Notikumu kalendārs

  • 01
    01.Maijs.Otrdiena

    Sporta notikumi

    Visu dienu
    2018-05-01

    16.00–19.00 Orientēšanās sacensības “HORIZONTS” (pie Alūksnes novada vidusskolas)

  • 02
    02.Maijs.Trešdiena

    Citi pasākumi

    Visu dienu
    2018-05-02

    9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) (311.)

    9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)

    9.00 Alsviķu pagasta pārvaldes iestāžu un struktūrvienību vadītāju sanāksme

    9.30 Annas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme

  • 03
    03.Maijs.Ceturtdiena

    Citi pasākumi

    Visu dienu
    2018-05-03

    9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme

    9.30 Kalncempju pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme

    15.00 Rokdarbu darbnīca bērniem “Apsveikums Latvijai” (Veclaicenes bibliotēkā)

     

  • 03
    03.Maijs.Ceturtdiena

    Kultūras pasākumi

    Visu dienu
    2018-05-03

    11.00 Baltā galdauta svētki (Annas bibliotēkā)

    12.00 Baltā galdauta svētku ieskaņu pēcpusdiena (Alsviķu muižas parkā)

    12.30 Alūksnes pilsētas sākumskolas Baltā galdauta svētki (Pilssalā)

    15.00 Baltā galdauta svētku koncerts (Mārkalnes tautas namā)

    16.00 Galdautu izstādes atklāšana, literatūras izstāde „Baltais galdauts”, sarunas pie tējas tases (Mārkalnes Sabiedrības centrā)

    19.00 Pašvaldības Pagodinājumu kultūrā, sportā, izglītībā un uzņēmējdarbībā pasniegšanas ceremonija un vokālās grupas “Latvian voices” koncerts (Alūksnes Kultūras centrā)

  • 04
    04.Maijs.Piektdiena

    Kultūras pasākumi

    Visu dienu
    2018-05-04

    11.00 Baltā galdauta svētki (Pededzes tautas namā)

    13.00–16.00 Baltā galdauta svētki “Iepazīsti Latviju” (pie Alūksnes Kultūras centra)

    11.00 Simtgades ozola stādīšana (pie Jaunannas tautas nama)

    14.00 Svētku koncerts “Baltu galdautu Tev klājam” (Liepnas tautas namā)

    14.00 Jaunāko latviešu filmu seansi, 17.30 akcija “Izdziedam 100.lv”, 19.00 I.Kalniņa dziesmu programma “Mēs satiksimies iekšup vīdamies” Annas kultūras nama jauktā vokālā ansambļa “Tik un tā” izpildījumā (Malienas tautas namā)

    15.00 Baltā galdauta svētki (Veclaicenes tautas namā)

    16.00 Baltā galdauta svētki “Ilzene – mana liepziedu zeme” (Ilzenē pie estrādes)

    16.00 Baltā galdauta svētki Māriņkalnā: pagasta senioru veltījums “Latvija 100” – izrāde “Trīs trakās Trīnes” (tautas namā), 17.00 Latvijas simtgades spēka un garīguma ozola stādīšana (pie tautas nama)

    18.00 Dziedātāja K.Markševica, ģitārista Ā.Ozola koncerts “Visam ir savs laiks” (Zeltiņu tautas namā)

    Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra defile (Rīgā)