Skolēnu pārvadājumu maršruti

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS:
Maršruts Nr. 5021 Alūksne-Alsviķi-Strautiņi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 07:50
Silakrogs 07:57
Alsviķi 08:02
Tūjas pagrieziens 08:09
Tūja 08:11
Nēķene 08:16
Luki 08:18
Strautiņi 08:24
Zīlītes 08:27
Tūjas pagrieziens 08:31
Alūksnes AO 08:40
 
Maršruts Nr. 5021 Alūksne-Alsviķi-Strautiņi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:15
Torņa iela 15:18
Tirgus 15:20
Alūksnes AO 15:21
Mazā skola 15:23
Alūksnes ģimnāzija 15:24
RCI 15:25
Silakrogs 15:30
Tūjas pagrieziens 15:33
Zīlītes 15:37
Strautiņi 15:40
Dzeņi 15:45
Zeltiņu centrs 15:52
Zeltiņi 15:54
Jaunzemi 16:03
Zeltiņi 16:12
Dzeņi 16:20
Strautiņi 16:25
Luki 16:31
Nēķene 16:33
Tūja 16:37
Tūjas pagrieziens 16:39
Alsviķi 16:44
Silakrogs 16:49
Alūksnes AO 16:55
     
Maršruts Nr. 5188 Alūksne-Jaunzemi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 17:20
Tūjas pagrieziens 17:30
Zīlītes 17:35
Strautiņi 17:38
Dzeņi 17:44
Zeltiņi 17:53
Jaunzemi 18:05
Zeltiņi 18:17
Dzeņi 18:26
Strautiņi 18:32
Zīlītes 18:35
Tūjas pagrieziens 18:40
Alūksnes AO 18:50
 
Maršruts Nr. 5188 Alūksne-Jaunzemi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 17:20
Tūjas pagrieziens 17:30
Zīlītes 17:34
Strautiņi 17:38
Dzeņi 17:42
Zeltiņi 17:49
Dzeņi 17:55
Strautiņi 17:59
Zīlītes 18:02
Tūjas pagrieziens 18:06
Alūksnes AO 18:15
 
Maršruts Nr. 5188 Alūksne-Jaunzemi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 06:45
Tūjas pagrieziens 06:53
Zīlītes 06:58
Strautiņi 07:01
Dzeņi 07:07
Zeltiņi 07:16
Jaunzemi 07:28
Zeltiņi 07:43
Zeltiņu centrs 07:45
Dzeņi 07:53
Strautiņi 07:57
Zīlītes 08:00
Tūjas pagrieziens 08:05
RCI 08:13
Alūksnes ģimnāzija 08:14
Mazā skola 08:15
Alūksnes AO 08:17
Tirgus 08:18
Torņa iela 08:20
Alūksnes AO 08:25
 
Maršruts Nr. 5188 Alūksne-Jaunzemi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 06:45
Tūjas pagrieziens 06:55
Zīlītes 07:00
Strautiņi 07:03
Dzeņi 07:09
Zeltiņi 07:18
Jaunzemi 07:30
Zeltiņi 07:42
Dzeņi 07:51
Strautiņi 07:57
Zīlītes 08:00
Tūjas pagrieziens 08:05
Alūksnes AO 08:15
 
Maršruts Nr. 5196   Alūksne-Alsviķi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 07:00
Tūjas pagrieziens 07:10
Zīlītes 07:14
Strautiņi 07:17
Tūjas pagrieziens 07:24
Alsviķi 07:33
Silakrogs 07:38
RCI 07:42
Alūksnes ģimnāzija 07:43
Mazā skola 07:44
Alūksnes AO 07:45
 
Maršruts Nr. 6693 Alūksne-Zeltiņi-Kalncempji
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 11:50
Tūjas pagrieziens 12:00
Zīlītes 12:05
Strautiņi 12:09
Dzeņi 12:14
Zeltiņi 12:21
 
Maršruts Nr. 6693 Alūksne-Zeltiņi-Kalncempji
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Strautiņi 13:11
Zīlītes 13:15
Tūjas pagrieziens 13:20
Alūksnes AO 13:30
 
