloni - Klavieru un Ērģeļu istabas. Restaurētajās telpās var vērot mākslinieciskos sienu gleznojumus, baudīt multimediālo ekspozīciju “Helēnas dziedājums” un interaktivitāti “Leģendas stāsts”.
“Fītinghofu zelta dzīsla Alūksnē”. Ekspozīcijas pamatā fotomateriāli un citas vizuālas un tekstuālas liecības par Fītinghofu dzimtu un tās devumu Alūksnei.
J. Medmana privātā mēbeļu kolekcijas izstāde “19. gs. muižkungu guļamistaba”. Izstādē apskatāmas 19.-20. gs. eklektikas un bīdermeijera stila interjera mēbeles.
Alūksnes pastāvīgā vēstures ekspozīcija “Laikmetu mielasts”. Ekspozīcijā “Laikmetu mielasts” pie lielā mielasta galda satiekas seši nozīmīgi Alūksnes, Latvijas un pasaules vēstures laika posmi: Alūksnes senvēsture, Viduslaiki un Jaunie laiki (13.-18. gs.), Muižas laiki (18. gs.-1918. g.), Latvijas Republikas laiks (1918.-1940. g.), Okupācijas laiks (1940.-1991. g.), Atmoda (1986.-1991. g.) un Latvijas Republikas laiks (1991. g. – mūsdienas).
“Leo Kokle. Mākslinieka istaba”. Izcila, tautā populāra un mīlēta gleznotāja un portretista piemiņai veltīta ekspozīcija, kurā apskatāmi mākslinieka darbi un personīgās lietas.
Izstāde “No trimdas Latvijā – Austras Lindes 120 tautu meitu miniatūras”. Izstādi veido 120 tautumeitu miniatūras etnogrāfiskajos latviešu tautas tērpos, kurus pagājušā gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados darinājusi trimdā ASV dzīvojusi novadniece Austra Linde (dz. Ķauķis).
“Totalitārajā režīmā cietušo piemiņas istaba”. Ekspozīcija veidota represiju atcerei un atspoguļo Alūksnes novada iedzīvotāju likteņgaitas Sibīrijā un Tālajos Austrumos. Tajā apskatāmi dokumenti, priekšmeti, fotogrāfijas un atmiņu stāsti.
“Skulptūras un citi nesenās pagātnes liecinieki”. Daudzveidīgu tēlniecības darbu ekspozīcija, kurā apskatāmi gan profesionālu tēlnieku L. Līces un G. Grundbergas darbi, gan padomju gados neatzītu autoru darbi.
V. Blūma foto izstāde “Alūksne toreiz un tagad”. Izstādē Alūksnes vecmeistaru fotogrāfijās redzama Alūksne gan 20. gs. sākumā, gan Pirmās brīvvalsts laikā, savukārt alūksnietis fotogrāfs Vilnis Blūms uzlūko šīs vietas ar šodienas skatījumu. Izstādē vienuviet skatāmas pilsētas ainavas toreiz un šodien.

Virtuālās izstādes Alūksnes muzeja mājas lapā www.aluksnespils.lv:
“100 vēsturiski mirkļi Alūksnē”. Izstāde ļauj ieskatīties un saprast, kā vēsturiskās norises ietekmējušas un mainījušas pilsētas dzīvi un tēlu, vēstot par norisēm dažādās dzīves jomās laika posmā no 1918. līdz 2017. gadam.
“No miesta līdz pilsētai”. Klusa, mainīga, pārsteidzoša, kultūrvēsturiskiem notikumiem bagāta. Katram Alūksne ir sava. Bet kāda tā bija pirms vairāk nekā simts gadiem? Izstāde atspoguļo Alūksni no 19. gs. beigām, kad tā vēl bija miests Krievijas impērijas sastāvā, līdz pilsētas tiesību iegūšanas brīdim 1920. gada 2. janvārī.
“Alūksnes ēku foto albums”. Virtuālajā prezentācijā vērojama novadnieku fotogrāfu un foto entuziastu Alūksnes ēku foto fiksācija 2020. gadā, pilsētas simtgadē, no tā skatupunkta, kādu to iemūžinājuši 20. gs. fotogrāfi.
“Kad emocijām nav robežu”. Virtuālo izstādi veido Alūksnes muzeja pamatkrājuma un digitalā krājuma fotogrāfijas, kurās atspoguļoti 20. gs. priecīgi ikdienas mirkļi, svinīgi notikumi, atpūtas brīži, svētki un radošas aktivitātes, kas liek pasmaidīt ikvienam.
“Aiz Tēvzemes robežas”. Virtuālā izstāde iepazīstina ar 12 personību un viņu ģimeņu likteņstāstiem. Tie vēsta par dažādiem vēstures notikumiem - kara gaitām, deportācijām un dzīvi izsūtījumā, bēgļu gaitām un dzīvi trimdā, kā arī karjeras iespējām svešumā.

