Aicina gadu mijas svētkos rotāt ēku fasādes - Alūksnes novads

Aicina gadu mijas svētkos rotāt ēku fasādes

Aicina gadu mijas svētkos rotāt ēku fasādesTuvojoties gada izskaņai, klāt ir arī Ziemassvētku laiks. Alūksnes novada pašvaldība aicina uzņēmumus, iestādes un iedzīvotājus, kas plāno šogad iegādāties jaunus svētku rotājumus, izvēlēties baltas krāsas gaismekļus, ar ko izrotāt veikalu, biroju, iestāžu, uzņēmumu, dzīvojamo māju un dzīvokļu parādes durvis, logus vai fasādes.

Alūksnes novada galvenā egle šogad atradīsies pie jaunās Alūksnes tūrisma informācijas centra ēkas, Ojāra Vācieša ielā 1. Egles svinīgā iedegšana plānota 2. decembrī. Alūksnes novada pašvaldības Vides dizaina padome šogad, plānojot svētku rotājumus pilsētā, nolēma lielāko akcentu likt uz zaļajām zonām tuvāk tūrisma informācijas centram, kā arī blakus Pilssalas ielai. Ziemassvētku laikā Alūksne pārtop par eņģeļu pilsētu. Plānots izvietot gan lielu, gan mazus eņģeļus, kurus radījuši mākslinieki Lilija Kukle un Gintars Čerbikovs. Tos papildinās gaismas rotājumi ielu apgaismes stabos un krāsainas bumbas kokos.

No katra alūksnieša entuziasma un aktīvas rīcības būs atkarīgs, cik krāšņi izdosies svētki mūsu pilsētā. Alūksnes novada pašvaldība cer uz iedzīvotāju atsaucību un jau iepriekš pateicas par ieguldījumu svētku noskaņas radīšanā!

 

Sagatavoja: Sanita SPUDIŅA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content