Maršruts Nr. 6701 Alūksne-Alsviķi-Ape
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 11:45
Silakrogs 11:51
Alsviķi 11:56
Dzintari 12:03
Karva 12:09
Lūšakrogs 12:19
Ape 12:25
 
Maršruts Nr. 6701 Alūksne-Alsviķi-Ape
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:45
Silakrogs 15:51
Alsviķi 15:55
  PAGASTA PĀRVALDES TRANSPORTS:   Rīta maršruts:
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alsviķu cehs 7:00
Kraujiņas 7:16
Imanti 7:18
Stāmeri 7:36
Alsviķi 7:43
Buliņš 8:06
Ķeizari 8:16
Strautiņu skola 8:25
Alsviķu cehs
  Vakara maršruts:
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alsviķu cehs 15:20
Strautiņu skola 15:33
Ķeizari 15:50
Buliņš 16:01
Alsviķi 16:22
Stāmeri 16:29
Imanti 16:45
Kraujiņas 16:49
Alsviķu cehs 17:05
Maršruts Kalncempji-Anna-Alūksne (SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss”)
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Sudrabi 7:12
Sauleskalns 7:15
Anna 7:21
Vecanna 7:24
Alūksne 7:38
   
Maršruts Alūksne-Anna-Kalncempji (SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss”)
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksne 15:50
Vecanna 16:04
Anna 16:07
Sauleskalns 16:13
Sudrabi 16:16
    Pagasta pārvaldes nodrošinātie Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu pārvadājuma maršruti
1. maršruts
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiks
Jaunanna 7:00
Sīļukalns (Annas pagasts) 7:15
Teikas (Annas pagasts) 7:17
Ezīši (Annas pagasts) 7:30
Sauleskalns (Annas pagasts) 7:40
Tarlapi (Annas pagasts) 7:41
Anna (Annas pagasts) 7:50
Rūķīši 8:05
Svari 8:10
Jaunanna 8:20
Mežtekas (Juri) 8:25
Jaunanna 8:30
 
2. maršruts
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiks
Jaunanna 15:40
Mežtekas 15:45
Juri 15:50
Jaunanna 16:00
Rūķīši 16:10
Svari 16:15
Sīļukalns (Annas pagasts) 16:25
Anna (Annas pagasts) 16:30
Tarlapi (Annas pagasts) 16:35
Sauleskalns (Annas pagasts) 16:37
Sudrabi (Annas pagasts) 16:40
Ezīši (Annas pagasts) 16:45
Teikas (Annas pagasts) 17:00
Jaunanna 17:20
Skolēnu pārvadājumi ar pašvaldības transportu

Rīta maršruts  
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiks
Dailes 6:55
Dailes-Jaunriekstiņi 7:00-7:06
Jaunriekstiņi-Jaunzemi 7:06-7:10
Jaunzemi-Ezerslokas 7:10-7:17
Ezerslokas-Aizpurvi 7:17-7:21
Aizpurvi-Jaunzemi 7:21-7:27
Jaunzemi-Strautiņi 7:30-7:50
Strautiņi-Dailes 8:00-8:20
  Vakara maršruts  
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiks
Dailes 16:02
Dailes-Jaunriekstiņi 16:03-16:09
Jaunriekstiņi-Jaunzemi 16:09-16:13
Jaunzemi-Ezerslokas 16:13-16:20
Ezerslokas-Aizpurvi 16:21-16:25
Aizpurvi-Jaunzemi 16:26-16:32
 
Sabiedriskais transports  
Maršruts Alūksne-Visikums-Beja-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 07:10
Kolberģis 07:19
Garjuri 07:26
Bundzene 07:31
Visikums 07:38
Tūcene 07:44
Bejas pamatskola 07:55
Beja 07:58
Karitāni 08:09
Alūksnes AO 08:19
   
Maršruts Alūksne-Beja-Visikums-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 08:05
Karitāni 08:17
Beja 08:27
Tūcene 08:36
Visikums 08:42
Bundzene 08:47
Garjuri 08:54
Kolberģis 09:01
Alūksnes AO 09:10
 
