- 1212.Marts.Pirmdiena
Citi pasākumi
8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (311.)
9.30 Alūksnes un Apes novadu 5 un 6 gadīgajiem intelektuālo spēļu olimpiāde “Gudrinieks” (Alūksnes novada vidusskolā)
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme (200.)
13.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme (102. vai 107.)
- 1313.Marts.Otrdiena
Citi pasākumi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme (311.)
10.00 Kursi pedagogiem audzināšanas jautājumos (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā)
14.00 Jaunannas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Centralizētais eksāmens angļu valodā 12. klasēm
- 1414.Marts.Trešdiena
Citi pasākumi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (412.)
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde (mazā zāle)
Pēc sēdes – pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme (mazā zāle)
10.00 Senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku ikmēneša tikšanās (Alsviķu kultūras namā)
10.00 Kursi pedagogiem audzināšanas jautājumos (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija)
10.00 Interešu izglītības un audzināšanas darba Labās prakses skola (Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā)
11.00 Radošās darbnīcas (Mārkalnes sabiedrības centrā)
14.30 Erudītu klubiņa nodarbība “Prāta sports” (Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā)
Centralizētais eksāmens angļu valodā 12. klasēm
Kursi pirmsskolas izglītības skolotājiem
- 1515.Marts.Ceturtdiena
Kultūras pasākumi
18.30 Filma visai ģimenei “Paradīze 89” (Alūksnes Kultūras centrā)
Citi pasākumi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Finanšu komitejas sēde (mazā zāle)
10.00 Latvijas Universitātes konference “Patriotiskā un pilsoniskā audzināšana multikulturāla vidē” (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā)
13.00 Ziemera pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
14.00 Jaunalūksnes pagasta pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme
Centralizētais eksāmens krievu val. 12. klasēm