“Ghetto Basket” 31. jūlijā viesosies Alūksnē - Alūksnes novads

“Ghetto Basket” 31. jūlijā viesosies Alūksnē

2020. gada Ghetto Games Alūksnē/ Foto: ghetto.lv

“Ghetto Basket” 13. sezonas otrais izbraukuma turnīrs notiks sestdien, 31. jūlijā Alūksnē, kad laukumā pie Alūksnes kultūras centra notiks 3×3 basketbola sacensības deviņās grupās, kā arī jauniešu “Slam Dunk” konkurss un labāko tālmetienu izpildītāju turnīrs. “Ghetto Basket” atklāšana pulksten 12:00.

“Ghetto Basket” šīs vasaras pirmās izbraukuma sacensības notika 24. un 25. jūlijā Ventspilī, bet jau šīs nedēļas nogalē 3×3 basketbolisti pulcēsies pie Alūksnes Kultūras centra izveidotajos laukumos (Alūksne, Brūža iela 7). Vēl pēc nedēļas “Ghetto Basket” viesosies Rēzeknē (7. augusts) un Krāslavā (8. augusts).

Neizpaliks arī “Slam Dunk”

Alūksnes dienas programmā plkst. 14:00 plānots jauniešu “Slam Dunk” turnīrs, kurā atļauts piedalīties U14 vecuma spēlētājiem, viņiem sacenšoties uz mazāka augstuma groza. Uzvarētājs saņems ne tikai balvas, bet arī vietu “Slam Dunk” finālsacensībās Rīgā.

Deviņās grupās – “Open”, “Ghetto Ladies”, U19 grupā, kā arī U16, U14 un U12 grupā gan zēniem, gan meitenēm – komandas krāj kopvērtējuma punktus, lai varētu piedalīties “Ghetto Basket” finālturnīrā. Alūksnē katras grupas uzvarētāji izcīnīs tiešās ceļazīmes uz sezonas svarīgāko turnīru, bet “Open” grupā šādu balvu saņems arī otrās vietas ieguvēja.

Kāpēc Ghetto ir Alūksnē?

Ghetto Games līderis, “Ghetto Daddy” Raimonds Elbakjans, viesojoties Alūksnē saka:

Kādreiz mums šķita, ka Ghetto Games jābūt katrā reģionā, lai sniegtu iespēju jaunietim – dalīties sportā. Lai viņam būtu jautri, lai būtu piedzīvojums. Protams, ir 13. sezona un laiki mainās. Ja nerādīsi un nestāstīsi to, kas tu esi un ko tu dari, liela daļa no spēlētājiem jauniešiem aiziet uz Rīgu mācīties un es domāju, ka Grīziņkalns un Ghetto viņiem ir lieliska vieta, kur iegūt draugus, iespējas. Gan apgūt prasmes. Bet, ja viņi nezinās, kur iet? Tāpēc mēs atbraucam, mēs iepazīstamies un priecājamies par katru sportistu. Alūksnes ir ļoti skaista pilsēta. Pašvaldība iesaistās un mēģina rast iespēju jauniešiem sportiski pavadīt laiku. Jāsaka, kā tās vietējās komandas, ko esmu redzējis, tās ir cīņas spara pilnas. Alūksniešiem iekšā ir kārtīgs latviešu sīkstums!”

Alūksne, vai tu esi gatava “GhettoBasket”?/ Foto: Loreta Jargane

OBLIGĀTA – iepriekšējā pieteikšanās

Alūksnes turnīrā būs pieejama tikai (!) iepriekšējā komandu pieteikšanās, kas ilgs līdz piektdienas, 30. jūlija plkst. 20:00. “Open”, “Ghetto Ladies”, U19 grupas (2002. g. dz. un jaunāki) un U16 grupas (2005. g. dz. un jaunāki) zēnu un meiteņu aicinātas pieteikties Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) mājas lapā (https://play.fiba3x3.com/events/bdc49783-6e2b-40f0-afa3-d65cbf3b7019), bet U14 grupas (2007. g. dz. un jaunāki) un U12 grupas (2009. g. dz. un jaunāki) komandu pārstāvjiem līdz noteiktajam laikam nepieciešams iesūtīt pieteikuma vēstuli uz renars32@gmail.com. Norādot šādu informāciju – grupa, komandas nosaukums, pārstāvētā pilsēta vai vieta, spēlētāju vārds (vārdi), uzvārds, dzimšanas diena, mēnesis un gads.
Dalības maksa “Open” grupā noteikta 30 eiro no komandas, U19 grupā – 20 eiro, pārējās grupās – 15 eiro. Dalībai “Ghetto Basket” nepieciešama “Ghetto Games” licence. Vienreizējās licences cena noteikta divi eiro, bet licences uz visu sezonu – pieci eiro. Dalības apmaksa un licenču iegāde būs atvērta sacensību norises vietā no plkst. 11:00.

Aktuālā informācija “Ghetto Basket” sociālajos tīklos, www.aluksniesiem.lv, un mājaslapas sociālo tīklu platformās.

 

Skip to content