Maršruts Alūksne-Beja-Kolberģis-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 13:55
Karitāni 14:05
Beja 14:15
Kolberģis 14:30
Alūksnes AO 14:40
   
Maršruts Alūksne-Beja-Mālupe-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 14:30
Karitāni 14:41
Beja 14:51
 
Maršruts Alūksne-Beja
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:00
Karitāni 15:10
Beja 15:20
   
Maršruts Alūksne-Beja-Visikums-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:50
Karitāni 16:02
Beja 16:12
Tūcene 16:21
Visikums 16:27
Bundzene 16:32
Garjuri 16:39
Kolberģis 16:46
Alūksnes AO 16:55
 
Maršruts Alūksnes AO-Kolberģis-Slimnīca-Alūksnes AO
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Kolberģis 07:26
MRS 07:32
Torņa iela 07:36
Alūksnes AO 07:39
 
Maršruts Alūksnes AO-Kolberģis-Alūksnes AO
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 12:35
Torņa iela 12:38
MRS 12:43
Kolberģis 12:47
 
Maršruts Alūksnes AO-Kolberģis-Alūksnes AO
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 16:05
Torņa iela 16:08
MRS 16:15
Kolberģis 16:20
 
Maršruts Alūksnes AO-Kolberģis-Alūksnes AO
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 17:20
Torņa iela 17:23
MRS 17:30
Kolberģis 17:36
   
Maršruts Alūksne-Mārkalne-Ponkuļi-Plūdoņi-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Šūpalas 07:45
Kolberģis 07:50
Torņa iela 07:56
Alūksnes AO 08:00
   
Maršruts Putrovka-Pededze-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Akaviņa 08:08
Visikums 08:15
Bundzene 08:18
Garjuri 08:23
Kolberģis 08:28
Alūksnes AO 08:35
 
Maršruts Alūksne-Mārkalne-Pededze-Zabolova
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 14:00
Kolberģis 14:10
Lāzberģis 14:15
 
Maršruts Alūksne-Pededze-Putrovka
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 14:30
Kolberģis 14:37
Garjuri 14:41
Bundzene 14:46
Visikums 14:49
Akaviņa 14:56
 
Maršruts Alūksne-Plūdoņi-Ponkuļi-Mārkalne-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 16:00
Torņa iela 16:04
Kolberģis 16:10
Šūpalas 16:15
 
Maršruts Liepna-Mālupe-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Karitāni 07:18
Alūksnes AO 07:30
 
Pagasta pārvaldes nodrošinātie Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu pārvadājuma maršruti

1. maršruts
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiks
Jaunanna 7:00
Sīļukalns (Annas pagasts) 7:15
Teikas (Annas pagasts) 7:17
Ezīši (Annas pagasts) 7:30
Sauleskalns (Annas pagasts) 7:40
Tarlapi (Annas pagasts) 7:41
Anna (Annas pagasts) 7:50
Rūķīši 8:05
Svari 8:10
Jaunanna 8:20
Mežtekas (Juri) 8:25
Jaunanna 8:30
  2. maršruts
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiks
Jaunanna 15:40
Mežtekas 15:45
Juri 15:50
Jaunanna 16:00
Rūķīši 16:10
Svari 16:15
Sīļukalns (Annas pagasts) 16:25
Anna (Annas pagasts) 16:30
Tarlapi (Annas pagasts) 16:35
Sauleskalns (Annas pagasts) 16:37
Sudrabi (Annas pagasts) 16:40
Ezīši (Annas pagasts) 16:45
Teikas (Annas pagasts) 17:00
Jaunanna 17:20
Sabiedriskais transports  
Maršruts Nr. 6707 Alūksne-Ziemeri-Korneti-Jaunlaicene-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 06:30
Vengerski 06:35
Māriņkalns 06:45
Ziemeri 06:55
Alūksnes pagrieziens 07:05
Bārdaskrogs 07:12
Korneti 07:16
Bārdaskrogs 07:20
Apukalns 07:26
Jaunlaicenes pagrieziens 07:31
Jaunlaicene 07:35
Bērziņi 07:43
Māriņkalns, Ziemeru pamatskola 07:50
Alūksnes ģimnāzija 08:03
Alūksnes sākumskola 08:04
Alūksnes AO 08:07
Alūksnes vidusskola 08:11
Alūksnes AO 08:15
   
