Vakcinācija pret Covid-19 Alūksnes vakcinācijas centrā decembrī

Alūksnes vakcinācijas centrā, kas atrodas Alūksnes Kultūras centra telpās Brūža ielā 7, decembrī vēl divos datumos varēs vakcinēties pret Covid-19. Ir iespējams saņemt kā pirmo un otro vakcīnas devu, tā arī balstvakcīnu.

 

Vakcinācija notiks šādos datumos:

18.12.2021. darba laiks 09.00 – 17.00 (Janssen, Pfizer, Moderna pirmā un otrā pote)*

 

30.12.2021. darba laiks 09.00 – 17.00 (Janssen, Pfizer, Moderna pirmā un otrā pote)*

 

*Pusdienu pārtraukums 13.00 – 13.30

 

Informējam, ka Alūksnes Kultūras centrā izvietotajā vakcinācijas centrā ir iespējams saņemt arī balstvakcīnu. Ja vēlaties saņemt balstvakcīnu, lūdzam līdzi ņemt potēšanas pasi (ja tajā tika izdarītas atzīmes par iepriekšējām vakcinācijas pret Covid-19 reizēm), vai arī talonu, ko, veicot pirmreizējo vakcināciju, izsniedza vakcinācijas centrā, vai vakcinācijas sertifikātu.

 

Vakcinācijai ir iespējams pierakstīties iepriekš, zvanot uz vienoto tālruni 8989, vai interneta vietnē www.manavakcina.lv, tāpat katrā no vakcinācijas dienām visas dienas garumā ir iespēja gaidīt rindā bez iepriekšēja pieraksta. Ierodoties uz vakcināciju, jāņem līdzi pase vai ID karte.

 

Aicinām sekot līdzi atvērtajiem pieraksta datumiem un laikiem interneta vietnē www.manavakcina.lv kalendārā un aktuālajai informācijai par vakcinācijas procesu Alūksnes vakcinācijas centrā pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv un pašvaldības sociālo tīklu kontos!

 

Sagatavoja: Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content