Pagastu pārvaldes informē par satiksmes ierobežojumiem - Alūksnes novads

Pagastu pārvaldes informē par satiksmes ierobežojumiem

 

Informējam, ka autoceļu ‘’Jaunāmuiža – Baloži – Žīguru ceļš’’, “Strautiņi – 58 ceļš – Zaļmeži – Stāmeri”, ‘’Zeltiņu ceļš – Dišleri – Burtnieki’’ un “Riduži – Stiebriņi” ceļu posmos kas aprīkoti ar atbilstošām ceļā zīmēm, satiksmes dalībniekiem ir noteikti braukšanai bīstami apstākļi.

Annas pagasta pārvalde informē, ka ar 06.11.2017. tiek noteikti transporta kustības ierobežojumi uz pašvaldības autoceļa Anna – Teikas. Pa autoceļu aizliegts pārvietoties transportlīdzekļiem, kuru kopējā masa pārsniedz 3,5 tonnas.

Kalncempju pagasta pārvalde informē, ka no 04.12.2017. tiek ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Kalncempju pagastā transportlīdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 3,5 tonnas: Cempji – Malaci un Ate – Augstie kalni – Niedras. Bez ierobežojuma atļauts pārvietoties: valsts speciālās nozīmes un operatīvajām automašīnām, piena vākšanas cisternām, autoveikaliem. Satiksmes plūsmu visiem transportlīdzekļiem atjaunot pēc nelabvēlīgo klimatisko apstākļu un ceļu rūguma perioda izbeigšanās.

Ar 23.11.2017. Alūksnes novada Zeltiņu pagastā pa autoceļu Rožukalns-Ziemeļi aizliegts pārvietoties transportlīdzekļiem, kuriem slodze uz ass pārsniedz 2,5 tonnas. Bez ierobežojuma atļauts pārvietoties: Valsts speciālās nozīmes un operatīvajām automašīnām; svaigpiena cisternām; SIA “Sorma” tehnikai autoceļa remontdarbu veikšanai.

Skip to content