Cits
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Kalncempju pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Alūksnes pilsētas svētki
Pie Bānīša stacijas
Vēlais vakars Alūksnes Bānīša stacijā
19.25-19.55 Alūksnes stacijā sagaidām Baltijā vienīgo regulāri kursējošo šaursliežu vilcienu
20.00 Antas Eņģeles un Marko Ojalas koncertprogramma “Pagājības laimes mirkļi”
Programmā 30 gadu tango no leģendāro dziedātāju Pjotra Ļeščenko, Aleksandra Vertinska un Allas Bajanovas repertuāra, rīdzinieka un tango karaļa Oskara Stroka mūzika, kā arī valši, sākot no krievu-japāņu kara laika, senās krievu romances, čigānu dziesmiņas un krievu tautas dziesmu melodijas)
Alūksnes pilsētas svētki
Bijušajā VEF rūpnīcas teritorijā (ieeja caur klubu “Cita Opera”)
22.00 SUPERSTAR TENNIS
DJ, dejas, tenisa pārraides
Pilssalas estrādē
20.00 Svētku “Alūksne ir visskaistākā!” grandiozā atklāšana
- grupas “INSTRUMENTI”, “CARNIVAL YOUTH”
- uguņošana
Biļetes Alūksnes Kultūras centra un SIA “Biļešu paradīze” kasēs 15,00 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam 8,00 EUR
Pie Alūksnes Jaunās pils
22.00-03.00 Svētku svinības un balle “Skaistā Alūksnes nakts”
Grupa “Vintāža” un DJ
Ieeja bez maksas
Kultūra
1. festivāls “Satiekamies Pededzē”
8.00 Svētku Dievkalpojums Ķuršu baznīcā,
no 14.30 festivāla atklāšana, “Tradīciju dārzs”,
15.00 Jautrie sadarbības konkursi,
19.00 Svētku koncerts,
21.00 Balle
9.30
Cits
Profesionālās kompetences pilnveides programma pirmsskolas izglītības skolotājiem Alūksnes novada vidusskolā
Alūksnes pilsētas svētki
Pie Alūksnes Jaunās pils
9.00 Amatnieku, mājražotāju, mākslas darbu tirgus “Radošais dārzs” ( Tirgotājiem pieteikšanās un nolikums – ŠEIT)
9.00 Alūksnes novada amatnieku, mājražotāju svētki “Radīts Alūksnē”
11.00 Jaundzimušo alūksniešu sveikšana
12.00 Novada bērnu kolektīvu, solistu koncerts “Burvju spogulis”
13.00 Gardo Zupu festivāls “Alūksnes smeķis!” ar degustāciju un konkursu (Nolikums)
14.00 SIA “Pilsētvides serviss” plogginga skrējiens gida pavadībā
15.00 Koncerts – sadziedāšanās “Dziesmas lai vieno mūs!”
Alūksnes Kultūras centra skolotāju koris “Atzele” (diriģenti Jānis Baltiņš un Ina Perevertailo) un Somijas latviešu koris “Ziemeļmeita” (diriģents Ilmārs Millers), koncerta solisti Kristīne Baltiņa, Normunds Veļķeris, grupa “Vintāža”
Visas dienas garumā piepūšamās atrakcijas, velokarti, radošās darbnīcas, atrakcija “Katapulta”, lāzertaga mini spēles, izjādes ar zirgiem, prezentāciju teltis, pie Jaunās pils SIA “Pilsētvides serviss” interaktīvās spēles bērniem un pieaugušajiem u.c.
Alūksnes muzejā
10.00-17.00 Vasaras sezonas īpašais piedāvājums:
- Vitālija Jermolajeva mirdzošo gleznu izstāde “Inner Light”
- Mārtiņa Belicka velosipēdu privātkolekcijas izstāde “Ne tikai Ērenpreis”
- 7. Siguldas kājnieku pulka dibināšanas simtgadei veltīta izstāde “Pa 7. Siguldas kājnieku pulka pēdām”
- 120 tautumeitu miniatūras etnogrāfiskajos latviešu tautas tērpos izstādē “No trimdas Latvijā – Austras Lindes 120 tautu meitu miniatūras”
Izbraucieni ar velorikšu 1-2 personām pa Alūksnes Muižas parku no apskates objekta “Katrīnas ritenis”. Maksa par braucienu: 1h – 15,00 EUR, 30 min – 7,50 EUR, 15 min – 3,75 EUR
Ojāra Vācieša ielas stāvlaukumā
11.00 Padomi, prezentācijas un izklaides automīļiem
Brūža ielas stāvlaukumā
12.00 GHETTO GAMES sacensības ielu basketbolā
Pilssalas teritorijā, Pilsssalas stadionā
No 11.00 Sporta svētki:
Kluba “Spēka pasaule” aktivitātes
Apvidus loka šaušana
Pludmales volejbola turnīrs
Futbola soda sitienu konkurss
Pilssalas estrādē
20.00 Grupas “Labvēlīgais Tips” KONCERTS
23.00-04.00 Svētku svinības un balle ar grupu “Laika upe” un DJ
Ieeja bez maksas
Pie multifunkcionālās servisa ēkas Pilssalā
22.00-04.00 Diskomaratons
DJ Roberts Lejasmeijers
Ieeja bez maksas
Kultūra
12.00 Sadarbībā ar Veclaicenes tautas nama 30 gadu jubilejas pasākums “Dzimtās puses diena” Rouges pagastā Lūtsniekā
16.00 Filmas “Tālumu aicinātie. Pieskāriens Leo Svempa un Jāņa Selgas dzīvei” prezentācija Alūksnes muzejā
Alūksnes pilsētas svētki
11.00 Kapusvētki Alūksnes Lielajos kapos, ekumēniskais aizlūgums
12.00 Kapusvētki Alūksnes Mazajos kapos
Tempļakalnā
13.00 Svētku noslēgums un grupas “Zaļā Galma Kapella” koncerts
Ieeja bez maksas
Peldvietā “Vējiņi”
19.00 Svētku noslēgums ar akustisku saulrieta koncertu
Kārlis Kazāks, Sanija Būmane un Una Tomiņa
Ieeja PAR ZIEDOJUMIEM
Cits
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Cits
