Citi
11.00 Administratīvās komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
Citi
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
14.00 Zemes lietu komisijas
Citi
Citi
12.45 līdz 15.00 Viktora Ķirpa Ates muzejā “Vidzemes lauku sēta” pasākumā “Jawa Vidzemē” – vairāk nekā 150 Jawa un CZ motociklus
Citi
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Citi
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
14.00 Alūksnes novada pagastu apvienības pārvaldes administrācijas ikmēneša sanāksme
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
Citi
9.30 Jaunalūksnes bibliotēkā “Mazuļu rīts” mammām/tētiem ar mazulīšiem
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Kultūra
19.00 Zeltiņu tautas namā drāmas kolektīva “Kontakts” sniegumā joku luga par mīlas lietām “Precību veikals”
Citi
No 10.00 Veclaicenes pagasta Kornetā “Vienas dienas malēniešu valodas nometne Igaunijas pierobežā”
No 10.00 Zeltiņos
Kristera kausa izcīņa pludmales volejbolā
10.30-14.00 Zeltiņu Sporta un atpūtas parka teritorijā individuālās sporta stacijas “Bārdas grāmatu skapis”
11.00-13.00 Zeltiņu Sporta un atpūtas parkā “Dāvanas Krogsalai”
11.00-16.00 Zeltiņu vēstures krātuvē Edgara Liepiņa piemiņai veltīta izstāde “Ziemeļu zvaigzne”
11.00 Publiskā ekskursija “Pērles ezera krastā” pa Alūksnes novada muzeju un Muižas parku
15.00 Mārkalnes senioru izbraukums – kultūras ekskursija uz Ziemeru muižu
No 16.00 Pededzes svētki tautas namā: ekspozīcija “Pededzes sena sadzīve”, ekspozīcija “No vecmāmiņas pūra lādes”, foto ekspozīcija “Iemūžināts laiks – paletē stils, siluets un līnijas”, bibliotēkā: “Vēstures mirkļu pietura” (skolas vēsture), aktivitātes Pasaku takā;
Kultūra
21.00 Pededzes tautas namā balle ar GREGU
18.00 Ilzenes pagasta “Čonkās” Ilzenes skolas 120. gadadienai veltīts pasākums “Čonku skolas atmiņu vakars”
19.00 Zeltiņu brīvdabas estrādē koncertprogramma “Tikšanās prieks”
22.00 Zeltiņu brīvdabas estrādē zaļumballe kopā ar grupu “Rolise”
Sports
Zeltiņos Kristera kausa izcīņa pludmales volejbolā
10.30-14.00 Zeltiņu Sporta un atpūtas parka teritorijā individuālās sporta stacijas “Bārdas grāmatu skapis”
11.00-13.00 Zeltiņu Sporta un atpūtas parkā “Dāvanas Krogsalai”
Lielsloku ezerā Ilzenes pagastā Alūksnes novada atklātais čempionāts kabeļveikbordā
Jaunlaicenes pagasta “Meisteros” Stipro skrējiens ar suni
Citi
12.00 Mārkalnes tautas namā pasākums bērniem ar teātra darbnīcu un rotaļām
13.00 Zeltiņu kapsētā Dievkalpojums
14.00 laukumā pie Annas kultūras nama “Aktīvi radošā svētdiena bērniem un vecākiem”
16.00 Māriņkalna tautas namā būs gaidīti visi tie, kas vēlas apgūt balles deju soļus
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
Citi
10.00 Jaunalūksnes bibliotēkā “Lasi un vērtē’23” – iepazīšanās ar Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023 grāmatu kolekciju
11.00 Administratīvā komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde
13.00 Kultūras iestāžu sanāksme
Citi
10.00 Malienas tautas namā radošā darbnīca “Sapņu ķērāji”
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Alsviķu bibliotēkā izglītojošs un izzinošs pasākums senioru kopas “Noskaņa” dalībniekiem
Kultūra
22.00 Mālupes salā zaļumballe kopā ar grupu “Kamēr jauni”
22.00 Jaunlaicenes brīvdabas estrādē zaļumballe ar grupu “Putukvass”
Citi
11.00 Publiskā ekskursija “Stāsti un leģendas” Alūksnes Muižas parkā
Sports
11.00 Mālupē pie sporta angāra aktīvās atpūtas diena bērniem “Ejam, skrejam, smejam”
Sports
11.00 Jaunannas pagasta Zaķusalā vasaras izskaņas netradicionālās sporta spēles
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Attīstības komiteja
Citi
10.00 Jaunalūksnes bibliotēkā “Lasi un vērtē’23” – iepazīšanās ar Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023 grāmatu kolekciju
10.00 Dzīvokļu komisijas sēde
11.00 Atvērto durvju diena Alūksnes Mūzikas skolā
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Citi
11.00 Atvērto durvju diena Alūksnes Mūzikas skolā
13.00-16.00 Baltijas ceļa atcere – ziedu paklāja veidošana skvērā Lielā Ezera ielā,
17.30 Etnomūzikas mākslinieces Ingas Karpičas koncerts skvērā Lielā Ezera ielā “Mīlestības dziesmas”
Citi
10.00 Finanšu komitejas sēde
14.00 Pašvaldības iestāžu sanāksme
14.00 Zemes lietu komisijas sēde
Citi
11.00 Mālupē pārgājiens no cikla “Par vērtībām savā pagastā – Jasmīnu ceļa stāsti”
Aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene” Mājas kafejnīcu dienas “Pierobežas garšas Veclaicenē”
Kultūra
22.00 Jaunannas Zaķusalas estrādē sezonas noslēguma DISKOBALLE ar DJ Dzintaru
Citi
11.00 Publiskā ekskursija pa Alūksnes novada muzeju un Muižas parku “Pērles ezera krastā”
11.00 pie SKIIM centra “Dailes” ģimenes un draugu sporta diena
16.00 Māriņkalna tautas namā pasākums ģimenēm ar bērniem sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
No 10.00 Zeltiņu Sporta un atpūtas parkā skriešanas seriāla “Mizojam, ka prieks” ceturtais posms “Krogsalas apļi”
Citi
11.00 Administratīvā komisijas sēde
14.00 Īpašumu atsavināšanas komisijas sēde izsoles
Pededzes tautas namā jautra disenīte bērniem “Sveika, skola!”
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
18.00 Alūksnes Mūzikas skolas sagatavošanas un 1. klases audzēkņu vecāku sapulce
Citi
10.00 Domes sēde
10.00 Alsviķu bibliotēkā Strautiņos datorapmācības senioriem
14.00 Zemes lietu komisijas sēde