5000 eiro finansējumu saņem Alūksnes novada vidusskola - Alūksnes novads

5000 eiro finansējumu saņem Alūksnes novada vidusskola

LatvijaslotoVAS Latvijas Loto organizētās interaktīvās momentloterijas Sporto visi galvenais laimests pagājušajā nedēļas nogalē izkrita Stradu pagastā, Gulbenes novadā, tāpēc, saskaņā ar loterijas noteikumiem, pie finansējuma 5000 eiro apmērā tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase dalībniece. Šoreiz tā ir Alūksnes novada vidusskola, kļūstot par 18. skolu, kura projekta ietvaros 2022./2023. mācību gadā tiek pie finansējuma sporta dzīves uzlabošanai.

 Interaktīvā izloze Sporto visi ir daļa no VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotās aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas Kustība, kas vieno. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Finansējumu iniciatīvai nodrošina ieņēmumi no divām nacionālā līmeņa sabiedriskā labuma mērķa loterijām – Sporto visi un Sporta loterija.

Šajā mācību gadā projektā Sporto visa klase pieteikušās 97 skolas, tāpēc katru nedēļu kāda no 97 Latvijas skolām saņems 5000 eiro sporta dzīves pilnveidošanai.

Skip to content