Pašvaldība aicina novada uzņēmējus uz Biznesa sarunām - Alūksnes novads

Pašvaldība aicina novada uzņēmējus uz Biznesa sarunām

Pašvaldība aicina novada uzņēmējus uz Biznesa sarunāmAlūksnes novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus uz tikšanos 1. decembrī, lai klātienē apspriestu būtiskus jautājumus un veicinātu savstarpējo sadarbību.

“Biznesa sarunas” notiks no pulksten 14.00 līdz 16.00 viesnīcā “Bahnhofs hotel”, Jāņkalna ielā 51, Alūksnē. Aicinām uzņēmējus informēt par savu dalību pasākumā, aizpildot īsu anketu, kas pieejama šajā saitē: https://arcg.is/0Dmr1v, vai atsūtot apstiprinājumu e-pastā mara.saldabola@aluksne.lv.

Tikšanās dalībniekus uzrunās pašvaldības domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers. Pašvaldības Centrālās administrācijas Plānošanas un attīstības nodaļas uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Māra Saldābola informēs par novada attīstības plāniem turpmākajiem pieciem gadiem. Biedrības “Alūksnes lauku partnerība” priekšsēdētāja Santa Harjo-Ozoliņa pastāstīs par LEADER finansējuma iespējām nākamajā plānošanas periodā un jaunās stratēģijas izstrādi. Tāpat būs iespēja uzzināt par ALTUM aktuālo piedāvājumu uzņēmējiem un uzņēmējdarbības atbalsta programmām.

Aicinām piedalīties!

 

SAGATAVOJA: Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content