Izglītība
Zinību diena izglītības iestādēs:
8.30 Malienas pamatskola – iekšpagalmā
9.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija – pie Jāņkalniņa
9.00 Bejas pamatskola – skolas zālē
9.00 Strautiņu pamatskola – skolas zālē
9.00 Ziemeru pamatskola – pie skolas
10.00 Alūksnes novada vidusskola – skolas pagalmā
10.30 Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskola – skolas zālē
11.00 Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskola – pie skolas
12.00 Alūksnes pilsētas sākumskola – svētku pasākums kopā pie skolas (pirms tam – klasēs)
13.30 Alūksnes Mākslas skola – skolas zālē
15.00 Alūksnes Mūzikas skola – skolas pagalmā (lietus gadījumā Ceļu pārvaldes zālē)
Kultūra
14.30-17.00 Bānīša svētki Alūksnes stacijā
22.00 Alsviķu brīvdabas estrādē diskoballe ar DJ Aleksander Lustix
Citi
12.00 Ilzenes pagasta Čonku skolā biedrība “Ilzenes attīstībai” organizē konservēšanas un sukāžu gatavošanas meistarklasi
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Pededzes bibliotēkā “Dzeja vieno” – savu dzeju lasīs pededziete Kristīne Bogdanova
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Citi
9.00 Strautiņu pamatskolas apmeklējums
9.30 Māriņkalna tautas namā sadarbībā ar Ziemeru pamatskolu pasākums bērniem “Satikšanās pēc vasaras”
11.00 Ziemeru pamatskolas apmeklējums
13.00 Alūksnes novada vidusskolas apmeklējums
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
8.30-17.00 Civilās aizsardzības komisijas mācības
9.00 Bejas pamatskolas apmeklējums
9.00 Bāriņtiesas sēde
10.00 Alsviķu pagasta pārvaldes iestāžu, struktūrvienību vadītāju, darbinieku sanāksme
11.00 Liepnas pamatskolas apmeklējums
13.00 Alūksnes pilsētas sākumskolas apmeklējums
Sports
10.00 Sporta diena 2.-5.klasēm “Visi kopā sportiņā” Pilssalā
Citi
10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – dabas materiālu kompozīcijas
Citi
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
14.00 Ilzenes bibliotēkā meistarklase ziedu pušķu veidošanā
18.30 Malienas tautas namā, sadarbībā ar Malienas bibliotēku, dzejas dienas pasākums “Dzeja vieno”
Kultūra
11.00 “Pļaujas svētki Ottesmuižā” – Vidzemes lauku sētas darbu darīšana, dziedāšana, dancošana un andelēšanās
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
13.00 Pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas, Malienas pamatskolas, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas apmeklējums
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
13.00 Mārkalnes pagastā pie Meistarīša ezera senioru pasākums “Pikniks pie Meistarīša”
Citi
10.00 Sanāksme ar Alūksnes novada Kultūras centra, Alūksnes novada bibliotēkas un Alūksnes novada muzeja vadību Alūksnes Kultūras centrā
10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – dabas materiālu kompozīcijas
14.00 Jaunalūksnes pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Citi
10.00 Skolu direktoru seminārs
18.00 Mālupes Saieta namā aicinām Mālupes pagasta skolas vecuma bērnus un jauniešus uz tikšanos, satikšanos un aktīvu darbošanos
Citi
12.00 Atvērtā ekskursija Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu
Citi
14.00 Jaunannas tautas namā “Rudens ražas svētki” projektā “Kopā Jaunannas un Annas pagastu dārzos mēs varam!”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Citi
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
14.00 Dzīvokļu komisijas sēde
15.00 Skolu IT mentoru tikšanās tiešsaistē
19.00 Jaunlaicenes bijušās pamatskolas zālē Dzejas kompozīcija “Gadu ritums gadalaikos”, veltīta Lijas Brīdakas 90 gadu jubilejai
Citi
10.00 Finanšu komitejas sēde
10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – dabas materiālu kompozīcijas
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (“Spodra”, “ALJA”, Tūrisma informācijas centrs, Pašvaldības policija, Būvvalde)
16.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme (Sociālo lietu pārvalde, Dzimtsaraksti, Bāriņtiesa, Izglītības pārvalde)
Kultūra
13.00 Alūksnes Kultūras centrā saviesīgi “garšīgs” pasākums Alūksnes novada senioriem “BURCIŅU BALLE”
19.00 Kolberģa tautas namā folkloras kopas “Egle” koncerts
Sports
Alūksnes Tūrisma informācijas centrs, svinot Starptautisko Tūrisma dienu, aicina piedalīties “PILSĒTPĀRGĀJIENĀ-2”
10.00 Alūksnes novada atklātais čempionāts galda tenisā. Sacensību vieta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē
12.00 Alūksnes novada atklātais čempionāts orientēšanās sportā
20.00 Jaunannā Rudens Nakts orientēšanās sacensības
Kultūra
16.00 Kūdupes kapos svecīšu vakars
18.00 Mālupes kapos svecīšu vakars
18.00 Zeltiņu kapos svecīšu vakars
Citi
10.00 Vēsturiska ekspedīcija “Citādā Veclaicene”
13.00 Malienas tautas namā Malienas un kaimiņpagastu senioru saviesīga pēcpusdiena “Miķeļdienu sagaidot”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Liepnas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Jauno grāmatu diena Alūksnes novada bibliotēkā
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās
Citi
10.00 Domes sēde
No 18.00 līdz 20.30 Zeltiņu tautas namā grafoloģes Sanitas Blumbergas meistarklase – “Notici Sev, ieskaties sevī caur rokrakstu”
Sports
Futbola sacensības 7.-9. klašu komandām (Pilssalā)