Notikumu kalendārs

Pilssalas estrādē

21.00     Svētku atklāšana
Intara BUSUĻA un Abonementa orķestra koncerts “AR MUMS
Biļetes Alūksnes Kultūras centra un SIA “Biļešu paradīze” kasēs no 10,00 EUR

Pie Alūksnes Jaunās pils
22.00-03.00         Svētku svinības un balle pils dārzā
Brāļi Auzāni ar grupu un DJ
Ieeja bez maksas

Pie Alūksnes ev. lut. baznīcas

23.00    Alūksnes ev. lut. baznīcas izgaismotā torņa atklāšana

Sīkāk: ŠEIT

Pie Alūksnes Jaunās pils
9.00        Amatnieku, mājražotāju, mākslas darbu tirgus “Radošais dārzs”
Pieteikšanās: gundegaand@gmail.com, tālrunis 29207776
9.00        Alūksnes novada amatnieku, mājražotāju svētki “Radīts Alūksnē”
11.00     Novada bērnu kolektīvu, solistu koncerts “Manai pilsētai”
11.30     Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra melodijas un defilē programma
12.00     Jaundzimušo alūksniešu sveikšana
Putu ballīte
13.00     Gardo Zupu festivāls “Alūksnes smeķis!” ar degustāciju un konkursu (NOLIKUMS)
13.00     Dienas koncertā “Kas augstāk, tas Alūksnē” dzied un dejo novada radošie kolektīvi
14.00     Koncerts un sadziedāšanās kopā ar grupu “Gunārs un Zane”
14.00     Grāmatas “Alsviķu Ķemera (Strautiņu) skola 1868 -2018” atvēršanas svētki

Alūksnes muzejā
9.00-17.00           “100 vēsturiski mirkļi Alūksnē” (1. stāva fortepiano istabā)
12.00     Zigrīdas Ilenānes jubilejas gleznu izstādes “Vēlreiz” atklāšana

Alūksnes ielās un administratīvās ēkas laukumā
14.00     Ziemeļlatgale RETRO 12 PĀRCELTS UZ STĀVLAUKUMU OJĀRA VĀCIEŠA IELĀ!
Ekspedīcija MARIENHAUZENA – MARIENBURGA ar dažāda vecuma un marku mopēdiem, braucamrīku goda aplis, spēkratu apskate

Ojāra Vācieša ielas stāvlaukumā
11.00     Padomu un prezentācijas telts automīļiem “No diskiem līdz lukturiem”

Pilssalas teritorijā, Pilssalas stadionā
No 11.00              Sporta svētki:
GHETTO GAMES sacensības ielu basketbolā
Kluba “Spēka pasaule” aktivitātes
Apvidus loka šaušana
Pludmales volejbola turnīrs „Satiec draugu” (NOLIKUMS)
Alūksnes ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi
Futbola soda sitienu konkurss

Alūksnes Kultūras centra kamerzālē

16.00    Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātra “Slieksnis” izrāde – Dž. Patriks “Augstākais bauslis”.
Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots!

Pilssalas estrāde
21.00
     Koncerts “ Augstāk par zemi”
Šova “X faktors” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš un grupa “Refleksija”
DONS
23.00     Uguņošana
23.00-04.00         Svētku svinības un balle
Grupa “Mākoņstūmēji” un DJ
Ieeja bez maksas

P/A “ALJA” teritorijā
23.00-04.00         Diskomaratons
DJ [Ex] da Bass
DJ Alvis Still

Visas dienas garumā  Zemessardzes 31. Kājnieku bataljona tehnikas, ieroču un ekipējuma izstāde, Alūksnes un Apes novada fonda aktivitātes, Miss Dimanta foto 2018, piepūšamās atrakcijas, velokarti, radošās darbnīcas, atrakcija “Katapulta”, prezentāciju teltis , Latvijas mākslas skolu audzēkņu veidotu un ilustrētu dzejas grāmatu izstāde “Zīmēju dzejoli” Alūksnes Mākslas skolā u.c.

 

 

Sīkāk: ŠEIT

11.00     Kapusvētki Alūksnes Lielajos kapos, ekumēniskais aizlūgums
12.00     Kapusvētki Alūksnes Mazajos kapos

 Tempļakalnā

13.00     Svētku noslēgums un koncerts “217 metri virs jūras”
Grupa “Rumbas kvartets”
Ieeja bez maksas

 

Sīkāk: ŠEIT

Pr. Aug 0 6

Citi pasākumi

8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (311.)

9.00 Zeltiņu pagasta pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme

10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme (200.)

10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme (107.)

Ot. Aug 0 7

Citi pasākumi

9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme

10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00) (102.)

14.00 Malienas pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme

Tr. Aug 0 8

Citi pasākumi

8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme

9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)

9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) (102.)

9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās (Alsviķu bibliotēkā)

10.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (412.)

10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde (mazā zāle)

Ce. Aug 0 9

Citi pasākumi

9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme

Pk. Aug 1 0

Citi pasākumi

11.00 Latvijas Republikas Ministru prezidenta Māra Kučinska tikšanās ar iedzīvotājiem

Se. Aug 1 1

Sports

10.00 Pārgājiens “Veclaicene – Vana-Laitsna” (no Kornetiem)

No 10.30 Lielās brīvdabas sporta spēles (Malienas pamatskolas sporta laukumā)

No 10.00 Zeltiņu pagasta sporta svētki (Zeltiņu pag. sporta un atpūtas parkā)

No 11.00 Dubļu tautas bumba u.c. sportiskas aktivitātes (Jaunannas Zaķusalā)

6.Starptautiskās sacensības pludmales volejbolā “Katrīnas kauss 2018” (Pilssalā, “Jaunsētās”)

