Alūksnes novada domes deputāti

 

2021. gada 5. jūnija Alūksnes novada domes vēlēšanās ievēlēti 15 deputāti:

Vārds, uzvārds Politiskā partija, no kuras deputāts ievēlēts
Arturs Dukulis

arturs.dukulis@aluksne.lv

Zaļo un Zemnieku savienība
Modris Lazdekalns

modris@almohardwood.com

Zaļo un Zemnieku savienība
Druvis Mucenieks

druvis.mucenieks@gmail.com

Zaļo un Zemnieku savienība
Artūrs Grīnbergs

grinbergs.arturs@inbox.lv

Zaļo un Zemnieku savienība
Dzintars Adlers

dzintars.adlers@aluksne.lv

Jaunā VIENOTĪBA
Maruta Kauliņa

 

Jaunā VIENOTĪBA
Jānis Skulte

 

Jaunā VIENOTĪBA
Līga Langrate

liga.langrate@aluksne.lv

Jaunā konservatīvā partija
Verners Kalējs

vernerskalejs@gmail.com

Jaunā konservatīvā partija
Modris Račiks

modrisr@inbox.lv

Jaunā konservatīvā partija
Druvis Tomsons

druvis.tomsons@aluksne.lv

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Ilze Līviņa

ilivinja@inbox.lv

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Aivars Fomins

aivars.fomins@aluksne.lv

VIDZEMES PARTIJA, Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Laimonis Sīpols

laimonis.sipols@aluksne.lv

VIDZEMES PARTIJA, Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Jānis Sadovņikovs

janis.sadovnikovs@aluksne.lv

“Latvijas attīstībai”

 

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai
iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus! 
Saziņai ar Alūksnes novada domes deputātiem
lūdzam izmantot Alūksnes novada pašvaldības e-pastu: dome@aluksne.lv

Skip to content