Maršruts Nr. 6707 Alūksne-Jaunlaicene-Korneti-Ziemeri-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:35
Alūksnes vidusskola 15:38
Alūksnes AO 15:40
Alūksnes sākumskola 15:42
Alūksnes ģimnāzija 15:43
Māriņkalns, Ziemeru pamatskola 16:00
Bērziņi 16:07
Jaunlaicene 16:15
Jaunlaicenes pagrieziens 16:19
Apukalns 16:24
Bārdaskrogs 16:30
Korneti 16:34
Bārdaskrogs 16:38
Alūksnes pagrieziens 16:45
Ziemeri 16:55
Māriņkalns 17:05
Vengerski 17:10
Alūksnes AO 17:15
 
Maršruts Nr. 6695 Alūksne-Māriņkalns-Jaunlaicene
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:05
Vengerski 15:15
Māriņkalns 15:25
Bērziņi 15:32
Jaunlaicene 15:40
 
Maršruts Nr. 6695 Alūksne-Māriņkalns-Jaunlaicene
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Jaunlaicene 09:10
Bērziņi 09:18
Māriņkalns 09:25
Vengerski 09:35
Alūksnes AO 09:45
Sabiedriskais transports  
Alūksne-Kalncempji
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Kalncempji 07:04
Alūksnes AO 07:38
   
                                              Alūksne-Kalncempji
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:50
Kalncempji 16:24
  Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu pārvadāšanas maršruti

1. maršruts  
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiki
Cempji 2 07:25
Strauti 07:30
Kosmosi 07:33
Atmodas 07:40
Pūzupi 07:50
Jaunanna 07:15
Cempji 2 8:40
  2. maršruts  
Pieturas nosaukums Pienākšanas un atiešanas laiki
Cempji 2 16:30
Sudrabi 16:40
Pūzupi 16:50
Atmodas 17:00
Kosmosi 17:05
Strauti 17:10
Cempji 2 17:15
Skolēnu pārvadājumi ar pašvaldības transportu  
Maršruts PII “Mazputniņš”
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks pirmdienās Pienākšanas laiks piektdienās
Malienas pagasts, ,,Brenci” 6:30   14:40
Annas pagasts, Anna, “Ēdnīca” 7:10 14:55
Kalncempju pagasts, “Strauti” 7:00 15:10
Malienas pagasts, “Brenci” 7:25 15:35
   
Maršruts Malienas pamatskola
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks pirmdien-ceturtdien Pienākšanas laiks piektdienās
  rīta reiss vakara reiss rīta reiss vakara reiss
“Brenci” 7:25 15:15 7:25 13:35
“Ūbuļi” 7:35 15:30 7:35 13:50
“Kronīši” 7:40 15:35 7:40 13:55
“Lekmaņi” 7:55 15:55 7:55 14:15
“Baltaissils” 8:00 16:00 8:00 14:20
“Sebežnieki” 8:05 16:05 8:05 14:25
“Skujas” 8:10 16:10 8:10 14:30
“Brenci” 8:20 16:20 8:20 14:40
    Sabiedriskais transports  
Alūksne-Mālupe-Jaunanna-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 07:45
Maliena 08:06
 
Alūksne-Beja-Mālupe-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Maliena 15:18
Alūksnes AO 15:40
 
Balvi-Liepna-Mālupe-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Maliena 16:04
Alūksnes AO 16:25
 
Alūksne-Beja-Bērziņi-Mālupe-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Vilnīši 07:53
Maliena 07:56
Alūksnes AO 08:15
   
Alūksnes AO 15:00
Maliena 15:19
Vilnīši 15:22
 
Liepna-Mālupe-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Vilnīši 07:05
Maliena 07:09
Alūksnes AO 07:30
 
Alūksne-Liepna-Viļaka-Kārsava-Rēzekne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 14:15
Maliena 14:32
 
