Cits
9.00 Sociālās, izglītības un kultūras, Tautsaimniecības un Finanšu komitejas kopīgā sēde
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00-15.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas izsoles
Ķīmijas valsts olimpiādes 9.-12. klasēm novada kārta
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Sanāksme pilsētas kultūras iestādēm, Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejam, Jaunlaicenes muižas muzejam
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju sanāksme
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde
15.00 Skolu IT mentoru darba seminārs
17.00 Mālupes Saieta namā “Sveču dienas pēcpusdiena”
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
15.00 Seminārs interešu izglītības pedagogiem mākslas jomā
Citi
12.00 Seminārs interešu izglītības pedagogiem dejas jomā
Kultūra
13.00 Alsviķu kultūras namā J. Poļa un V. Blūma videofilmas “Pret sienu tik ar pauri…” – ceļojums pa Jāņa Grestes dzīves un darba vietām viņa 145 gadu jubilejā” pirmizrāde
Zeltiņu tautas namā februāra jubilāres E. Lavendeles vadībā radoša nodarbība bērniem un jauniešiem “Greizsirdīgā sirsniņa”
Citi
12.00 Liepnas tautas namā Sveču dienas ietvaros sveču liešanas meistarklase
13.00 Jaunannas tautas namā sveču liešanas darbnīca
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
16.00 Dizaina un tehnoloģiju pedagogu metodiskās apvienības sanāksme
17.30 Zeltiņu pagasta pārvaldes tikšanās ar iedzīvotājiem Zeltiņu pagasta pārvaldē
Citi
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
16.00 Zeltiņu pagasta pārvaldes tikšanās ar iedzīvotājiem Zeltiņu tautas namā
19.00 Mūzikas skolotāju darba seminārs
Ģeogrāfijas valsts olimpiādes 10.-12. klasēm novada kārta
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku ikmēneša tikšanās – viesosies Mārkalnes senioru vokālais ansamblis “AKAVA” ar muzikālu sveicienu “Kad dvēsele dzied…”
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde
Latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādes 8.-9. klasēm novada kārta
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
12.00 Seminārs interešu izglītības pedagogiem teātra jomā
18.00 Jaunannas tautas namā tikšanās ar CASTING BRIDGE izveidotāju, aktieru atlases režisori G. Grošu
Kultūra
19.00 Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē Rihards Saule koncertā “Nepateiktie vārdi”
Citi
11.00 Pārgājiens “Septiņi tilti”, tikšanās pie Mālupes Saieta nama
Kolberģa tautas nama zālē radošā sveču liešanas darbnīca “Lawsonia ballītes”
Māriņkalna centrā individuāla pastaiga ar aktivitātēm “Mīlestība ir visur”
Kultūra
13.00 Mārkalnes tautas namā Signe Baltere un Ingus Staško ar koncertu “Iemāci man mīlēt dzīvi”
13.00 Zeltiņu tautas namā video versija deju uzvedumam “Malienas mantojums”
14.00 Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā deju uzveduma “Malienas mantojums” video demonstrēšana
Citi
Māriņkalna centrā individuāla pastaiga ar aktivitātēm “Mīlestība ir visur”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
Māriņkalna centrā individuāla pastaiga ar aktivitātēm “Mīlestība ir visur”
Citi
10.00 Pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00-16.30 Īpašumu atsavināšanas komisijas izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
Diagnosticējošs darbs latviešu valodā 6. klasēm
Kultūra
12.00 Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņā pasākums “Cik dziļas kupenas, cik ziema gara, bet kaut kas klusi ausīs čukst par pavasari…”
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Finanšu komitejas sēde
14.00 Jaunalūksnes pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (“Spodra”, “ALJA”, Tūrisma informācijas centrs, Pašvaldības policija, Būvvalde) (Zāle)
14.00-16.00 Novada skolu pašpārvalžu tīklošanās (tiešsaistē)
16.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (Sociālo lietu pārvalde, Dzimtsaraksti, Bāriņtiesa, Izglītības pārvalde) (Zāle)
Diagnosticējošs darbs latviešu valodā 3. klasēm
Kultūra
18.30 Alūksnes Kultūras centrā filma “TABU”
Citi
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde
Kultūra
17.00 Māriņkalna tautas namā koncerts ar Gunāru un Zani
Sports
12.00 Strautiņos hokeja laukumā sportiski atraktīvas aktivitātes visai ģimenei ar atpūtas elementiem
14.00 Strautiņu TURNĪRS hokejā”. TURNĪRS ATCELTS
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādes 11.-12. klasēm novada kārta
Alūksnes pilsētas bibliotēkā “Burtus grāmatās meklējam”: tiešsaistes stunda PII “Sprīdītis” bērniem
Citi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes struktūrvienību darbinieku sanāksme
Vācu valodas olimpiāde 8.-9.klasēm
Citi
9.00 Bāriņtiesas
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
13.00 Seminārs pirmsskolas izglītības skolotāju palīgiem
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde
Diagnosticējošs darbs matemātikā 3.klasēm
Bejā sadarbībā ar Bejas novadpētniecības centru piemiņas brīdis Bejas somu karavīru Brāļu kapos
Kultūra
11.00 Mālupes Saieta namā pasākums “Es bij’ puika, man bij’ vara”
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Domes sēde
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Diagnosticējošs darbs matemātikā 6. klasēm
Kultūra
11.00 Annas kultūras namā pasākums “Vien mirdzums paliek aizritošā laika pēdās…”, veltīts rakstniecei Skaidrītei Kaldupei 100 gadu jubilejā
Citi
10.00 Skolu direktoru sanāksme
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
9.00 Pededzes pagasta pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme
10.00 Liepnas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Jauno grāmatu diena Alūksnes pilsētas bibliotēkā