Se. Aug 1 1

Kultūra

18.00 Novadnieka aktiera, dziesminieka, joku karaļa Edgara Liepiņa 90.dzimšanas dienai veltīts muzikāls uzvedums “Ir milzu teātris šī pasaule”, 22.00 zaļumballe (Zeltiņu estrādē)

19.00 Deju kopas “Beja” zaļumballes ieskaņas koncerts, 21.00 Simtgades Zaļumballe (Bejas “Dainās”)

No 21.00 Latvijas simtgades Zaļumballīte (Jaunannas Zaķusalas estrādē)

21.00 Muzikāla tikšanās ar Mazās ģildes vīru kamerkori “FRA-CHO-RI”, Guntaru Ruņģi (pie Mālupes Saieta nama), 23.00 zaļumballe (Mālupes salā)

22.00 Zaļumballe (Mārkalnes „Lakstīgalās”)

22.00 Latviešu – igauņu pierobežas Simtgades zaļumballe (Veclaicenes estrādē)

Malēniešu valodas nometne “Ja es nebūtu no tās puses” (Ziemeros)

Pr. Aug 1 3

Citi pasākumi

8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (311.)

10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde (mazā zāle)

Pēc sēdes – pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme (mazā zāle)

11.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme (107.)

13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme (200.)

15.00 Zemes lietu komisijas sēde (205.)

Ot. Aug 1 4

Citi pasākumi

9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme

13.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme (311.)

14.00 Jaunannas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme

Ot. Aug 1 4

Citi pasākumi

8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme

9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)

Tr. Aug 1 5

Sports

Orientēšanās sacensības “Horizonts 2018”

Ce. Aug 1 6

Citi pasākumi

9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme

10.00 Finanšu komitejas sēde (mazā zāle)

14.00 Jaunalūksnes pagasta pārvaldes darbinieku un struktūrvienību vadītāju sanāksme

Pk. Aug 1 7

Kultūra

19.00 Pasākums bērniem un jauniešiem “Stāsti pie ugunskura” (Mārkalnes atpūtas vietā „Lakstīgalas”)

20.00 Vasaras vakara romantiskais koncerts – mecosoprāns Sabīne Krilova un pianiste Madara Kalniņa (Kolberģī pie strūklakas)        

Se. Aug 1 8

Kultūra

10.00 Tūrisma un aktīvās atpūtas pasākums “Majestātiskā Alūksne pārsteidz” (no Alūksnes muzeja)

10.00 Aktīvās atpūtas diena „Ejam, skrejam, smejam” (Mālupes salā)

20.00 Eduarda Rozenštrauha 100 gadu jubilejas dižkoncerts “Rozenštrauha gadsimts” (Pilssalas estrādē)

Se. Aug 1 8

Sports

Vidzemes novada invalīdu sporta spēles (Ziemeru pamatskolā)

Sv. Aug 1 9

Kultūra

11.00 Jaunannas Zaķusalā Jaunannas netradicionālās sporta spēles ” 80 pēdās apkārt Zemeslodei”. Reģistrācija no 10.30. Komandā 4 dalībnieki, vismaz viena dāma. Noslēgumā garda zupa.

Pr. Aug 2 0

Citi pasākumi

8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (311.)

10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme (107.)

10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme (200.)

Vispārizglītojošo izglītības iestāžu vadītāju seminārs Rīgā

Ot. Aug 2 1

Citi pasākumi

9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme

10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00) (102.)

Veclaicenes pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme

Ot. Aug 2 1

Sports

Orientēšanās sacensības “Horizonts 2018”

Tr. Aug 2 2

Citi pasākumi

8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme

9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)

9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) (102.)

10.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (412.)

Ce. Aug 2 3

Citi pasākumi

9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme

10.00 Alūksnes novada domes sēde (mazā zāle)

Baltijas ceļa atmiņu pasākums Alūksnē

Dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference Rīgā     

Pk. Aug 2 4

Citi pasākumi

9.00 Būvvaldes sēde

15.00 Zemes lietu komisijas sēde (205.)

Se. Aug 2 5

Sports

11.30 Zeltiņu pagasta atklātā krosa skriešanas seriāla pasākuma ikvienam „Mizojam, ka prieks” 4. posms “Krogsalas apļi” (Zeltiņu pagasta sporta un atpūtas parkā)

Kuģu modelisma sacensības “Alūksnes kauss 2018” (Alūksnes ezerā). PASĀKUMS NENOTIKS!

Riteņbraukšanas sacensības “Bānīša kauss 2018” Alūksne – Gulbene

Se. Aug 2 5

Kultūra

14.00 Tikšanās ar Dainu Bindi, gatavojot veselīgu vitamīnu bumbu (Bejas novadpētniecības centrā)

14.00 Piepūšamās atrakcijas (Mārkalnē pie “Pūcītes” ēkas)

14.30 „Zaļo augu izmantošana, tējas un smūtiju gatavošana kopā ar Dainu Bindi” (Mārkalnes Sabiedrības centrā)

No 15.00 Malienas pamatskolas 145 gadu jubilejas svinības un absolventu salidojums

15.00 Komandu sporta diena (Ilzenē, sporta laukumā pie skolas)

22.00 Sezonas noslēguma pasākums – dīdžeju nakts maratons (Pilssalas estrādē)

Pr. Aug 2 7

Citi pasākumi

8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (311.)

10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme (200.)

10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme (107.)

10.00 Valsts iestāžu vadītāju sanāksme (311.)

Ot. Aug 2 8

Citi pasākumi

9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme

Metodiskā diena pedagogiem

Tr. Aug 2 9

Citi pasākumi

8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme

9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)

10.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (412.)

Orientēšanās sacensības “Horizonts 2018”

Ce. Aug 3 0

Citi pasākumi

9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme