Veloparka atklāšana - Alūksnes novads

Veloparka atklāšana

Veloparka atklāšanaJau pavisam drīz – 5. jūnijā pulksten 14.00 –jaunā aktīvās atpūtas un sporta parka atklāšana. Pasākumu apmeklēt ir aicināts ikviens interesents un, ja ir vēlme izmēģināt jauno trasi, obligāti jābūt ķiverei!

Veloparka atklāšanas pasākumā 5. jūnijā piedalīsies Rīgas Skeitborda skolas treneri, kuri visiem interesentiem ierādīs dažādas skeitborda un BMX riteņbraukšanas prasmes.

Savukārt no 5. līdz 9. jūnijam pašvaldība sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu (ABJC) centru rīkos bērnu un jauniešu apmācības, kuras laikā Rīgas Skeitborda skolas trenera Arta Amoliņa vadībā meistarklases dalībnieki tiks apmācīti trases drošai lietošanai, apgūs dažādus velo trikus un varēs kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku. Meistarklašu laikā no 10.00 līdz 12.00 notiks skeitborda nodarbības, bet no 14.00 līdz 16.00 BMX nodarbības.

Pieteikties meistarklasei varēs tikai ar iepriekšēju pieteikšanos no 18. maija plkst. 9.00 Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā, Dārza ielā 8a, Alūksnē, pa tālruņiem 64322402, 29190552 vai elektroniski abjc@aluksne.lv. Dalībnieku skaits grupās ierobežots.

Būvuzņēmums: SIA “Asfaltbūve”, projektētājs un autoruzraugs: SIA “Arhitekta L. Šmita darbnīca”. Asfaltrases būvētāji: Velo solutions Baltica

Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas projektu vadītāja Sanita Adlere

Skip to content