Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12. klasei Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Citi
10.00 Finanšu komitejas sēde
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
12.00 Ziemera pagasta ēkā Māriņkalnā 2. stāvā senioru tikšanās “Neturi sveci zem pūra”
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
14.00 Sākumskolas skolotāju pieredzes seminārs Alūksnes pilsētas sākumskolā
15.00 Liepnas tautas namā izzinoša nodarbība “Kas ir sveču diena?”
No 17.00 Alūksnes Jaunajā pilī maršruta “Gaismas ceļš” piedāvājums Alūksnes novada muzejā
Citi
9.00 Profesionālās kompetences pilnveides seminārs “Izglītojamais ar funkcionāliem traucējumiem profesionālajā izglītībā”
10.00 Matemātikas olimpiāde 9-12. klasei novada kārta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
14.00 Deju skolotāju metodiskās apvienības sanāksme Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā
Citi
No 12.00 “Jestrais Ķauķis 2023” – kalnu slēpošana, ragaviņas, pūšļi Ķauķu kalnā, Ziemera pagastā
13.00 Jaunlaicenes bijušās skolas zālē Sveču dienai veltīts pasākums “Dedzi, Laima, vaska sveci, ej pa priekšu istabā”
13.00 Mālupes Saieta namā kaimiņpagastu senioru saviesīga pēcpusdiena “Sveču gaismā”
Kultūra
16.00 Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātra “Slieksnis” izrāde “Viesnīcas noslēpums” Alūksnes Kultūras centrā
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
10.00 Annas kultūras namā senioru tematiska tikšanās
Kultūra
19.00 Valmieras drāmas teātra viesizrāde “Kalendārs mani sauc” Alūksnes Kultūras centrā
Citi
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
10.00 Tikšanās ar “Latvijas Valsts ceļi” Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāju J. Priednieku
10.00 Ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12. klasei novada kārta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās
13.00 Jaunlaicenes “Lazdiņās” senioru kopas “Pūrs” ikmēneša tikšanās
14.00 Novada dizaina un tehnoloģiju skolotāju metodiskās apvienības sanāksme Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde
10.00 Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9. klasei novada kārta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
16.00 Alsviķu kultūras namā režisores Ināras Kolmanes spēlfilma “Mātes piens”
19.00 Jaunannas tautas namā deju kolektīvu sadancis “Man rakstīts mugurā”
21.30 Jaunannas tautas namā balle ar grupu “Leivēri”
Citi
12.00 SKIIM centrā “Dailes” radošo prasmju nodarbība – sveču veidošana ar Dinu Avotiņu
Sports
11.00 Zemledus makšķerēšanas sacensības “Ilgāja zivtiņa 2023” Ilgāja ezerā Veclaicenes pagastā
Kultūra
13.00 Liepnas tautas namā spēlfilma “Mātes piens”
14.00 Zeltiņu tautas namā drāmas kolektīva “Kontakts” sniegumā senlatviska joku luga par mīlas lietām “Precību veikals”
16.00 Jaunlaicenes tautas namā Gaujienas amatierteātris “Kaķu nams” izrādīs skečus “Zīlniece”, “Leopolds”, “Automaiņa”, “Uz soliņa – Babenītes”
Citi
Latvijas atklātā fizikas olimpiāde 9.-12. klasei
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde
17.00 Jaunlaicenes bibliotēkā vaska sveču liešanas meistardarbnīca kopā ar Judīti Kaktiņu
18.00 Mālupes Saieta namā mezglošanas tehnikas pamatu apguve
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
13.00 Mārkalnes tautas namā pasākums “Katram cimdam savs stāsts”
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde
15.00-19.00 Valentīndienas pārsteigums pāriem “Randiņš muzejā” Alūksnes novada muzejā
