Sports
No 11.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē Alūksnes novada atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Sanāksme pilsētas kultūras iestādēm, Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejam, Jaunlaicenes muižas muzejam Kultūras un sporta nodaļā
14.00-16.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas izsoles
Pededzes bibliotēkā Baltā galdauta svētki
Kultūra
12.00 Alsviķu kultūras namā Baltā galdauta svētki – tautas mākslas kolektīvu koncertstāsts “Manas mājas…” un sarunas pie tējas tases
14.00 Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas pasākums, pašvaldības apbalvojumu “Pagodinājums” un “Zelta bite” pasniegšana
15.00 Zeltiņu tautas namā Ainara Bumbiera koncerts “Lai Latvija zied”
Jaunlaicenes estrādē izstāde “4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena”
Sports
Pilssalas stadionā Alūksnes novada čempionāts minifutbolā
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde
Kultūra
17.00 Mārkalnes tautas namā Mātes dienai veltīts Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu un skolotāju koncerts un Beļavas tautas nama mākslas studijas “Krāsu prieks” gleznu izstādes atklāšana
Jaunlaicenes estrādē izstāde “4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena”
Sports
No 17.30 Tempļa kalnā pie skatu torņa parku skriešanas seriāls “Alūksnes pavasaris 2022”
Kultūra
13.00 Tikšanās ar grāmatas “Lasītāja” autori Džeinu Šteinbergu (jauniešiem) VKKF projekta “Rakstnieks + grāmata + lasītājs = lasītprieks-2” ietvaros
Jaunlaicenes estrādē izstāde “4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena”
Citi
14.00 LIZDA novada arodorganizācijas seminārs Alūksnes Mākslas skolā
Kultūra
12.00 Ilzenē, centrā “Dailes” izstādes “Ilzenes viensētas četros gadalaikos” atklāšana
16.00 Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes Bērnu un jauniešu centra deju kolektīvu “ENKU – DRENKU” koncerts “Bučas māmiņai”
16.00 Veclaicenes tautas namā Ilzes Šaicānes gleznu izstādes “Saules kleitā tērpusies” atklāšana kopā ar Veclaicenes ansambļiem
Jaunlaicenes estrādē izstāde “4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena”
Sports
No 10.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē Alūksnes novada atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Kultūra
13.00 Jaunannas tautas namā Mātes dienas koncerts ar Jaunannas bērnu vokālo ansambļu, bērnu teātra “EJam!” un muzikālās Krevicu ģimenes piedalīšanos
15.00 Pie Liepnas tautas nama Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas un Mātes dienai veltīts koncerts
Sports
No 13.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē Alūksnes novada atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem (pusfināla spēles)
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
12.30 Jaunannas tautas namā dejošanas stunda kustību priekam kopā ar Ingūnu Dovgāni, senioru projekta “Par ziediem un taureņiem sniegā” ietvaros Jaunannas un Kalncempju senioriem
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju sanāksme (tiešsaistē)
18.00 Mālupes Saieta namā meistarklase “Pirkstaiņu tamborēšana”
Citi
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
13.00 Pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
Sports
10.00 Veclaicenes vēstures krātuves organizēts tematisks pārgājiens “Ciemos pie ciemiem” pa vēsturiskiem skrajciemiem abpus Rīgas-Pleskavas šosejai pie Bārdaskroga
No 11.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē Alūksnes novada atklātais čempionāts basketbolā sievietēm
13.00 Māriņkalna tautas namā galda spēļu pēcpusdiena
Kultūra
13.00 Zeltiņu tautas namā Gulbenes vīru ansambļa “Namejs” koncerts “Sievietes skaistums vīrieša acīs”
14.00 Zeltiņu vēstures krātuvē tērpu un foto izstādes “Mode un stils Zeltiņos” atklāšana (šuvējas Veltas Balodes darbi un atmiņu stāsti viņas 90 gadu jubilejā)
14.00-17.00 Bejas bibliotēkā Muzeju nakts “Daba dziedē, daba veldzē” kopā ar “Dabas Enerģijas” feju Lidiju Steberi – “Pasmaržo. Pagaršo. Baudi.” Atvērto durvju diena vēstures krātuvē
No 17.30 Alūksnes muzejā Muzeju nakts pasākums
19.00 Jaunlaicenes muižas muzejā Muzeju nakts pasākums “Viens, divi, trīs, un tu esi brīvs”
19.00-23.00 Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā Muzeju nakts
20.00-23.00 Muzeju nakts aktivitātes Mārkalnē: vēstures istabas ekspozīcija bibliotēkā, A. Ievednieces prezentācija par pagasta vēsturi, Actionbound spēle “Vēsturei pa pēdām”
19.30 Pededzes tautas namā Flamenko vakars “Impulso flamenco” ar flamenko dejas studiju “Uno Dos Tres”
22.00 Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē balle kopā ar Jāni Krūmiņu no grupas “Apvedceļš” un DJ LUSTIX
Sports
No 10.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē Alūksnes novada atklātais čempionāts basketbolā sievietēm (pusfināla un fināla spēles)
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde
