Kultūra
10.00 Tematiskā izstāde Pededzes bibliotēkā
11.30 Erudīcijas spēles “Zelta prāti” junioriem 1. sezonas 2. spēle, 13.00 “Zelta prāti“ 3. sezonas 2. spēle Zeltiņu skolas zālē
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (AKC)
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
17.00 Filma “Dvēseļu putenis” Liepnas tautas namā
Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.30 Veclaicenes pagasta pārvaldes darbinieku un struktūrvienību vadītāju sanāksme
14.00 Malienas pagasta pārvaldes darbinieku un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Citi
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme Uzvaras 1
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Annas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
9.00 Alsviķu pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
10.00 Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde Uzvaras 1
12.00 Angļu valodas skolotāju tikšanās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
“Bērnu žūrijas” noslēguma pasākums PII “Pūcīte” audzēkņiem Jaunalūksnes bibliotēkā
Radošās darbnīcas “Gatavošanās
Citi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme
9.00 Kalncempju pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
10.00 Tautas bumba D pamatskolu grupai Ziemeru pamatskolā
13.00 Zemes lietu komisijas sēde Uzvaras 1, 2.stāvā
15.00 Jaunannas egles iedegšana kopā ar Brīnumu un Mīlestības fejām no Vēlmju meža
Konkurss 7.-9. un 10.-12.kl. komandām “Mēs – Alūksnes nākotnei” Alūksnes novada vidusskolā
Kultūra
17.30 Alūksnes Mūzikas skolas jaunāko klašu audzēkņu un pedagogu koncerts no cikla “Ceļā uz Ziemassvētkiem” Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē
19.00 Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts ar svētku ieskaņas koncertu “Sajūti Ziemassvētkus” Kolberģa tautas namā
19.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas muzikālās studijas Ziemassvētku koncerts “Tev tuvumā” Malienas tautas namā
Kultūra
13.00 Stikla mākslinieces Ilzes Dūdiņas personālizstādes “Ledus ir salts un silts” atklāšana un radošā darbnīca Alūksnes muzejā
14.00 Kaimiņpagastu senioru pasākums “Dedz svētku liesmu sirdī savā” Veclaicenes tautas namā
15.00 Ineses Bebres foto izstādes atklāšana “Visskaistākais gadalaiks ir mīlestība…” Liepnas tautas namā
17.00 Alūksnes pilsētas galvenās egles iedegšana “Brīnumu ieraudzīt…” administratīvās ēkas laukumā, Dārza ielā 11
18.00 Leģendārā pasaka “Sniegbaltītes skola” Alūksnes Kultūras centrā
Kultūra
12.00-14.00 “Mazais Ziemassvētku dāvanu tirdziņš” Zeltiņu tautas namā
16.00 Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātra “Slieksnis” izrāde – R. Šarts, “Manu sievu sauc Moriss” Alūksnes Kultūras centra kamerzālē
17.00 Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums “Pošam egli svētku rotā” pie Jaunlaicenes tautas nama
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Tautsaimniecības komitejas sēde Uzvaras ielā 1
13.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
13.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
14.00 Zeltiņu pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00) Uzvaras 1, 2.stāvā
14.00 Jaunannas pagasta pārvaldes darbinieku sanāksme
Kultūra
10.00 Animācijas filma “Auniņš Šons. Filma – Fermagedons” Malienas tautas namā
Citi
8.30 Pededzes pagasta pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme Uzvaras 1
9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) Uzvaras 1, 2.stāvā
Citi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes un struktūrvienību darbinieku sanāksme
10.00 Finanšu komitejas sēde Uzvaras 1
14.00 Jaunalūksnes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Kultūra
15.00 Pagasta Lielās Ziemassvētku egles iedegšana pie Malienas tautas nama
17.30 Alūksnes Mūzikas skolas vidējo klašu audzēkņu un pedagogu koncerts no cikla “Ceļā uz Ziemassvētkiem” Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē
Citi
9.00 Pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme Uzvaras 1
10.00 Vēstures valsts olimpiādes novadu kārta 9. un 10.-12.kl. Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
19.00 Vienīgais koncerts Latvijā – ekskluzīvs ekspresīvā somu akordeonista Kimo Pohjonena koncerts Alūksnes Kultūras centrā
19.00 Pagasta svētku egles iedegšana Māriņkalnā pie pagasta pārvaldes ēkas
Kultūra
12.00 Rūķu rokdarbu darbnīca Veclaicenes klubiņā
15.00 Pagasta amatiermākslas kolektīvu koncertuzvedums “Patīkamu lidojumu!” Alsviķu kultūras namā
16.00 Kaimiņpagastu senioru pasākums Mārkalnes tautas namā