Alsviķu pagastā
4., 11., 18., 25. oktobrī 10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem.
6., 13., 20., 27. oktobrī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.
9. oktobrī 16.00 Alsviķu kultūras namā Ilzes Burkovskas-Jakobsenas dokumentālā animācijas filma “Mans mīļākais karš”. Ieeja: 3,00 EUR, pensionāriem – 2,00 EUR. Lai nodrošinātu valstī noteikto ierobežojumu ievērošanu, obligāta iepriekšējā pieteikšanās līdz 8. oktobrim pa tālruni 28330421.
14. oktobrī 10.00 Alsviķos pie kultūras nama senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku ikmēneša tikšanās.
19. oktobrī Mazpulcēnu grupas projekta “Strautiņu mazpulku jaunieši izaicina” ietvaros notiks Strautiņu mazpulcēnu un Alsviķu pagasta pārvaldes darbinieku organizētā sakopšanas talka Čūsku birzī pie piemiņas akmens. Sīkāka informācija pa tālruni 28330421.
Spēlfilmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” (režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe) demonstrēšana Alsviķu kultūras namā: 30. oktobrī 16.00 1.-2. sērija; 6. novembrī 16.00 3.-4. sērija; 13. novembrī 16.00 5.-6. sērija. Ieeja: 3,00 EUR, pensionāriem – 2,00 EUR. Lai nodrošinātu valstī noteikto ierobežojumu ievērošanu, obligāta iepriekšējā pieteikšanās ne vēlāk kā 1 dienu pirms katra seansa pa tālruni 28330421.
Alsviķu bibliotēkā literatūras izstādes: “Cilvēks ir pats sev tā lielākā mīkla, un tomēr viņš mēģina citus uzminēt...” - rakstniecei Annai Brigaderei - 160, rakstniekam, literatūrzinātniekam Valdim Rūmniekam - 70, rakstniekam Jānim Porukam - 150, rakstniecei Mārai Svīrei - 85, rakstniekam Anšlavam Eglītim - 115, rakstniekam, aktierim Arvedam Mihelsonam (Rutku Tēvam) - 135, Aleksandram Čakam - 120, dzejniekam, izdevējam Uldim Auseklim - 80, tematiskā izstāde “Mani mīļdzīvnieki”; Bērnu, Jauniešu, Vecāku žūrija.

Annas pagasts
2. oktobrī 19.00 Ezeriņu kapos Svecīšu vakars.
Annas kultūras nama logos izstāde “Rudens lapu stāsti”.

Ilzenes pagasts
No 29. oktobra SKIM centra “Dailes” vestibilā apskatāma novadpētniecības materiālu izstāde par Ilzenes apdzīvotajām viensētām “Ar zelta acīm manī raugās mājas”.

Jaunalūksnes pagasts
6. oktobrī Senioru dienas ietvaros izzinošs brauciens senioriem (Jāzepa Vītola muzejs “Anniņas”, Gaujienas muižas parks, Zvārtavas pils, Cirgaļu skatu tornis, medību pils “Bergervilla”, Vijciema čiekurkalte, Vijciema luterāņu baznīca). Informācija un pieteikšanās pa telefonu 26194964.
8. oktobrī no 18.45 vakara pastaigā Kolberģī pie strūklakas - cildinot rudens neatkārtojamo noskaņu un aicinot to izbaudīt ar visām maņām mūzikas un gaismu mijiedarbībā, satiksiet ielu muzikanti Evelīnu Kramu (balss, ģitāra) un Juriju Marinovu (gaismas).

Jaunannas pagasts
No 12. oktobra Jaunannas Tautas nama mazajā zālē Māra Salmiņa ziedu un dabas gleznu izstāde.
17. oktobrī 13.00 Jaunannas Tautas namā radošā nodarbība ar mākslinieci Liliju Kukli (pieteikties pa tālruni 29495371).
23. oktobrī 13.00 Jaunannas Tautas namā Jauniešu projekta “Piedzīvojums ar pievienoto vērtību un pašizaugsmi” noslēguma pasākums.

