“Mēs Jūs Mīlam: Joprojām” - Alūksnes novads

“Mēs Jūs Mīlam: Joprojām”

“Mēs Jūs Mīlam: Joprojām”.Humoristiskā apvienība “Mēs Jūs Mīlam” (Ralfs Eilands & Kaspars Breidaks) izziņo savu jauno izrāžu Latvijas tūri “Mēs Jūs Mīlam: Joprojām”, kas notiks septembra beigās un oktobrī.

Iepriekšējās izrādēs “Mē Jūs Mīlam” caur jokiem, improvizāciju, dziesmām un izaicinājumiem skatītājiem stāstīja par lietām un tēmām, kuras ikdienā mīl. Tagad ir pagājuši pāris gadi, cilvēce ir pieredzējusi visdažādākos notikumus, tādēļ Ralfs ar Kasparu uzskata par savu uzdevumu skatītājiem pierādīt, ka pēc visa tā ir iespējams joprojām mīlēt.

“Es spriežu pēc sevis. Man šobrīd ir nepieciešams kārtīgi izsmieties, tādēļ šķiet, ka tā domā arī mūsu skatītāji. Nevaru vien sagaidīt, kad ar Kasparu atkal kāpšu uz skatuves, jo pēc visa, kas noticis pasaulē, mums ir sakrājies daudz, ko teikt!” tā Ralfs Eilands.

Savukārt Kaspars Breidaks bilda: “Neskatoties uz aizdomām, ka Ralfs Eilands izmanto mani savas atpazīstamības veicināšanai, esmu nolēmis sadarbību turpināt vēl uz vienu gadu.” Plašākus komentārus Kaspars atteicās sniegt, piebilstot vien, ka izrādē viss tiks pateikts reizi par visām reizēm.

“Mēs Jūs Mīlam: Joprojām” notiks Talsos, Dobelē, Valmierā, Liepājā, Alūksnē un Rīgā.

Tīzeri: https://failiem.lv/u/g9cvpktsu

Fotogrāfs: Roberts Āboltiņš.

 Biļetes atrodamas: https://www.aula.lv/pasakumi/mes-jus-milam

 

 

Skip to content