Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde (Zāle)
14.00-16.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas izsoles (Zāle)
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde (Zāle)
Aizsardzības ministra A. Pabrika vizīte Alūksnes novadā
Kultūra
Alūksnes pilsētas svētki
Citi
10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei”, aušana ar dabas materiāliem
Kultūra
Alūksnes pilsētas svētki
15.00 izstādes “Alūksnes aptiekas” atklāšana
Sports
10.00 Pilssalas volejbola laukumos “Atzeles pludmales volejbols 2022” finālposms
10.00 Pilssalas futbola laukumā Latvijas veterānu čempionāta posms futbolā
11.00 Alūksnes Kultūras centra stāvlaukumā ielu basketbols 3:3 “Ghetto basket”
Kultūra
Alūksnes pilsētas svētki
Cits
10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei”, aušana ar dabas materiāliem
Kultūra
Alūksnes pilsētas svētki
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Citi
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde (Zāle)
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde (Zāle)
10.00 Alsviķu PP iestāžu, struktūrvienību vadītāju, darbinieku sanāksme
Citi
10.00 Annas kultūras namā tematiska senioru tikšanās
Citi
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde (Zāle)
17.00 Zeltiņu vēstures krātuvē izstādes “Medicīnas iestādes un darbinieki Zeltiņos” atvēršanas svētki
Sports
11.00 Jaunannas Zaķu salā ģimeņu un interešu grupu netradicionālās sporta spēles
Zeltiņu pagasta sporta un atpūtas parkā Zeltiņu pagasta sporta svētki:
10.00 “Kristera kausa izcīņa pludmales volejbolā” vīriešiem un sievietēm,
10.30-14.00 jautras un azartiskas individuālās sacensības 7 vecuma grupās
11.00-13.00 Zeltiņu pagasta sporta dzīves attīstībai veltīta aktivitāte “Dāvanas Krogsalai”
11.00-13.00 Zeltiņu pagasta sporta un atpūtas parkā Zemessardzes 31. kājnieku bataljona militārā ekipējuma un transporta izstāde
Kultūra
13.00 pastaiga pa Alūksnes Muižas parku ar stāstījumu par vēsturi un parka dendroloģisko daudzveidību
11.00-16.00 Zeltiņu vēstures krātuvē izstādes “Medicīnas iestādes un darbinieki Zeltiņos” apskate.
19.00-20.30 Zeltiņu estrādē Jēkabpils Tautas teātra sniegumā R. Blaumaņa jokains precību gabals ar dziesmu spēlēm “Trīnes grēki”
21.30 Zeltiņu estrādē Zaļumballe kopā
Kultūra
13.00 Zeltiņu kapos dievkalpojums
14.00-16.00 Zeltiņu vēstures krātuvē izstādes “Medicīnas iestādes un darbinieki Zeltiņos” apskate
Citi
14.00 ābeļdārzā pie Annas kultūras nama bērnu radoši aktīvā pēcpusdiena ar jauniešu klubu “Tikšķis”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
13.00 Pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
14.00-15.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas izsoles (Zāle)
Citi
14.00 Mārkalnes pagasta “Simtiņos” Mārkalnes senioriem ar ģimenēm makšķerēšanas meistarklase “Lielā Mārkalnes Zivs”
Citi
10.00 Finanšu komitejas sēde
10.00 Pededzes tautas namā vēstures un novadpētniecības pasākums
14.00 Jaunalūksnes PP darbinieku sanāksme
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (“Spodra”, “ALJA”, Tūrisma informācijas centrs, Pašvaldības policija, Būvvalde) (Zāle)
16.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (Sociālo lietu pārvalde, Dzimtsaraksti, Bāriņtiesa, Izglītības pārvalde) (Zāle)
Citi
14.00 Zemes lietu komisijas sēde (216.)
10.00 Zeltiņu bērniem un jauniešiem radoša un izglītojoša nodarbību programma “Mazais vasaras ceļojums” – dāvina augusta jubilārs Zeltiņos Vilnis Vanags
Kultūra
21.00 Bejas estrādē “Dainas” zaļumballe. Muzikāli iepriecinās Arnis Graps
Kultūra
22.00 Mālupes salā zaļumballe kopā ar grupu “Bruģis”
Sports
11.00 Mālupē pie sporta angāra aktīvās atpūtas diena “Ejam, skrejam, smejam”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Kultūra
19.00 komponista Endija Emlēra (Francija) solokoncerts “Mans Ravēls”, (Alūksnes novada kultūras centrs)
Kultūra
Barikāžu atceres diena
Lielā Ezera ielas skvērā “Baltijas ceļš” atceres pasākums:
8.00-11.00 ziedu kompozīcijas veidošana
12.00 Līgas un Ivara Reņģu koncerts
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde (Zāle)
16.00 parkā pie Jaunannas tautas nama dārza svētki Annas, Jaunannas un Kalncempju senioriem projekta “Par ziediem un taureņiem sniegā” ietvaros
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde (Zāle)
12.00 Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņā pasākums “Bērtuļos salda dzīve”
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde (Zāle)
Citi
10.00 Domes sēde
Kultūra
17.00-21.00 Pededzes Tautas namā diskotēka bērniem
Citi
Mājas kafejnīcu diena Veclaicenē
11.00 no Jaunannas tautas nama “Vasaras izskaņas pārgājiens ar uzdevumiem un pikniku”
Sports
11.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas vecā korpusa aktu zālē Alūksnes atklātais 3. šaha festivāls
11.00 Zeltiņu pagasta atklātā krosa skriešanas seriāla “Mizojam, ka prieks” 4. posms (noslēguma) “Krogsalas apļi”
Kultūra
12.00 pie Liepnas tautas nama pasākums bērniem līdz 15 gadu vecumam “Atpakaļ uz skolu”, no 20.00 brīvdabas estrādē “Saidupīte” diskotēka “Back to school party”
19.00 rokopera “Mauglis” (Alūksnes novada Kultūras centrs)
Sports
11.00 pie Ilzenes SKIM “Dailes” sacensības “Sporta diena ar velo un orientēšanas pārbaudījumiem”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Liepnas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
14.00 Zemes lietu komisijas sēde (216.)
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde (Zāle)