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Sanāksme ar Alūksnes novada Kultūras centra, Alūksnes novada bibliotēkas un Alūksnes novada muzeja un pagastu apvienības pārvaldes vadību
12.00 Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņā pasākums “Mīlestība ir brīva. Kā gaiss, kā skaņa, kā dzīvība”
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Finanšu komitejas sēde
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme
No 17.00 Alūksnes Jaunajā pilī maršruta “Gaismas ceļš” piedāvājums Alūksnes novada muzejā
18.00 Publiskā muzeja ekskursija “Fītinghofu zelta dzīsla Alūksnē” Alūksnes novada muzejā
Kultūra
19.00 grupas “BET BET” 30 gadu jubilejas koncerts Alūksnes Kultūras centrā
Citi
10.00 Malienas tautas namā tematisks pasākums “Viss par Cimdiem”
Kultūra
13.00 laukumā pie Annas kultūras nama Meteņdienas āra aktivitātes ģimenēm
16.00 Siguldas Tautas teātra viesizrāde – Lelde Stumbre “Tā, lai var redzēt ceļu” Alūksnes Kultūras centrā
16.00 Veclaicenes tautas namā Valentīndienas koncerts “Ar mīlestības pinekļiem”
Citi
11.00 Jaunlaicenes “Lazdiņās” Jaunlaicenes senioru aktīvo galda spēļu sestdienu “Mums visiem ir ass prāts un prasmes!”
13.00 radošā darbnīca bērniem “Svečošanās” Alūksnes Kultūras centrā
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
11.00 Sanāksme par 4.maija parādi
Diagnosticējošs darbs 3. klasei latviešu valodā, 6. klasei dabaszinībās
Citi
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās
10.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju sanāksme
13.00 Veclaicenes tautas namā par godu Igaunijas dzimšanas dienai veltīts pasākums
Citi
9.30 Pirmsskolas izglītības iestāžu skolotāju palīgu seminārs “Sprīdītī”
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
10.00 Domes sēde
13.00 Jaunannas tautas namā senioru ikmēneša tikšanās
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
18.30 dokumentālā filma “PAUZE” par kultūras procesiem pandēmijas laikā Alūksnes Kultūras centrā
Citi
10.00 Vispārizglītojošo skolu un profesionālās ievirzes skolu direktoru sanāksme
13.00 Pagastu apvienības pārvaldes administrācijas darbinieku sanāksme
Kultūra
12.00 Mazo mūzikas kolektīvu koncerts/konkurss “Balsis” Alūksnes Kultūras centrā
14.00 Māriņkalna tautas namā Cēsu teātra izrāde bērniem “Heijā – vardulēn!”
22.00 rallija balle kopā ar grupu “Bruģis” un DJ Aleksander Lustix Alūksnes Kultūras centrā
Sports
Latvijas un Igaunijas autorallija čempionātu posms autorallijs “Alūksne 2023”
Sports
Latvijas un Igaunijas autorallija čempionātu posms autorallijs “Alūksne 2023”
Stipro skrējiens ar suni “Alūksnes ziema 2023” Malienas ielas suņu apmācības poligons, Alūksnē
Citi
11.00 Ceturtais saviesīgi intelektuālais Puna spēles mācību un treniņa turnīrs Jaunlaicenes muižas muzejā “Malēnieša pasaule”
Kultūra
13.00 Alūksnes novada vokālo ansambļu skate
16.00 Pededzes Meteņi “Kā ziema satiekas ar pavasari”, 17.30 koncerts, 20.00 balle ar Normundu un V. Bogdanovu
18.00 Alsviķu kultūras namā tautas mākslas kolektīvu koncerts – sadancis “Lai rīb tautu istabiņa!”
Citi
16.00 Jaunannas tautas namā enerģijas elpošanas grupas sesija ar Anitu Dzeni
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme sanāksme
Jauno grāmatu diena Alūksnes novada bibliotēkā
Diagnosticējošs darbs 6. klasei latviešu valodā
Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Pirmsskolas izglītības skolotāju mācīšanās grupa