Jauniešu uzsaukums Eiropas Parlamenta līdzdalības veicināšanai - Alūksnes novads

Jauniešu uzsaukums Eiropas Parlamenta līdzdalības veicināšanai

Jauniešu uzsaukums Eiropas Parlamenta līdzdalības veicināšanaiNo 2024. gada marta līdz maijam jaunatnes organizācija “Klubs “Māja” – Jaunatne vienotai Eiropai” veido Vislatvijas Eiropas Parlamenta vēlēšanu vēstnešu tīklu vairāk nekā 80 Latvijas pilsētās.

Programmas galvenais mērķis ir veicināt sabiedības iesaisti 2024. gada 8. jūnija Eiropas Parlamenta vēlēšanās, iesaistot vietējās kopienas un cilvēkus un dibinot kustību, kas interesētu jauniešus uzzināt par Eiropas Savienību un Eiropas Parlamentu. Demokrātijas stiprināšanā ir jāiesaistās arī jaunākajai paaudzei, veidojot vietējas tīklošanās un sabiedriskās aktivitātes iespējas savā reģionā, tādēļ programmas ietvaros jauniešiem tiks dotas iespējas gūt pieredzi sabiedrības izglītošanā un laikabiedru līdziesaistes veicināšanā.

Jauniešus apmācīs organizācija “Klubs “Māja”” un pilsoniskās līdzdalības eksperti, lai jaunieši spētu jauniegūtās zināšanas un prasmes pielietot prakstiski, veidojot nodarbības reģonu skolās, mudinot balsotspējīgos jauniešus balsot un veicinot pilsonisko atbildību un līdzdalību jauniešos kopumā.

Ikvienam Latvijas jaunietim ir iespēja kļūt par Eiropas Parlamenta vēlēšanu vēstnesi, sperot būtiskus soļus pašizaugsmē un sevis pilnveidošanā, kā arī Eiropas un Latvijas demokrātijas stiprināšanā. Vēstneši gūs vērtīgas zināšanas no jomas ekspertiem un tīklošanās iespējas ar citiem vēstnešiem programmas tīklā un aktīvākais gūs iespēju doties vizītē uz Eiropas Parlamentu Briselē, Beļģijā. Katrs no programmas vēstnešiem gūs zīmolpreces no projekta organizatoriem un citus labumus.

Projektam varēs sekot līdzi sociālajos medijos, kuros vēstneši tiks aicināti dalīties ar saviem panākumiem un veikumiem, nodrošinot sabiedrības uzmanības piesaisti vēstnešu programmai. Par vēstnešu programmas un projekta citām aktualitātēm ir iespējams uzzināt projekta mājaslapā un sociālajos medijos.

Pievienojies programmas plašajam vēstnešu lokam un pārstāvi savu pilsētu Latvijā, stiprini Eiropas un Latvijas demokrātiju. Paud savu viedokli un intereses Eiropas Parlamenta vēlēšanu kontekstā un veicini jauniešu pilsoniskās atbildības un līdzdalības pieaugumu. Apskati vēstnešu paveikto un aicini vēstnesi uz savu skolu https://ep.klubsmaja.lv/vestnesi/

Projektu “Mūsu balsis, mūsu nākotne!” finansē Eiropas Savienība.

Jauniešu uzsaukums Eiropas Parlamenta līdzdalības veicināšanai

Skip to content