Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Pededzes tautas namā “Darbnīca dvēselei” – rokdarbu pamatu apgūšana
10.00 Angļu valodas olimpiāde 10.-12.klasei, novada kārta
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
16.00 Vēstures stunda “Neba maize pati nāca…”: ielūkosimies Alūksnes maizes kombināta vēsturē Alūksnes novada bibliotēkā
Kultūra
19.00 “Pannas Teātris” izrāde “Garāža” Alūksnes Kultūras centrā”
Citi
10.00 Izglītības iestāžu vadītāju seminārs Uzvaras ielā 1
Kultūra
10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās
12.00 Alsviķu kultūras namā teātra pēcpusdiena – Jaunannas pagasta amatierteātra “Šūpoles” izrāde “Pārsteigums sievietei”
16.00 Deju kopas “Jukums” 30 gadu jubilejas koncerts Alūksnes Kultūras centrā
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
14.30 Jaunannas tautas namā Rudens labumu tirdziņš
Izglītības pārvaldes atbalsta speciālistu izbraukuma nodarbības Malienas pamatskolā
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
12.00 Mārkalnes tautas namā (sadarbībā ar bibliotēku) foto izstādes atklāšana, tikšanās ar bijušo pagasta pārvaldes vadītāju Intu Ņikitinu ciklā “Mans hobijs”
13.00 Jaunlaicenes bijušās skolas telpās senioru kopas “Pūrs” ikmēneša tikšanās
14.00 Sākumskolas skolotāju metodiskās apvienības tikšanās Alūksnes pilsētas sākumskolā
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Pededzes tautas namā “Darbnīca dvēselei” – rokdarbu pamatu apgūšana
10.00 Pededzes bibliotēkā “Ko es protu pagatavot…” – pašcepto saldumu izstāde-degustācija
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
13.00 Pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
18.30 Dokumentālā filma “Zemnieki” Alūksnes Kultūras centrā
Lāčplēša diena
Lāčplēša dienas pasākumi
10.00 Ezeriņu kapos Lāčplēša dienai veltīts piemiņas brīdis
11.00 Ziedu nolikšana pie LKOK atdusas vietām Alūksnes Lielajos kapos un Garnizona kapos
No 16.30 Latvijas kontūras no aizdegtām svecītēm veidošana pie 7. Siguldas kājnieku pulka pieminekļa
17.30 Svētbrīdis un ziedu nolikšana pie 7. Siguldas kājnieku pulka pieminekļa
18.00 Lāpu gājiens no 7. Siguldas kājnieku pulka pieminekļa uz Alūksnes Jauno pili
18.30 Piemiņas brīdis pie Alūksnes Jaunās pils
19.00 Ekumenisks dievkalpojums Alūksnes ev.lut. baznīcā.
16.00 Lāpu gājiens no Liepnas pagasta pārvaldes uz Lāčplēša Kara ordeņa kavaliera Teodora Mendes atdusas vietu Sprinduļkalna kapsētā
16.00 Ziedu nolikšana Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru Otto un Pauļa Palmu atdusas vietā “Akmeņdruvās”
16.00 Zeltiņu kapos Lāčplēša dienai veltīts piemiņas brīdis
16.30 Ilzenē Lāčplēša dienai veltīta pēcpusdiena – lāpu gājiens no pirmā pagastnama Čonkās uz Dailēm, pagasta karoga iesvētīšana
16.30 Lāpu gājiens no Bejas novadpētniecības centra uz Somu karavīru Brāļu kapiem
16.30 No Mālupes pagasta pārvaldes Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens un piemiņas brīdis Mālupes kapos
18.00 Liepnas tautas namā filma “Suflieris”
19.00 Svētku koncerts “Mans zelts ir mana tauta” Alūksnes Kultūras centrā
19.00 Veclaicenes pagasta “Katiņkalnā” Lāčplēša dienai un Latvijas dzimšanas dienai veltīts pasākums
Ziedu nolikšana un sveču aizdegšana Karvas brāļu kapos
Citi
12.00 Jaunannas tautas namā Jauniešu tikšanās un meistarklase ar Lauri Zalānu, projekta “Iedvesmojies, mācies, iedvesmo!” ietvaros
14.00 Jaunlaicenes muižas muzejā atvērtā izglītojošā nodarbība “Mana Latvija” – nodarbība pieaugušajiem un skolas vecuma bērniem
Kultūra
18.00 Malienas tautas namā koncerts “Skaista mana tēvu zeme”
22.00 Māriņkalna tautas namā Valsts svētkiem veltīts atpūtas vakars ar grupu “Zelta kniede”
Kultūra
16.00 Jaunannas tautas namā “Skaņu pelde” – meditācija gonga, kokles, zvanga u.c. instrumentu skaņās
17.00 Tautas deju ansambļa “Teiksma” 75. jubilejas koncerts Alūksnes Kultūras centrā
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde
Izglītības pārvaldes atbalsta speciālistu izbraukuma nodarbības Bejas pamatskolā
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Sanāksme ar Alūksnes novada Kultūras centra, Alūksnes novada bibliotēkas un Alūksnes novada muzeja vadību
