Remontēs takas segumu gar Alūksnes ezera krastu - Alūksnes novads

Remontēs takas segumu gar Alūksnes ezera krastu

Maijā tiks uzsākts remonts pastaigu takai, kas ved gar Alūksnes ezera krastu no Ozolu ielas virzienā uz Kolberģi līdz Aldaru ielai, kur gar krastu atrodas pašvaldības tiesiskajā valdījumā esoša ezera piekrastes zeme.

Takas remonts plānots divās kārtās – pirmā kārta, kuru remontēs šogad, ir posms no Ozolu ielas līdz Ezermalas ielai. Savukārt posmu no Ezermalas ielas uz priekšu Kolberģa virzienā remontēs vēlāk.

– Takas remonts ir nepieciešams, lai izveidotu drošu pārvietošanos Kolberģa, Ezermalas un Robežu ielu iedzīvotājiem. Šobrīd ir izbūvēta ietve Pleskavas ielā līdz pagriezienam uz “Sīļu” un “Kalnadruvu” teritoriju. Iedzīvotāji pašvaldībai ir lūguši nodrošināt savienojumu tālāk Kolberģa virzienā, tādēļ, lai pārvietošanās būtu drošāka nekā tas būtu gar ielas malu, paredzēts remontēt taku, – skaidro pašvaldības Īpašumu nodaļas vadītājs Ingus Berkulis.

Takas remontu plānots veikt, uz sagatavotās pamatnes klājot dolomīta šķembas un dolomīta izsijas un to noblietējot. Līgums par takas 1. kārtas darbu veikšanu noslēgts ar IK “Ceļavējš V.I.” par summu 17 327 EUR (ar PVN).

Sagatavoja: Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content