Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
Citi
10.00 Ķīmijas un bioloģijas skolotāju metodiskās apvienības sanāksme Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Vēstures skolotāju metodiskās apvienības sanāksme Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Ģeogrāfijas skolotāju metodiskās apvienības sanāksme Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
10.00 Sporta skolotāju “Labās prakses” pieredzes seminārs Alūksnes pilsētas sākumskolā
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
12.00 Mūzikas skolotāju metodiskās apvienības sanāksme Alūksnes pilsētas sākumskolā
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
12.00-16.00 Pededzes tautas namā Svjatki-koļadki – svētku tikšanās (bērniem)
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
10.00 Annas kultūras namā senioru tematiska tikšanās
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa PII “Sprīdītis”
Kultūra
19.00 Igauņu pianistes Irinas Zaharenkovas koncerts Alūksnes Kultūras centrā
Citi
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
12.00 Ziemera pagasta ēkā Māriņkalnā senioru tikšanās “Uz vaiga laimes pārsla mirdz!”, radošā darbnīca ar Jāni Bērtiņu, tikšanās ar bibliotekāri Rudīti Jaunzemu
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Kultūra
Pededzes tautas namā Svjatki-koļadki – svētku tikšanās (viesiem)
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās
12.00 Liepnas tautas namā Liepnas senioru pēcpusdiena “Satikšanās pie tējas tases”, tikšanās ar pagastu apvienības pārvaldes pārstāvjiem
13.00 Jaunlaicenes pagasta “Lazdiņās” (bijušajā skolas ēkā) senioru kopas “Pūrs” ikmēneša tikšanās
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme
Citi
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde
10.00 Ķīmijas olimpiādes novada kārta 9.-12. klasēm
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Pededzes bibliotēkā “Ko mums atnesīs Zaķa gads?”
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Sports
10.00 Florbols 6.-7. klasēm Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolā
Kultūra
11.00 Pededzes tautas namā Svjatki-koļadki – svētku tikšanās (senioriem)
13.00 Alūksnes Mūzikas skolas koncerts Smiltenes tehnikuma Alsviķu struktūrvienībā
Citi
10.00 Datorikas skolotāju metodiskās apvienības sanāksme Alūksnes pilsētas sākumskolā
11.00 Mālupes Saieta namā senioru tikšanās “Gada slieksni pārkāpjot”
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa PII “Pūcīte”
Kultūra
20.00 Kolberģa tautas namā balle
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
10.00 Informātikas (programmēšanas) olimpiāde 8.-12. klasēm
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa PII “Mazputniņš”
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Sanāksme ar Alūksnes novada Kultūras centra, Alūksnes novada bibliotēkas un Alūksnes novada muzeja un pagastu apvienības pārvaldes vadību
16.30 un 17.30 Alsviķu kultūras namā Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jauniešu grupas “10 kW radošo citronu” “Erasmus +” veidotā mobilā izlaušanās istaba
Citi
10.00 Finanšu komitejas sēde
10.00 Florbols 8.-9. klasēm Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolā
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
18.30 Filma “Janvāris” Alūksnes Kultūras centrā
Citi
10.00 Fizikas olimpiādes novada kārta 9.-12. klasēm
18.00 “Prāta spēles” Alūksnes Kultūras centrā
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa PII “Pienenīte”
Kultūra
14.00 Jaunannas tautas namā režisora Viestura Kairiša spēlfilma “Janvāris”. Personīgais stāsts par 1991. gada notikumiem Rīgā Barikāžu laikā
18.00 Ilzenē “Mežrozīšu” māju ceļa galā 1991. gada barikāžu atmiņu ugunskura iedegšana, muzicēs Andris Mičulis
18.00 Liepnas tautas namā filma “Janvāris”
18.30 Mālupes Saieta namā 1991. gada barikāžu aizstāvju dienas pasākums, muzicēs Annas jauktais vokālais ansamblis “Tik un tā”
Barikāžu atceres pasākums Alūksnes Kultūras centrā
Sports
Rallijs “Alūksne 2023”
Citi
11.00 Jaunlaicenes pagasta “Lazdiņās” (bijušajā skolas ēkā) senioru veidota izstāde “Senču mantojums”, meistardarbnīca “Baroneses zeķu un citu izstrādājumu lāpīšanas tehnikas apguve”
12.00; 13.00 un 14.00 Alsviķu kultūras namā Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jauniešu grupas “10 kW radošo citronu” “Erasmus +” veidotā mobilā izlaušanās istaba
17.00 Mālupes Saieta namā meistarklase “Par mērķiem un to sasniegšanu”
Kultūra
15.00 Alsviķu kultūras namā režisora Viestura Kairiša filma “Janvāris. Mēnesis, kad mēs izvēlējāmies brīvību”
17.30 Barikāžu atceres pasākums Zeltiņos – svecīšu iedegšana Zeltiņu kapos pie barikāžu dalībnieku atdusas vietām, tikšanās un “Ceļojošās brīvības uguns” tālāk nodošana barikāžu dalībniekam Normundam Mūrniekam
22.00 RALLIJA balle kopā ar grupu “Bruģis” un DJ Aleksander Lustix Alūksnes Kultūras centrā
Sports
Rallijs “Alūksne 2023”
Citi
12.00 Jaunannas tautas namā “Kopā mēs varam!” jauniešu projekta “Iedvesmojies, mācies, iedvesmo” noslēguma izvērtēšanas pasākums
Kultūra
16.00 Jaunannas tautas namā “Skaņu pelde” – meditācija gonga, kokles, zvanga u.c. instrumentu skaņās
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
10.00 Ekonomikas olimpiādes novada kārta 10.-12. klasēm
18.00 Mālupes Saieta namā meistarklase tamborēšanā – tamborēšanas pamatu apgūšana
Citi
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa PII “Sprīdītis”
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju sanāksme
12.00 Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņā pasākums “Kaķis ada zeķes zaķim”
16.30 un 17.30 Alsviķu kultūras namā Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jauniešu grupas “10 kW radošo citronu” “Erasmus +” veidotā mobilā izlaušanās istaba
Citi
10.00 Domes sēde
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – somas šūšanas “anatomija”
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa PII “Sprīdītis”
Citi
10.00 Vispārizglītojošo skolu un profesionālās ievirzes skolu direktoru sanāksme
Citi
11.00 SKIIM centrā “Dailes” pagasta iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības vadības pārstāvjiem
11.00 Trešais saviesīgi intelektuālais Puna spēles mācību un treniņa turnīrs Jaunlaicenes muižas muzejā
12.00; 13.00 un 14.00 Alsviķu kultūras namā Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jauniešu grupas “10 kW radošo citronu” “Erasmus +” veidotā mobilā izlaušanās istaba
Kultūra
14.00 Viktora Ķirpa Ates muzejā “Vidzemes lauku sēta” pasākums “Rotaļas un danči latviskā garā”
Kultūra
11.00 Jaunannas tautas namā radošais bērnu rīts ar Madaru
15.00 Annas kultūras namā bērnu aktīvi radošā pēcpusdiena ar jauniešu klubu “Tikšķis”
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
Jauno grāmatu diena Alūksnes novada bibliotēkā
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa PII “Saulīte”