Aicina velobraucējus mēroties spēkiem ar Gulbenes-Alūksnes Bānīti - Alūksnes novads

Aicina velobraucējus mēroties spēkiem ar Gulbenes-Alūksnes Bānīti

24. augustā Alūksnes un Gulbenes novados notiks velobraukšanas sacensības “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz tvaiku”, kurās sportisti un riteņbraukšanas entuziasti aicināti pārbaudīt savus spēkus, mērojoties ātrumā ar šaursliežu Bānīti.

Šīs sacensības jau kļuvušas par tradīciju, kurās velobraucēji sacenšas ar Bānīti – kurš ātrāk sasniegs maršruta otru galapunktu. Šogad starts būs pulksten 13.00 Gulbenes stacijā. 33 kilometru lielo attālumu starp Gulbeni un Alūksni Bānītis mēro pusotrā stundā, tādēļ paredzams, ka pēc pulksten 14.00 Alūksnē pie Bānīša stacijas varēs sagaidīt ātrākos riteņbraucējus, kuri pirmie būs tikuši galā ar 45-50 km garo sacensību trasi, kas ved pa autoceļiem Bānīša sliežu tuvumā.

Pirms sacensību sākuma Gulbenē stacijas apkārtnē būs iespēja piedalīties vel braukšanas aktivitātēs arī mazajiem riteņbraucējiem. Mazie velobraucēji sacensībām varēs pieteikties uz vietas Gulbenē, bet tie dalībnieki, kas vēlas sacensties ar Bānīti, aicināti pieteikties sacensībām iepriekš, līdz 20. augusta pulksten 23.59 reģistrējoties biedrības “VeloRīts” mājaslapā www.velorits.lv sadaļā “Bānīša kauss 2019”. Dalība sacensībās ir par maksu.

Sacensībās apbalvos pirmo trīs godalgoto vietu ieguvējus katrā vecuma grupā un trīs labākās komandas, savukārt absolūtajā vērtējumā seši labākie sieviešu un vīriešu konkurencē saņems naudas balvu.

Pasākumu organizē biedrība Gulbenes velo klubs “VeloRīts” sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldības aģentūru “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Alūksnes novada pašvaldību.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

INFORMĀCIJA PAR SATIKSMES IEROBEŽOJUMIEM VELOBRAUKŠANAS SACENSĪBU LAIKĀ

 

Skip to content