Notikumu kalendārs

< 2020 >
Novembris
Pr. Nov 0 2

Citi

8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme

10.00 Plānošanas nodaļas sanāksme

Ot. Nov 0 3

Citi

 10.30 Administratīvās komisijas sēde

11.00 Liepnas pagastu pārvaldes darbinieku sanāksme

15.00 Malienas pagastu pārvaldes darbinieku un struktūrvienību vadītāju sanāksme

Tr. Nov 0 4

Citi

9.00 Bāriņtiesas sēde

9.00 Alsviķu pagastu pārvaldes darbinieku un struktūrvienību vadītāju sanāksme

13.00 Dzīvokļu komisijas sēde

10.00 Angļu valodas olimpiādes novada kārta 10.-12.kl. tiešsaistē

Ce. Nov 0 5

Citi

14.00 Zemes lietu komisijas sēde (216.)

Pk. Nov 0 6

Citi

10.00 Kursi pedagogiem “Pusaudžu uzvedības mērķi. Problēmu risinājums, ņemot to vērā”

Pr. Nov 0 9

Citi

 8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme

10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde

10.00 Plānošanas nodaļas sanāksme

10.00 Ziemera pagastu pārvaldesun struktūrvienību vadītāju sanāksme

Ot. Nov 1 0

Citi

10.30 Administratīvās komisijas sēde, uzaicinātajiem 11.00 (Lielā zāle)

Tr. Nov 1 1

Citi

9.00 Bāriņtiesas sēde

Ce. Nov 1 2

Citi

 9.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme

10.00 Vācu valodas olimpiādes novada kārta 11.-12.kl.

Pr. Nov 1 6

Citi

8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme

10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde (Lielā zāle) Pēc komitejas – pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme (Lielā zāle)

13.00 Plānošanas nodaļas sanāksme

Ot. Nov 1 7

Citi

 10.30 Administratīvās komisijas sēde, uzaicinātajiem 11.00

11.00 Liepnas pagastu pārvaldes darbinieku sanāksme

Ce. Nov 1 9

Citi

9.00 Būvvaldes sēde

10.00 Finanšu komitejas sēde

14.00 Jaunalūksnes pagastu pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme

Pk. Nov 2 0

Citi

13.00 Tiešsaistes seminārs PII skolotāju palīgiem “Skolotāja palīga iespējas līdzdarboties jaunā izglītības satura ieviešanā”

Pr. Nov 2 3

Citi

8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme

10.00 Plānošanas nodaļas sanāksme

Ot. Nov 2 4

Citi

9.30 Zeltiņu pagastu pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme

10.30 Administratīvās komisijas sēde

Tr. Nov 2 5

Citi

9.00 Bāriņtiesas sēde

13.00 Dzīvokļu komisijas sēde

Ce. Nov 2 6

Citi

10.00 Domes sēde

10.00 Bioloģijas olimpiādes novada kārta 9.-12.kl.

14.00 Zemes lietu komisijas sēde

Pk. Nov 2 7

Citi

10.00 Seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem darbā ar speciālās izglītības programmu audzēkņiem

Pr. Nov 3 0

Citi

8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme

9.00 Pededzes pagastu pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme

10.00 Plānošanas nodaļas sanāksme

Skip to content