Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00) (Uzvaras ielā 1, 2. stāvā)
Kultūra
17.00 Starptautiskās senioru dienas koncerts – Cēsu Baptistu draudzes zvanu ansamblis “SOLI DEO GLORIA” (Alūksnes Kultūras centrā)
Citi
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (Uzvaras ielā 1)
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Annas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) (Uzvaras ielā 1, 2.stāvā)
9.00 Alsviķu pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās (Alsviķu bibliotēkā)
Citi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Kalncempju pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
17.00 Tematisks pasākums “Trīs draugi. Dace.” Stāsts par Alūksnes jaunajiem patriotiem 1946.-1948. (Alūksnes pilsētas bibliotēkā)
Kultūra
11.00 Izrāde bērniem un vecākiem “Dzeltenā zemūdene” (Alūksnes Kultūras centrā)
12.00 Veclaicenē piemiņas akmens atklāšana nacionālo partizānu bunkura vietā
18.00 Tikšanās ar dzejnieku, mūziķi Guntaru Raču un viņa draugiem (Kolberģa tautas namā)
Kultūra
14.00 Jaunatnes iniciatīvas projekta “Smelies iedvesmu un izglītojies!” izvērtēšanas – noslēguma pasākums (Jaunannas tautas namā)
18.00 Svecīšu vakars Alūksnes kapos
18.00 Ezeriņu kapos Svecīšu vakars
19.00 Jubilejas koncerts “GREGAM 55” (Alūksnes Kultūras centrā)
Kultūra
17.00 Normunda Rutuļa koncerts “Man nav žēl” (Alūksnes Kultūras centrā)
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
9.30 Zeltiņu pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00) (Uzvaras 1, 2.stāvā)
14.00 Jaunannas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
14.00 Malienas pagasta pārvaldes darbinieku un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Citi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (Uzvaras 1)
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās (Alsviķu bibliotēkā)
11.00 Pasaules pasta diena – veidosim un krāsosim savu aploksni (Veclaicenes bibliotēkā)
12.00 Mācību programma pedagogiem “Virtuālās atkarības (Alūksnes novada vidusskolā)
16.00 Radošā nodarbība “Rudens dekoru veidošana” (Mālupes Saieta namā)
Citi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes un iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme (Uzvaras 1)
14.30 Tikšanās ar rotaļu pūcīti Ucipuci un grāmatas autori Zani Zustu (Alūksnes pilsētas bibliotēkā)
15.00 Zemes lietu komisijas sēde (Uzvaras 1, 2.stāvā)
17.30 Tikšanās ar žurnālisti, grāmatu autori Zani Zustu un sarunas par “Tarakāniem mūsu galvās” (Alūksnes pilsētas bibliotēkā)
Alūksnes Mūzikas skolas darbinieku pieredzes brauciens uz Lietuvu
Citi
19.00 Koncertuzvedums “Sievietes vārds” (Alūksnes Kultūras centrā)
Alūksnes Mūzikas skolas darbinieku pieredzes brauciens uz Lietuvu
Kultūra
9.30 Jēkaba Ceļojumu & Ziedoņa muzeja 2 dienu pārgājiens: Ape – Korneti
16.00 Folkloras kopas “Putnis” 20 gadu jubilejas koncerts “Kas meklē, tas atrod!” (Jaunlaicenes tautas namā)
18.00 Jaunannas amatierteātra “Šūpoles” izrāde – E. Vulfs “Līnis murdā” (Malienas tautas namā)
22.00 Atpūtas vakars kopā ar grupu “Putukvass” (Māriņkalna tautas namā)
Bibliotekārā stunda “E-grāmatas par spokiem” (Mārkalnes bibliotēkā)
Sports
10.00 Alūksnes novada čempionāts pauerliftingā Alūksnē, Pils ielā 21A
Citi
Alūksnes Mūzikas skolas darbinieku pieredzes brauciens uz Lietuvu
Kultūra
17.00 VIENĪGAIS KONCERTS LATVIJĀ – Helmūts Eizels un Jošo Stefana trio (Vācija) “Ģēniju satikšanās” (Alūksnes Kultūras centrā)
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (AKC)
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Citi
9.00 Ilzenes PP un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās (Alsviķu bibliotēkā)
10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00) (Uzvaras 1, 2.stāvā)
16.00 Jauno grāmatu diena un grāmatu apskats (Jaunalūksnes bibliotēkā)
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (Uzvaras 1)
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) (Uzvaras 1, 2.stāvā)
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde (Uzvaras 1)
14.00 Praktiskās nodarbības ar dārziņa grupas bērniem “Glābjam rudentiņu” (Pededzes bibliotēkā) Ienirsti spēļu pasaulē – spēļu diena (Al.pils.bibliotēkā)