Kultūra
13.00 Alūksnes Kultūras centrā VSIA “Latvijas Koncerti” koncertuzvedums bērniem “Varde par solisti”
18.00 Zeltiņu tautas namā Andreja Caukas – aktiera, skolotāja un sporta entuziasta devums Zeltiņiem
Citi
13.00-15.00 Pirmsskolas pedagogu mācīšanās grupu noslēguma pasākums
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (“Spodra”, “ALJA”, Tūrisma informācijas centrs, Pašvaldības policija, Būvvalde)
16.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (Sociālo lietu pārvalde, Dzimtsaraksti, Bāriņtiesa, Izglītības pārvalde)
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde
Kultūra
18.00 Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes novada izglītības iestāžu mūzikas kolektīvu un jaunās mūziķes BŪŪ (Ilze Fārte) koncerts “Atrodu sevi dziedot”
Citi
10.00 Finanšu komitejas sēde
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei”
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
19.00 Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Radio kora koncerts “Atceroties un svinot. Mārtiņš Brauns”
Sports
Muižas parkā pie Eola tempļa parku skriešanas seriāls “Alūksnes pavasaris 2022”. Starts no pulksten 17.30
Kultūra
12.00 Tikšanās ar dzejnieci grāmatas “Mammas dzejoļi” autori Ēriku Bērziņu (jaunākā skolas vecuma bērniem) VKKF projekta “Rakstnieks + grāmata + lasītājs = lasītprieks-2” ietvaros
20.00 Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes un Gulbenes novadu deju kolektīvu skate
Citi
13.00 Alūksnes Mūzikas skolas izlaidums Alūksnes Kultūras centrā
Kultūra
18.00 Kolberģa tautas namā jauktā kora “Ezerlāse” 10 gadu jubilejas koncerts “Ezerlāses stāsts”
19.00 Mālupes brīvdabas estrādē koncerts “Skaisti dziedi, lakstīgala!”. Koncertā piedalās amatiermākslas kolektīvi; pulksten 21.30 zaļumballe kopā ar grupu “OTTO”
21.00 Kolberģa tautas namā uz balli aicina grupa “Virāža” – Normunds un Arnis
Sports
No 14.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē Alūksnes novada atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem. Spēles par godalgotajām vietām
Citi
11.00 Jaunannas tautas namā Bērnu rīts -radošā meistarklase ar Madaru
Sports
Mežiniekos VIVUS MTB riteņbraukšanas sacensību 2. posms
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Liepnas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00-15.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas izsoles
Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu, interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības laureātu godināšanas pasākums (ar ielūgumiem)
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
18.00 Mālupes Saieta namā rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstādes atklāšana
Kultūra
12.00 Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņā pasākums “Mazliet par vēsturisko. Muzeju dienai veltīts pasākums”
15.00 Jaunannas tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas mācību gada noslēguma koncerts
Sports
No 9.00 Pilssalā novada skolu sporta diena 1.-8. klasei
Jāņkalniņā parku skriešanas seriāls “Alūksnes pavasaris 2022”. Starts no pulksten 17.30
Citi
10.00 Domes sēde
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
Kultūra
11.00 Pededzes tautas namā vēstures un novadpētniecības pasākums
16.00 Kolberģa tautas namā Leļļu teātris TIMS ar koncertprogrammu “Šreks un Ēzelītis dejā lec”
Kultūra
11.00 Pededzes tautas namā vēstures un novadpētniecības pasākums
13.00 Malienas tautas namā Malienas pamatskolas skolēnu mācību gada noslēguma koncerts
18.00 Alsviķu kultūras namā video meistara Viļņa Blūma radošo darbu vakars “Paliekam kadrā!” (PĀRCELTS)
21.00 SKIM centrā “Dailes” atpūtas vakars – balle ar grupu “Bruģis”
Kultūra
Baznīcu nakts pasākumi
14.00 Liepnas brīvdabas estrādē “Saidupīte” Liepnas, Mālupes, Pededzes, Malienas, Alūksnes senioru tikšanās pēcpusdiena “Satiksimies ievziedos!”. Muzicē kapela “Blāzma” no Žīguriem, pulksten 21.00 diskoballīte
15.00 Skolu teātra diena (Bejas “Dainās”)
18.00 Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā Latvijas Nacionālā teātra aktiera Jura Hirša koncertprogramma
No 20.00 Veclaicenes pagastā pasākums “Dabas un mūzikas glezna Veclaicenē”
Sports
No 10.00 Zeltiņos Ilgvara Laivas nekustamajā īpašumā “Lejnieki” atklātā krosa skriešanas seriāla pasākums “Mizojam, ka prieks”, 1. posms “Kaimiņu būšana”
Pilssalas stadionā vieglatlētikas sacensības “Alūksnes kausi”
Alūksnes ezerā Latvijas čempionāta posms spiningošanā no laivām
Sports
Alūksnes ezerā Latvijas čempionāta posms spiningošanā no laivām
Citi
Alūksnē, Helēnas un Alsviķu ielas krustojumā pie piemiņas vietas akmens visas dienas garumā aicinām nolikt ziedus un iedegt sveces par godu Alūksnes atbrīvošanas 103. gadadienai
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Alūksnes pilsētas bibliotēkā Jauno grāmatu diena
Citi
No 16.00 Alūksnes Bērnu un jauniešu centra pagalmā PaGalma svētki