Skolēnu pārvadājumi ar pašvaldības transportu

Rīta reiss:
Maršruts:   Doktorāts (Mālupes pagasta pārvalde)-Malienas pamatskola-PII Mazputniņš-Doktorāts (Mālupes pagasta pārvalde)
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Katrīnburga 7:00
Žērveļi 7:05
Stradiņš 7:10
Ošusala 7:18
Mālupe centrs 7:23
Tarvas 7:28
Mazputniņš 7:35
Malienas pamatskola 7:42
Ozoliņi 7:52
Mālupes centrs 7:58
Malienas pamatskola 8:10
  Pēcpusdienas reiss:
Maršruts:   Doktorāts (Mālupes pagasta pārvalde)-Malienas pamatskola-PII Mazputniņš-Doktorāts (Mālupes pagasta pārvalde)
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Malienas pamatskola 15:00
Mazputniņš 15:05
Mālupes centrs 15:15
Ozoliņi 15:25
Malienas pamatskola 15:30
Mazputniņš 15:35
Tarvas 15:45
Mālupes centrs 15:50
Ošusala 16:00
Stradiņš 16:10
Žērveļi 16:15
Katrīnburga 16:20
Mālupe Doktorāts 16:30
 
Maršruts:   Mālupe-Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskola
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Mālupe 6:54 (rīta reiss)
Liepna 7:20
Liepna 15:22 (vakara reiss)
Mālupe 15:54
 
Maršruts:   Mālupe-Alūksne-Mālupe (Alūksnes novada vidusskola/ ģimnāzija)
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksne AO 7:30
Mālupe 8:15
   
Mālupe 15:00
Alūksne AO 18:00
 
Sabiedriskais transports  
Alūksne-Ponkuļi-Alūksne
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Alūksnes AO 06:30
Mārkalne 06:53
Volkova 07:00
Degumi 07:06
Ponkuļi 07:11
Degumi 07:06
Volkova 07:23
Mārkalne 07:28
Vārnezers 07:33
Žubītes 07:36
Zīlītes 07:38
Plūdoņi 07:40
Šūpalas 07:45
Alūksnes AO 08:00
   
Alūksne-Ponkuļi-Alūksne
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Alūksnes AO 16:00
Šūpalas 16:15
Plūdoņi 16:20
Zīlītes 16:22
Žubītes 16:24
Vārnezers 16:27
Mārkalne 16:32
Volkova 16:38
Degumi 16:44
Ponkuļi 16:49
Degumi 16:54
Volkova 17:00
Mārkalne 17:07
Alūksnes AO 17:30
   
Alūksne-Mārkalne-Zabolova
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Alūksnes AO 06:30
Mārkalne 06:55
Volkova 07:01
Degumi 07:09
Ponkuļi 07:14
Zabolova 07:50
   
Alūksne-Mārkalne-Zabolova
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Zabolova 07:55
Ponkuļi 08:31
Degumi 08:36
Volkova 08:44
Mārkalne 08:50
Alūksnes AO 09:15
   
Alūksne-Mārkalne-Zabolova
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Alūksnes AO 14:00
Mārkalne 14:25
Volkova 14:31
Degumi 14:39
Ponkuļi 14:44
   
Alūksne-Mārkalne-Zabolova
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Zabolova 15:25
Ponkuļi 16:01
Degumi 16:06
Volkova 16:14
Mārkalne 16:20
Alūksnes AO 16:45
   
Alūksne-Mārkalne-Zabolova (piektdienās)
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Alūksnes AO 18:00
Mārkalne 18:25
Volkova 18:31
Degumi 18:39
Ponkuļi 18:44
   
Alūksne-Mārkalne-Zabolova (piektdienās)
Pieturvietas nosaukums Atiešanas laiks
Zabolova 19:25
Ponkuļi 20:01
Degumi 20:06
Volkova 20:14
Mārkalne 20:20
Alūksnes AO 20:45
 
