Alūksnes jaunie sportisti dosies uz Pasaules čempionātu biatlonā - Alūksnes novads

Alūksnes jaunie sportisti dosies uz Pasaules čempionātu biatlonā

No labās puses: Reinis Volbergs, Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Sergejs Sverčkovs un Aleksandrs Kuzņecovs

No labās puses: Reinis Volbergs, Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Sergejs Sverčkovs un Aleksandrs Kuzņecovs

Alūksnes jaunie sportisti Latvijas komandas sastāvā dosies uz Pasaules čempionātu biatlonā jauniešiem un junioriem.

Pasaules čempionātā biatlonā jauniešiem un junioriem, kas norisināsies Austrijas pilsētā Obertiliahā no 24. februāra līdz 7. martam, Latvijas komandas sastāvā piedalīsies četri jaunieši no Alūksnes novada – Aleksandrs Kuzņecovs, Reinis Volbergs un māsas Sanita un Sandra Buliņas.

Šobrīd notiek intensīvi sagatavošanās treniņi, bet jau 22. februārī puiši dosies uz Austriju, kur viņiem pievienosies arī māsas Buliņas. Aleksandrs jau iepriekš ir startējis šādās sacensībās, bet Reinim šī būs pirmā reize.

– Pats galvenais veiksmīgam startam ir morālā sagatavotība un stresa noturība. Šobrīd pie tā ļoti strādājam. Ja izdosies pārvarēt uztraukumu, tad arī šaušanā veiksies labi,- stāsta Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Sergejs Sverčkovs.

Sagatavoja: Sanita SPUDIŅA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content