Jaunlaicenes pagasts
16. oktobrī 13.00 Jaunlaicenes tautas namā novadnieces rakstnieces Māras Svīres 85. šūpuļsvētku atzīmēšanas pasākums “Mīļās Māras istabiņa”. Dalība pasākumā, uzrādot derīgu Covid-19 pārslimošanas un/vai vakcinācijas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 27295910.
Jaunlaicenes muižas muzejā
Pamatekspozīcijas:
“Jaunlaicenes muiža” – par Jaunlaicenes muižu un tās apbūvi, par Vidzemes muižu apsaimniekošanu un sadzīvi, par baronu fon Volfu dzimtu (apmeklējot pamatekspozīciju, iespējams izspēlēt lielo galda spēli “No muižas uz baznīcu”),
“Malēnieša pasaule” – par to, kas mēs esam, kādi mēs esam, kāda ir mūsu valoda un dzīves uztvere (apmeklējot pamatekspozīciju, iespējams izspēlēt malēniešu vārdu spēli, sameklēt atšķirības starp malēniešu un latgaliešu valodu un pamēģināt pašam gaismu dabūt maisā);
Izstādes:
“Noklusētā varonība. Latvijas Neatkarības karš 1918.-1920.” – par Latvijas Neatkarības kara norisi, par Ziemeļlatvijas armijas sākumu un kaujām par Ziemeļvidzemes atbrīvošanu virzienā no Apes uz Alūksni,
“Ja ikviens tik zemē sētu” – par ražas novākšanas un pārstrādes rīkiem un metodēm no 19.gs. līdz 20.gs. vidum (apmeklējot izstādi, iespējams izspēlēt spēli “Kas meklē, tas atrod”, pārbaudīt sevi “Maņu un sajūtu pasaulē”, uzzināt, kā dažādus rīkus sauc malēnieši, un izmēģināt spēkus citās izglītojošās spēlēs);
Virtuālā izstāde “No Vaidavas līdz Melnupei” (https://www.jaunlaicenesmuzejs.lv/muizas) – par 12 Opekalna draudzes teritorijā ietilpstošajām muižām, par tām piederošajiem zemnieku ciemiem, mājām un lopu muižām (informācija pieejama interaktīvā veidā, kur katram pašam darbojoties tiek parādītas kartes, fotogrāfijas un īsi apraksti);
Izstāde ārpus muzeja “Jaunlaicenes muiža” - izvēlies īsāku vai garāku pastaigu pa Jaunlaicenes muižas parka teritoriju, kur izvietoti 10 informatīvie stendi, kas stāsta par Jaunlaicenes muižas apbūvi (sākuma stends atrodas pie muzeja ēkas, kā palīgu pastaigā muzejā var saņemt seno muižas plānu);
Piedāvājumā 21 izglītojoša nodarbība programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Informāciju par nodarbībām var iegūt Latvijas Muzeju biedrības mājaslapas sadaļā “Skolas soma” un Latvijas Kultūras ministrijas mājaslapas apkopojuma tabulā.

Kalncempju pagasts
Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā līdz 30. novembrim muzeja krājuma izstāde “Zeltiņu baznīca laiku lokos”.
Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejs piedāvā izzinošas ekskursijas un izglītojošās programmas ar līdzdarbošanos visām vecuma grupām. Sīkāk: www.atesmuzejs.lv, t. 26563597, e-pasts: atesmuzejs@aluksne.lv.
13. novembrī 18.00 Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā Nacionālā teātra aktiera Jura Hirša koncertprogramma. Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, un personu apliecinošs dokuments. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi. Ieeja: 4,00 EUR. Aicinām iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 25664436 vai rakstot uz e-pastu: atesmuzejs@aluksne.lv. Vietu skaits ierobežots. KONCERTS PĀRCELTS UZ ANNAS KULTŪRAS NAMU

Liepnas pagasts
6. oktobrī 13.00 Liepnas tautas namā iedzīvotāju tikšanās ar Liepnas pagasta bibliotekāri Inesi Paiu, papildinātas prezentācijas “Liepna laiku lokos” demonstrācija.
23. oktobrī 14.00 Liepnas tautas namā draudzīga Liepnas, Mālupes, Malienas, Pededzes pagastu un Alūksnes pensionāru biedrības “Sudrabs” senioru tikšanās. Ieeja ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. Sīkāka informācija pa tālruni 28743064 (Ilmāra). ATCELTS
Liepnas pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Oktobris - veselības mēnesis” (4.-29.10.), “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija turpinās… Lasi un vērtē!” (4.-29.10.).

Malienas pagasts
Malienas bibliotēkā literatūras izstādes: “Rudens nāca sētiņā”, Sprīdīša grāmatas autorei Annai Brigaderei - 160, rakstniekam Valdim Rūmniekam - 70.