Sabiedriskais transports

Alūksne-Jaseņici-Putrovka
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 06:45
Akaviņa 07:11
Zaiceva 07:20
Pededze 07:22
Zaiceva 07:24
Čistigi 07:28
Jaseņici 07:34
Putrovka 07:35
  Alūksne-Jaseņici-Putrovka
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 8:35
Akaviņa 8:08
Zaiceva 7:58
Pededze 7:55
Zaiceva 7:52
Čistigi 7:47
Jaseņici 7:41
Putrovka 7:40
  Alūksne-Jaseņici-Putrovka
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 14:30
Akaviņa 14:56
Zaiceva 15:05
Pededze 15:07
Zaiceva 15:09
Čistigi 15:13
Jaseņici 15:19
Putrovka 15:20
  Alūksne-Jaseņici-Putrovka
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 16:20
Akaviņa 15:53
Zaiceva 15:43
Pededze 15:40
Zaiceva 15:37
Čistigi 15:32
Jaseņici 15:26
Putrovka 15:25
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (pirmdiena-sestdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 6:30
Ponkuļi 7:14
Stuborova 7:26
Pededze 7:38
Zabolova 7:50
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (pirmdiena-sestdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 9:15
Ponkuļi 8:31
Stuborova 8:19
Pededze 8:07
Zabolova 7:55
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (pirmdiena-sestdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 14:00
Ponkuļi 14:44
Stuborova 14:56
Pededze 15:08
Zabolova 15:20
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (pirmdiena-sestdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 16:45
Ponkuļi 16:01
Stuborova 15:49
Pededze 15:37
Zabolova 15:25
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (piektdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 18:00
Ponkuļi 18:44
Stuborova 18:56
Pededze 19:08
Zabolova 19:20
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (piektdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 20:45
Ponkuļi 20:01
Stuborova 19:49
Pededze 19:37
Zabolova 19:25
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (svētdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 10:00
Ponkuļi 10:44
Stuborova 10:56
Pededze 11:08
Zabolova 11:20
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (svētdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 12:45
Ponkuļi 12:01
Stuborova 11:49
Pededze 11:37
Zabolova 11:25
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (svētdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 14:20
Ponkuļi 15:04
Stuborova 15:16
Pededze 15:28
Zabolova 15:40
  Alūksne-Mārkalne-Zabolova (svētdiena)
 Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 17:05
Ponkuļi 16:21
Stuborova 16:09
Pededze 15:57
Zabolova 15:45
 
Sabiedriskais transports  
Maršruts Alūksne-Ziemeri-Korneti-Jaunlaicene-Alūksne  
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 06:30
Vengerski 06:35
Māriņkalns 06:45
Ziemeri 06:55
Alūksnes pagrieziens 07:05
Bārdaskrogs 07:12
Korneti 07:16
Bārdaskrogs 07:20
Apukalns 07:26
Jaunlaicenes pagrieziens 07:31
Jaunlaicene 07:35
Bērziņi 07:43
Māriņkalns, Ziemeru pamatskola 07:50
Alūksnes ģimnāzija 08:03
Alūksnes sākumskola 08:04
Alūksnes AO 08:07
Alūksnes vidusskola 08:11
Alūksnes AO 08:15
   