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme
Kultūra
18.00 Mārkalnes bibliotēkā Krēslas stundas lasījumi bērniem; jaunākās literatūras izstāde “Rudenīgās noskaņās”
19.30 Liepnas tautas namā Latvijas Republikas Proklamēšanai dienai veltīts koncerts “Skaistākā zeme – Latvija!”
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Finanšu komitejas sēde
Kultūra
13.00 Māriņkalna tautas namā Valsts svētkiem veltīts pasākums “Mana Latvija + Tava Latvija = Mūsu Latvija”
19.00 Pašvaldības apbalvojuma “Sudraba zīle” pasniegšanas ceremonija Alūksnes Kultūras centrā, koncertprogramma “Tālie krasti”
Kultūra
15.00 Alsviķu kultūras namā Latvijas dzimšanas dienai veltīts koncerts “Caur sidraba birzi gāju”
16.30 Kolberģa tautas namā Valsts svētkiem veltīts svinīgs koncerts
17.00 Annas kultūras namā Valsts svētku koncerts “Paliec balta un pasargāta…”
17.00 Zeltiņu ev. lut. baznīcā svētku dievkalpojums
18.00 Latvisko danču vakars Alūksnes Kultūras centrā
19.30 Pededzes tautas namā Valsts svētkiem veltīts svinīgs koncerts un balle kopā ar Zinti Krakopu
22.00 Alsviķu kultūras namā atpūtas vakars – svētku balle ar grupu “Putukvass”
Alūksnes novada muzeja un struktūrvienību bezmaksas apmeklējuma diena
Kultūra
16.00 Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātra “Slieksnis” izrāde – Džons Bointons Pristlijs “Viesnīcas noslēpumi” Alūksnes Kultūras centrā
19.00 Jaunannas tautas namā Valsts svētku pasākums “…man viņa ir vismīļākā TIK un TĀ”
19.00 Mālupes Saieta namā Latvijas dzimšanas dienai veltīts svētku koncerts “Es mīlu dzīvi skaisto” un 21.30 balle kopā ar brāļiem Puncuļiem
21.00 Jaunannas tautas namā balle ar grupu “Rolise”
Kultūra
14.00 Mārkalnes tautas namā Latvijas dzimšanas dienai veltīts svinīgs pasākums un Aināra Bumbiera koncerts “Lai Latvija zied”
16.00 Grupas “RAXTU RAXTI” jubilejas koncerts Alūksnes Kultūras centrā
17.00 Jaunlaicenes tautas namā Latvijas dzimšanas dienai veltīts svinīgs pasākums un Aināra Bumbiera koncerts “Lai Latvija zied”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Citi
15.00 Skolotājiem IT rīku apguves darbnīca Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņā pasākums
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Domes sēde
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
16.00 Vēstures stunda “Alūksnietes nacionālajā pretošanās kustībā. 1944 -1953” Alūksnes novada bibliotēkā
17.00 Adventes vainaga gatavošanas darbnīca sadarbībā ar floristi Mudīti Melgalvi Alūksnes novada muzejā
Kultūra
18.30 Odesas (Ukraina) klaunu nama “Maski” izrāde “Oranžais noskaņojums” Alūksnes Kultūras centrā
Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu muzikālā pēcpusdiena – Lūcijai Garūtai 100 Ceļu pārvaldes zālē
Citi
18.00 Adventes dekoru gatavošana Viktora Ķirpa Ates muzejā
Kultūra
10.00 Alūksnes novada amatierteātru skate Alūksnes Kultūras centrā
No 10.00 Jaunlaicenes bijušās skolas telpās senioru kopas “Pūrs” dalībnieku izstāde-pārdošana “Ceļā uz Ziemassvētkiem”, meistarklases
12.00 SKIIM centrā “Dailes” radošo prasmju nodarbība – Adventes vainaga, dekora veidošana ar Guntu Ziņģi
Citi
13.00 Jaunlaicenes muižas muzejā saviesīgi intelektuālais Puna spēles mācību un treniņa turnīrs ar iepriekšēju pieteikšanos
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Liepnas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Jauno grāmatu diena Alūksnes novada bibliotēkā
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
10.00 Bioloģijas olimpiādes novada kārta 9.-12. klasei