Raimonds Pauls un Mārtiņs Kanters oktobrī Alūksnes Kultūras centrā - Alūksnes novads

Raimonds Pauls un Mārtiņs Kanters oktobrī Alūksnes Kultūras centrā

Svētdien, 17. oktobrī, Alūksnes Kultūras centrā viesosies Maestro Raimonds Pauls, dziedātājs Mārtiņš Kanters (Ruskis) un pavadošā grupa ar koncertprogrammu “Piparmētru tēja”!

 Par spīti tam, ka Raimonds Pauls publiski ir izteicies, ka arvien vairāk ierobežos savu koncertdarbību un izvērtēs, kādos pasākumos piedalīties, Maestro, ja var lietot tik skaļus vārdus, izrāda savu mīlestību Alūksnei un 17. oktobrī 16.00 uz Alūksnes Kultūras centra skatuves iepriecinās ar koncertprogrammu “Piparmētru tēja”, kura tapusi kopā ar Mārtiņu Kanteru.

 “Piparmētru tēja” ir lielisks koncerts tiem, kam patīk latviešu sentimentālā mūzika – šī vārda vislabākajā nozīmē. Maestro, romantiskas dziesmas, Mārtiņa Kantera vīrišķīgā balss, ausij tīkamas melodijas un vārdi ir kā radīti tam, lai ļautos sapņainajai sajūtai, kādu varētu dot iekurts kamīns, silts pleds un krūze piparmētru tējas kādā aukstākā pievakarē.

 Starp citu, izjustākai vakara noskaņai par godu, Alūksnes Kultūras centrs kopā ar kafejnīcu “Pajumte” ir apņēmies katram koncerta apmeklētājam dāvāt – ko gan citu, ja ne – piparmētru tēju!

 Latvijā nav daudz cilvēku, kas seko jaunajiem latviešu populārās mūzikas izpildītājiem tik rūpīgi, kā to dara Raimonds Pauls. Gandrīz ikvienam populāram dziedātājam vai dziedātājai repertuārā ir Raimonda Paula dziesmas, bet nebūt ne visiem komponists radījis savu programmu. Tagad labi zināmiem vārdiem pievienojas arī Mārtiņš Kanters. Mārtiņš Kanters: “Kopš bērnības, kad sapratu, ka varu un gribu dziedāt, kopīga uzstāšanās ar Raimondu Paulu ir mans lielais mūža sapnis, kas tagad piepildās. Tātad – vajag sapņot! Jaunajā programmā ir dažas jau iepriekš klausītājiem zināmas dziesmas, gan jaunas melodijas, par kurām esmu ļoti pateicīgs Raimondam Paulam un Guntaram Račam.”

 Raimonds Pauls: “Cerēsim, ka šīs dziesmas radīs atsaucību klausītājos. Mums taisni šī latviešu populāro dziesmu solistu niša šobrīd ir diezgan tukša. Šķiet, ka viņš varētu tur ieņemt savu vietu. Es novēlu Mārtiņam panākumus!”

 Mārtiņa Kantera programmas “Piparmētru tēja” īpašajā koncertā uz skatuves būs maestro Raimonds Pauls, kā arī pavadošā grupa – Juris Kristons, Jānis Kalniņš, Modris Laizāns, Edijs Šimiņš, arī dziedātājas Inta Gudovska, Anita Levša.

 Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. 

 Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīze” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv

Gints Skulte,
Alūksnes Kultūras centra Mārketinga speciālists

Skip to content