Aicina iesniegt dokumentus vienkāršotās satiksmes atļaujas saņemšanai

Alūksnes novada pašvaldība saņēmusi informāciju no Valsts robežsardzes, ka no 10. jūlija tie Alūksnes novada iedzīvotāji, kuri iepriekš pieteikušies vietējās pierobežas satiksmes atļauju saņemšanai, var doties uz Krievijas Federācijas institūcijām tālākai dokumentu kārtošanai.

Tālākās procedūras atļauju saņemšanai iedzīvotāji var kārtot Krievijas ģenerālkonsulātā Daugavpilī vai Krievijas vēstniecības Konsulārajā daļā Rīgā. Jāņem gan vērā, ka dokumentus atļaujas noformēšanai pieņem personīgi no sarakstos iekļautajiem Latvijas pierobežas iedzīvotājiem, kā arī no viņu tuviem radiniekiem.

Iedzīvotāju sarakstu, kas atbilstoši nosacījumiem, var pieteikties minētās atļaujas saņemšanai un vēlas to saņemt, pašvaldība aktualizē reizi ceturksnī. Nākamais datums, līdz kuram var pieteikties papildsarakstam, ir 20. septembris.

Pieteikties iespējams Alūksnes novada pašvaldības administrācijā, Dārza ielā 11, Alūksnē, pie dzīvesvietas deklarēšanas amatpersonas 300. kabinetā, pagastu iedzīvotāji – savā pagasta pārvaldē.

 

Evita APLOKA, Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content