13. jūnijā Alūksnes vakcinācijas centrā dzīvā rinda TIEK ATCELTA. Nākamie vakcinācijas datumi: 16. un 18. jūnijs - Alūksnes novads

13. jūnijā Alūksnes vakcinācijas centrā dzīvā rinda TIEK ATCELTA. Nākamie vakcinācijas datumi: 16. un 18. jūnijs

Alūksnes novada pašvaldība saņēmusi informāciju no AS “Veselības centru apvienība”, kas nodrošina vakcināciju pret Covid-19 Alūksnes vakcinācijas centrā, ka iepriekš izsludinātā dzīvā rinda 13. jūnijā TIEK ATCELTA.

Dzīvā rinda uz Alūksnes vakcinācijas centrā 13. jūnijā plānoto vakcināciju ar Pfizer/BioNTech vakcīnu tiek atcelta tādēļ, ka ir aizpildījušies iepriekšējā pieraksta laiki. Protams, cilvēkus, kuri tomēr būs atnākuši gaidīt dzīvajā rindā, apkalpos iespēju robežās un vakcinēs.

Dzīvās rindas atcelšana 13. jūnijā neattiecas uz senioru vakcināciju bez iepriekšējā pieraksta SENIORU STUNDĀ no pl. 9.00 līdz 10.00 – tā joprojām ir spēkā un seniori minētajā datumā un laikā var droši doties uz vakcinācijas centru gaidīt vakcīnu dzīvā rindā. Jāuzsver gan, ka vietu skaits senioru stundā ir ierobežots un vakcīnas saņemšana ir jāuzgaida, jo līdztekus notiek to personu vakcinācija, kas ir pierakstījušās iepriekš.

Nākamie vakcinācijas datumi Alūksnes vakcinācijas centrā:

16. jūnijā:

  • paredzēts vakcinēt ar JANSSEN vakcīnu, kurai ir vajadzīga tikai viena vakcīnas deva,
  • nav paredzēts vakcinēt pusaudžus un jauniešus, jo šo grupu vakcinē tikai ar Pfizer/BioNTech vakcīnu,
  • vakcinācija pēc iepriekšēja pieraksta un dzīvā rinda dienas garumā.

 

18. jūnijā:

  • paredzēts vakcinēt ar Pfizer/BioNTech vakcīnu,
  • paredzēts vakcinēt arī pusaudžus un jauniešus, sākot no 12 gadu vecuma,
  • vakcinācija pēc iepriekšēja pieraksta un dzīvā rinda dienas garumā.

SVARĪGI! Gaidot dzīvajā rindā, jārēķinās, ka līdztekus notiek to personu vakcinācija, kuras ir pierakstījušās iepriekš. Līdz ar to gaidītājiem dzīvajā rindā var nākties uzgaidīt, kad būs brīva vieta vakcīnas saņemšanai. Tāpat jāņem vērā, ka laikā no 13.00 līdz 13.30 vakcinācijas centram ir pārtraukums. Centra darbības laiks ir līdz pulksten 17.00.

Iepriekš pierakstīties vakcinācijai Alūksnes vakcinācijas centrā var:

1) vietnē www.manavakcina.lv, autorizējoties ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai e-parakstu;

2) zvanot pa tālruni 8989.

Atgādinām, ka Alūksnes vakcinācijas centrā, kas atrodas Brūža ielā 7, Alūksnes Kultūras centrā, vakcinēties pret COVID-19 ir iespējams ikvienam Alūksnes un apkārtējo novadu iedzīvotājam. Aicinām par iespēju vakcinēties informēt arī savus ģimenes locekļus, tuviniekus un kaimiņus!

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par vakcinācijas procesu Alūksnes vakcinācijas centrā pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv un pašvaldības sociālo tīklu kontos!

Aicinām sekot līdzi atvērtajiem pieraksta datumiem un laikiem interneta vietnē www.manavakcina.lv kalendārā!

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content