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Malienas pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Cits
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme 9.00 Dzīvokļu komisijas sēde apmeklētājiem 9.30 Uzvaras ielā 1, 2. stāvā
9.00 Annas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Cits
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
Kultūra
11.00 Dubļu Tautas bumbas sacensības Jaunannas Zaķusalā
19.00 Koncertuzvedums “Sābru lustes Zeltiņos”, 22.00 zaļumballe Zeltiņu estrādē
Sports
10.00 Kristera kausa izcīņa pludmales volejbolā, 11.00 Zeltiņu Sporta svētki Zeltiņu sporta un atpūtas parkā
Cits
13.00 Dievkalpojums Zeltiņu kapsētā
Cits
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde Uzvaras ielā 1
Pēc sēdes – pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
13.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Cits
9.00 Ilzenes PP un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme
12.00 Erudītu klubiņš “Ielūkojies ķīmijas laboratorijā!” Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā
14.00 Jaunannas pagastu pārvaldes darbinieku sanāksme
14.00 Radošā darbnīca “Grāmatu otrā dzīve” Mārkalnes Sabiedrības centrā
Cits
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
Cits
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Radošais rīts bērniem “Akmentiņa pārvērtības” Malienas tautas namā
14.00 Jaunalūksnes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Kultūra
20.00 Vasaras vakara romantiski muzikāla satikšanās ar mūziķiem N.Ķieti un I.Āboliņu Kolberģī pie strūklakas
Cits
10.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
19.00 Malienas amatierteātra viesizrāde, komēdija “Pilsētnieki”, 22.00 zaļumballe Bejas estrādē “Dainas”
Cits
Tūrisma rallijs „VIDZEMES PIETURU PIEDZĪVOJUMS 2”
Pededzes upes tīrīšanas talka Jaunannā
Kultūra
17.00 Stepa dejas studijas “Soul Tap” nometnes noslēguma koncerts Ilzenes estrādē
Cits
Pededzes upes tīrīšanas talka Jaunannā
Cits
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde Uzvaras ielā 1
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Cits
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Administratīvās komisijas sēde
Cits
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde apmeklētājiem 9.30 Uzvaras ielā 1, 2. stāvā
10.00 Liepnas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
14.00 Radošā nodarbība “Gobelēna veidošana no dabas materiāliem” Mālupes saieta namā
IZM konference skolu direktoriem Rīgā
Kultūra
13.00 Jauno grāmatu izstāde – apskats Pededzes bibliotēkā
Cits
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Finanšu komitejas sēde Uzvaras ielā 1
10.00 Mācību programma skolotājiem “Atkarības izraisošas vielas un procesi 7.-9.kašu. skolēniem” Alūksnes novada vidusskolā
Cits
9.30 Profesionālās kompetences pilnveides programma pirmsskolas izglītības skolotājiem Alūksnes novada vidusskolā
10.00 Mālupes pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
20.00 Atceres pasākums sadarbībā ar Hānjas, Misso un Ziemera pagastiem – “Baltijas ceļam – 30” Veclaicenes “Muratos”, bijušās muitas stāvlaukumā
Kultūra
No 9.00 Baltijas ceļa 30 gadu atceres pasākumi – ziedu kompozīcijas veidošana pie Alūksnes Kultūras centra
10.00 Literatūras izstāde Baltijas ceļa 30. jubilejai Pededzes bibliotēkā
12.00 Pasākuma “Baltijas ceļam 30” – A.Saulīša dokumentālā filma “Baltijas brīvības ceļš” Alūksnes Kultūras centrā
18.00 Koncerts Baltijas ceļa 30 gadu atcerei pie Alūksnes Kultūras centra
Kultūra
12.00 Amatu diena pie sporta, kultūras, interešu izglītības un mūžizglītības centrā “Dailes” Ilzenē
20.00 Retro diskotēka Pededzē
Sports
11.00 Lāzertaga turnīrs Jaunannas Zaķusalā
14.00 Sporta diena Ilzenes sporta laukumā
Cits
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
10.00 Metodiskā diena pedagogiem Alūksnes novada vidusskolā
Jauno grāmatu diena Alūksnes pilsētas bibliotēkā
Cits
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Cits
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
10.00 Seminārs pedagogiem “Nevardarbīga komunikācija” Alūksnes novada vidusskolā
Cits
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.30 Pirmsskolas izglītības skolotāju metodiskā diena Alūksnes novada vidusskolā
10.00 Domes sēde Uzvaras ielā 1
10.00 Izklaidējošs rotaļu pasākums “Paliec sveika, vasariņa!” laukumā pie Malienas tautas nama
Cits
9.00 Būvvaldes sēde
10.00 Zemes lietu komisijas sēde