Maršruts Alūksne-Jaunlaicene-Korneti-Ziemeri-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:35
Alūksnes vidusskola 15:38
Alūksnes AO 15:40
Alūksnes sākumskola 15:42
Alūksnes ģimnāzija 15:43
Māriņkalns, Ziemeru pamatskola 16:00
Bērziņi 16:07
Jaunlaicene 16:15
Jaunlaicenes pagrieziens 16:19
Apukalns 16:24
Bārdaskrogs 16:30
Korneti 16:34
Bārdaskrogs 16:38
Alūksnes pagrieziens 16:45
Ziemeri 16:55
Māriņkalns 17:05
Vengerski 17:10
Alūksnes AO 17:15
Skolēnu pārvadājumi ar pašvaldības transportu  
Maršruts Tērces-Strautiņi-Tērces
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Ausekļi, Zeltiņu pag. 7:30
Jaunzemi, Zeltiņu pag. 7:33
Lazdas, Zeltiņu pag. 7:35
Lejnieki, Zeltiņu pag. 7:40
Tērces, Zeltiņu pag. 7:45
Ziemeļi, Zeltiņu pag. 7:55
Auziņas, Zeltiņu pag. 8:00
Zemenīte, Alsviķu pag. 8:20
Auziņas, Zeltiņu pag. 8:35
Ziemeļi, Zeltiņu pag. 8:41
Tērces, Zeltiņu pag. 8:50
Ausekļi, Zeltiņu pag. 9:00
Tērces, Zeltiņu pag. 9:10
Lejnieki, Zeltiņu pag. 16:00
Lazdas, Zeltiņu pag. 16:05
Jaunzemi, Zeltiņu pag. 16:07
Ausekļi, Zeltiņu pag. 16:10
Tērces, Zeltiņu pag. 16:20
Ziemeļi, Zeltiņu pag. 16:30
Auziņas, Zeltiņu pag. 16:40
Zemenīte, Alsviķu pag. 17:00
Auziņas, Zeltiņu pag. 17:20
Ziemeļi, Zeltiņu pag. 17:30
Tērces, Zeltiņu pag. 17:40
Lejnieki, Zeltiņu pag. 17:43
Ausekļi, Zeltiņu pag. 17:50
Tērces, Zeltiņu pag. 18:00
  Sabiedriskais transports  
Maršruts Zeltiņi-Strautiņi-Alūksnes AO
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Zeltiņi, Zeltiņu pag. 7:43
Zeltiņu centrs, Zeltiņu pag. 7:45
Strautiņi, Alsviķu pag. 7:57
Alūksnes ģimnāzija, Alūksne 8:14
Mazā skola, Alūksne 8:15
Alūksne AO 8:17
Torņa iela, Alūksne 8:20
Torņa iela, Alūksne 15:18
Alūksne AO 15:21
Mazā skola, Alūksne 15:23
Alūksnes ģimnāzija, Alūksne 15:24
Strautiņi, Alsviķu pag. 15:40
Zeltiņu centrs, Zeltiņu pag. 15:52
Zeltiņi, Zeltiņu pag. 15:54
Sabiedriskais transports  
Maršruts Alūksne-Ziemeri-Māriņkalns-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 07:10
Zīles 07:24
Šļukums 07:27
Ziemeri 07:38
Pūpoli 07:45
Māriņkalns 07:54
Vengerski 08:02
Alūksnes AO 08:10
 
Maršruts Alūksne -Māriņkalns – Ziemeri- Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:30
Vengerski 15:40
Māriņkalns 15:50
Pūpoli 16:00
Ziemeri 16:06
Šļukums 16:14
Zīles 16:17
Alūksnes AO 16:28
   
Maršruts Alūksne-Ziemeri-Korneti-Jaunlaicene-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 06:30
Vengerski 06:35
Māriņkalns 06:45
Ziemeri 06:55
Alūksnes pagrieziens 07:05
Bārdaskrogs 07:12
Korneti 07:16
Bārdaskrogs 07:20
Apukalns 07:26
Jaunlaicenes pagrieziens 07:31
Jaunlaicene 07:35
Bērziņi 07:43
Māriņkalns, Ziemeru pamatskola 07:50
Alūksnes ģimnāzija 08:03
Alūksnes sākumskola 08:04
Alūksnes AO 08:07
Alūksnes vidusskola 08:11
Alūksnes AO 08:15
     
Maršruts Alūksne-Jaunlaicene-Ziemeri-Korneti-Alūksne
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:35
Alūksnes vidusskola 15:38
Alūksnes AO 15:40
Alūksnes sākumskola 15:42
Alūksnes ģimnāzija 15:43
Māriņkalns, Ziemeru pamatskola 16:00
Bērziņi 16:07
Jaunlaicene 16:15
Jaunlaicenes pagrieziens 16:19
Apukalns 16:24
Bārdaskrogs 16:30
Korneti 16:34
Bārdaskrogs 16:38
Alūksnes pagrieziens 16:45
Ziemeri 16:55
Māriņkalns 17:05
Vengerski 17:10
Alūksnes AO 17:15
 
Maršruts Alūksne – Māriņkalns- Jaunlaicene
Pieturas nosaukums Pienākšanas laiks
Alūksnes AO 15:05
Vengerski 15:15
Māriņkalns 15:25
Bērziņi 15:32
Jaunlaicene 15:40
Skip to content