Mārkalnes pagasts
20. oktobrī no 11.00 Mārkalnes pagasta bibliotēkā Spēļu diena skolēniem. ATCELTA
30. oktobrī16.00 Mārkalnes tautas namā Tikšanās ar fotogrāfu Gunāru Bindi. Netradicionālā fotogrāfija. Ieeja: 5,50EUR. Obligāta iepriekšējā pieteikšanās pa mob.t. 25662273 (kultūras darba organizatore Sanita)
Mārkalnes tautas namā Janas Rāgas personālizstāde “Ja es būtu ceļš”. (Ar iepriekšēju pieteikšanos pie kultūras darba organizatores Sanitas Silirovas.) Ieeja: bērniem līdz 12 gadu vecumam - 1,00 EUR, pieaugušajiem - 1,50 EUR.

Veclaicenes pagasts
3. oktobrī 14.00 Veclaicenes tautas namā Andra Niedzviedža komēdija “Viņa ir īstā, muterīt”, Liepnas dramatiskais kolektīvs “Troksnis”. Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Biļetes cena: 2,00 EUR.
14. oktobrī 15.00 Veclaicenes pagastā “Upītēs” tikšanās ar profesionālo pirtnieci Astru Plukšu, lai rudens drēgnajā laikā, baudot liepziedu tēju ar medu un uzņemot pozitīvas domas, ieklausītos veselīgos padomos, gūtu atbildes par dažādiem pirts rituāliem, pareizo pirts slotu siešanu utt. Obligāta iepriekšējā pieteikšanas, zvanot pa tālruni 26468307 Maijai Rozītei. Ieeja ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, pasi vai ID karti.

Zeltiņu pagasts
1. oktobrī Zeltiņu pagasta senioriem izglītojošs notikums “Kā vienmēr šajā dienā”.
21. oktobrī 17.30 Zeltiņu tautas namā pagasta iedzīvotāju sapulce. Dalība pasākumā, uzrādot derīgu Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). ATCELTA
23. oktobrī Zeltiņu bērniem un jauniešiem izglītojošas aktivitātes “Rudens ceļojums”. Pieteikšanās un papildu informācija pa tālruni 29492284 līdz 16. oktobrim. ATCELTAS
Zeltiņu tautas namā gleznošanas studijas “Olīves” gleznu izstāde.
Zeltiņu vēstures krātuvē pastāvīgās ekspozīcijas “Ziemeļu zvaigzne” (veltījums E. Liepiņam), “Nesenā pagātne”, “Novadnieku istaba”, “Mana skola Zeltiņos”.

Ziemera pagasts
12. oktobrī 10.00 Māriņkalna tautas namā sadarbībā ar Māriņkalna bibliotēku erudīcijas spēle Ziemeru pamatskolas skolēniem.
18.-24. oktobrī Māriņkalna centrā nakts orientēšanās ar lukturīšiem. Spēles uzdevumu komplektu varēs saņemt Māriņkalna tautas namā (tālrunis 26413370).
19. oktobrī 10:00 Māriņkalna tautas namā skolēnu rudens brīvlaika aktivitātes.
20. oktobrī 12.00 Māriņkalna tautas namā senioru pēcpusdiena. PĀRCELTA UZ 27. OKTOBRI
28.-31. oktobrī Helovīna nedēļas nogale:
28.-29. oktobrī Helovīna aktivitāšu taka Māriņkalna centrā Ziemeru pamatskolas skolēniem,
30. oktobrī 13.00 Māriņkalna tautas namā Helovīna masku un saldumu maisiņu radošā darbnīca. Lai nodrošinātu valstī noteikto ierobežojumu ievērošanu, obligāta iepriekšējā pieteikšanās līdz 27. oktobrim pa tālruni 26413370. Ieeja: brīva,
31. oktobrī 17.00-20.00 Ziemeru pagasta teritorijā saldumu gājiens “Meklē ķirbi”. ATCELTS
Māriņkalna bibliotēkā izstādes: “Es vēsturi rēķinu ne gados, bet gan laikmeta griežos” - literātei M. Svīrei – 85, dzejniekam, izdevējam U. Auseklim – 80, “Bērnu, jauniešu un Vecāku žūrija – 2021” – “Nāc, lasi un kļūsti par ekspertu!” - jaunā grāmatu kolekcija; 13. oktobrī pasākums “Runcis Francis priecājas par rudeni” (bibliotekārā stunda 2. un 3. klasēm).

Kultūras un sporta norises tiek organizētas saskaņā ar epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Pasākumu plānā var notikt izmaiņas, tādēļ aicinām sekot līdzi informācijai www.aluksne.lv.

Apkopoja: Evita Aploka,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content