Tematisks pasākums “Rudens rūķi, ko tu mums atnesi?” pirmsskolas vecuma bērniem (Liepnas bibliotēkā)
Citi
9.00 Mārkalnes PP, iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Pašpārvalžu seminārs (ABJC)
11.30 Praktiskās nodarbības aktīvo bibliotēkas apmeklētājiem – senioriem “Paiet gadi – dzīves kamols samet dzīparus” (Pededzes bibliotēkā)
14.00 Jaunalūksnes PP un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Kultūra
20.00 Dokumentāla filma “Spiegs, kurš mans tēvs” (AKC)
Kultūra
14.00 Skolēnu tautas deju skolotāju tikšanās (ABJC)
18.00 Jaungulbenes amatierteātra “Kuriozs” sniegumā G. Kalniņas un I. Bernovas komēdija “Gribu bērnu” (Zeltiņu TN)
Kultūra
11.00 Animācijas filma visai ģimenei “Lielais ceļojums / BIG TRIP” (AKC)
14.00 Veclaicenes TN senioru vokālā ansambļa 20 gadu jubileja “Kad gadiem es pāri skatos” (Veclaicenes TN)
19.00 Grupas “Astro’n’out” multitūre (AKC)
19.00 Pasākums “Rudens sapinies ābelēs” (SKIM centrā “Dailes”)
21.30 Atpūtas pasākums kopā ar grupu “Putukvass” (SKIM centrā “Dailes”)
Citi
12.00 Jaunatnes iniciatīvas projekta “Izzini sevi, lai mācītos!” ietvaros izglītojoša lekcija un meistarklase ar uztura speciālisti Baibu Bērtiņu (Jaunannas TN)
Kultūra
17.00 Jāņa Šipkēvica un mūziķu apvienības “Nepāriet” koncerts ar Imanta Kalniņa mūziku (AKC)
15.00 Jaunannas tautas nama amatierteātra “Šūpoles” izrāde – E. Vulfs, “Līnis murdā” (Alsviķu KN)
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde Uzvaras ielā 1 Pēc sēdes– pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme
10.00 Vēstures skolotāju metodiskās apvienības seminārs
13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
13.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
19.00 Humora teātris “Greizais spogulis – 50 smieklīgā nokrāsas” Alūksnes Kultūras centrā Izbraukuma seminārs Vastselīnā mājturības un tehnoloģiju skolotājiem
Kultūra
17.00 Radošās apvienības “DIVI” leļļu izrāde bērniem “Viena maza pilsētiņa” Kolberģa tautas namā
Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.30 Veclaicenes pagasta pārvaldes darbinieku un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Mūzikas skolotāju metodiskās apvienības seminārs
13.00 Teātra skolotāju tikšanās Alūksnes Bērnu un Jauniešu centrā Matemātikas skolotāju pieredzes brauciens uz Pilvas vidusskolu
Citi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
10.00 Krievu valodas skolotāju metodiskās apvienības seminārs
11.00 Radošasrudens darbnīcas bērniem Māriņkalna tautas namā
12.00 Bejas bibliotēkas lasītāju klubiņa pasākums “Vējš spēlējas zeltītās kupenās. Rudeņosim…” Bejas bibliotēkā
Citi
9.00 Mārkalnes pagata pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
10.00 Finanšu komitejas sēde Uzvaras ielā 1
15.00 Zemes lietu komisijas sēde Uzvaras 1, 2.stāvā
17.00 Tikšanās ciklā “Savējie iedvesmo!” saruna ar dizaineri Nadīnu Dudari un Alūksnes novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Māru Saldābolu Alūksnes pilsētas bibliotēkā
Kultūra
19.00 Izrāde pēc A. Brigaderes motīviem “Lielais Loms” Alūksnes Kultūras centrā
Citi
9.00 Būvvaldes sēde
12.00 Pasākums “Spēles ar krāsām” Mālupes Saieta namā
14.00 Kaimiņpagastu senioru draudzības pēcpusdiena “Rudens noskaņas…” Alsviķu kultūras namā
14.00 Pasākums bērniem “Reiz sensenos laikos…” Ilzenes bibliotēkā
Kultūra
19.00 Maestro Raimonds Pauls, Andris Bērziņš koncertā “Es šonakt sēdēšu uz jumta” Alūksnes Kultūras centrā
Citi
13.00 Pagasta senioru un draugu tikšanās pēcpusdiena Liepnas tautas namā
19.00 Leģendu nakts Alūksnes Jaunajā pilī sadarbībā ar Alūksnes Mūzikas skolu
17.00 Veļu laika vakarēšana Māriņkalna tautas namā
Kultūra
18.00 Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncerts “Atbrauc pie manis uz rudeni”,
18.00 SKIM centrā “Dailes” biedrības “Ilzenes attīstībai” projekta “Iedvesmai un izaugsmei būt!” noslēguma pasākums.
20.00atpūtas vakars kopā ar grupu “Rolise” Mārkalnes tautas namā
19.00 Grupas “Hameleoni” 20 gadu jubilejas koncerts “Pērles & dimanti” Alūksnes Kultūras centrā
Sports
10.00 J. Baltauša atceres turnīrs galda tenisā Alūksnes Bērnu un jauniešu sporta skolas angārā)
Citi
12.00 Nodarbība “Cilvēks pats sev labākais dziednieks” Zeltiņu tautas namā