Ģimenes sporta un atpūtas diena PII “Sprīdītī”

AKTĪVĀ ALŪKSNES NOVADA ĢIMEŅU SPORTA, ATPŪTAS DIENA
2019.GADA 1.JŪNIJĀ
ALŪKSNES PII ‘’SPRĪDĪTIS” TERITORIJĀ

Ar nemainīgu moto:
 “Māmiņas roka
Tētiņa rokā,
Mana roka
Vecmāmiņas rokā,
Māsiņas roka
Vectētiņa rokā.
Mēs – cits pie cita,
Roku rokā.”

jau trešo gadu ģimenes ar bērniem tika laipni aicinātas un gaidītas Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “SPRĪDĪTIS”  teritorijā uz jauku, sportisku, atraktīvu un saliedējošu sporta pasākumu projekta “Dzīvo vesels Alūksnes novadā” ietvaros, kura organizēšanu nodrošina Alūksnes pirmsskolas izglītības iestāde “SPRĪDĪTIS” sadarbībā ar biedrību „Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”.

Lai diena iesāktos sprigani un moži, komponists Didzis Rijnieks visus dalībniekus izkustināja aktīvā, pozitīvu noskaņojumu raisošā rīta rosmē, pēc kuras mūsu skolotājas ģimenes gaidīja sešos aktivitāšu centros:

  • “ IZVEICĪGAIS BUMBOTĀJS ”
  • „ DABAS DRAUGU DARBNĪCA”
  • „ PALUTINI PĒDIŅAS ”
  • „ LIELĀ ĢIMENES SPĒLE”
  • „ ZAĻĀ DĀRZA KAFEJNĪCA”
  • „ DROŠULIS DŽIMBA”

Katrā centrā, atbilstoši tā nosaukumam, daudzveidīgie uzdevumi tika saistīti ar ideju “DZĪVO KUSTĪGI UN VESELĪGI!”.

Prieks, ka tieši šajā dienā mūs pieredzes apmaiņas nolūkos apciemoja kolēģes no Rīgas 182. pirmsskolas izglītības iestādes un klātienē vēroja sagatavotās aktivitātes, smeļoties idejas darbam savā pirmsskolā.

Šogad pasākumā valdīja īpaši saulaina un mierīga gaisotne, kad ģimenes nesteidzīgi un saliedēti izstaigāja sensoro taku, uzbūvēja kādu lietu no dažādiem iepakojumiem, izspēlēja lielās spēles, mācījās drošību kopā ar Džimbu, sacentās basketbola bumbas metienos, kā arī atveldzējās zaļajā kafejnīcā ar dažādu Latvijas dabas velšu atspirdzinošiem ūdeņiem.

Ļoti ceram, ka pasākums deva kādas idejas vecākiem un rosinās pavadīt vairāk kvalitatīva laika ar saviem bērniem!

Atvadoties  mazie dalībnieki saņēma zelta medaļu, sava novada karodziņu, grāmatu par Eiropas Savienību un šķelmīgi smaidīgu saulīti priecīgai vasarai!

Anta APINE,
Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “SPRĪDĪTIS” vadītājas vietniece izglītības jomā

Skip to content