17.00 Alūksnes Bērnu un jauniešu centra deju kolektīva “Enku-drenku” koncerts Alūksnes Kultūras centrā
17.30 Mālupes pagastā pie “Mārām” Svētku eglītes iedegšana,
18.00 Mālupes Saieta namā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas muzikālās studijas Ziemassvētku koncerts “Tev tuvumā”
Sports
10.00 XIX Starptautiskās sacensības džudo “Ziemassvētku balvas izcīņa” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē
Kultūra
14.00 Pasākums Jaunlaicenes un kaimiņpagastu senioriem “Ziemassvētkus gaidot” Jaunlaicenes tautas namā
15.00 Mārtiņš Brauns “Ziemassvētkos”. Piedalās vokālā grupa “Insomnia” Alūksnes Kultūras centrā
Sports
10.00 XIX Starptautiskās sacensības džudo “Ziemassvētku balvas izcīņa” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
10.00 Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes 1.atlases kārta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā
Kultūra
17.30 Alūksnes Mūzikas skolas vecāko klašu audzēkņu un pedagogu koncerts no cikla “Ceļā uz Ziemassvētkiem” Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē
19.00 Jautra koncertprogramma “Sniegavīra ekspresis” Alūksnes Kultūras centrā
Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
13.00 Ziemera pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
18.00 Sveču liešanas meistardarbnīca Jaunlaicenes tautas namā
Citi
9.00 Bāriņtiesas sēde
9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme Uzvaras 1
9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās Alsviķu bibliotēkā
10.00 Domes sēde Uzvaras 1
13.00 Zemes lietu komisijas sēde Uzvaras 1, 2.stāvā
Kultūra
12.00 Lasītāju klubiņa pasākums “Pasauli aijā svētlaimīgs miers, Mūsu mājās nāk Ziemsvētku prieks” Bejas bibliotēkā
13.00 Koncerts “Piparkūku vīriņa Ziemassvētki” Jaunannas tautas namā
13.00 Senioru pēcpusdiena Ziemassvētku noskaņas Kolberģa tautas namā
17.00 Rokdarbu pulciņa “Annele” izstādes “Sasiesim astes” atklāšana Mālupes Saieta namā Radošās darbnīcas “Gatavošanās Ziemassvētkiem” Liepnas tautas namā
Citi
9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme
14.00 Klientu apkalpošanas centra telpu atvēršana Dārza ielā 11
14.00 Ziemassvētku radošā darbnīca bērniem Alūksnes pilsētas bibliotēkā
Citi
9.00 Būvvaldes sēde
Kultūra
17.00 Sarīkojums Jaunalūksnes pagasta pirmsskolas vecuma bērniem “Domino un Cirka kauliņa Ziemassvētku piedzīvojums” Kolberģa tautas namā
19.00 Veclaicenes vīru vokālajam ansamblim 20 gadu jubileja “Mīlestības stāsts dziesmā” Veclaicenes tautas namā
19.00 Filma “Jaungada taksometrs 2” Liepnas tautas namā. Ieeja: 2,50 EUR.
Kultūra
11.00-14.00 Alūksnes muzejs aicina uz Ziemas saulgriežu svinībām
11.00 Pagasta senioru un viņu draugu Ziemassvētku pasākums “Ticot zvaigžņotam brīnumam” Annas kultūras namā
11.00 Ziemassvētku pasākums Jaunannas un Kalncempju pirmsskolas vecuma bērniem “Ziemassvētku rūķus gaidot” Jaunannas tautas namā
11.00 Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem Liepnas tautas namā
14.00 Alūksnes Kultūras centra skolotāju kora “Atzele” Ziemassvētku koncerts “Tumsa ir gaiša…” Mālupes Saieta namā
15.00 Ziemassvētku pasākums pagasta pirmsskolas vecuma bērniem “Rūķu Ziemassvētki” Zeltiņu tautas namā
17.30 Ziemassvētku pasākums Ilzenes pagasta pirmsskolas un skolas vecuma bērniem “Brīnums ir egles zarā un Ziemassvētku gaišajās svecēs” SKIM centrā “Dailes”
17.00 Ziemassvētku pasākums Mārkalnes pagasta pirmsskolas vecuma bērniem “Domino un Cirka kauliņa Ziemassvētku piedzīvojums” Mārkalnes tautas namā
19.00 Alūksnes Kultūras centra skolotāju kora “Atzele” Ziemassvētku koncerts “Tumsa ir gaiša” Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē
Kultūra
11.00 Pasākums Mālupes pagasta mazajiem bērniem “Ziemassvētku rūķus gaidot” Mālupes Saieta namā
15.00 Ziemassvētku Rūķi gaidīs ciemos pirmsskolas vecuma bērnus Malienas tautas namā
16.00 Ziemassvētku sarīkojums “Domino un Cirka kauliņa Ziemassvētku piedzīvojums” Alsviķu pagasta pirmsskolas vecuma bērniem Alsviķu kultūras namā
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
11.00 Ziemassvētku loterija bibliotēkas aktīvākajiem lasītājiem Pededzes bibliotēkā Jauno grāmatu diena Alūksnes pilsētas bibliotēkā
Kultūra
13.00 Pagasta senioru Ziemassvētku sarīkojums “Mani svētki…” Alsviķu kultūras namā
15.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas muzikālās studijas Ziemassvētku koncerts “Tev tuvumā” Alsviķu kultūras namā
19.00 Koncertprogramma “Ziemas pasaka” Zeltiņu tautas namā
21.00 Balle Zeltiņu tautas namā
22.00 Ziemassvētku balle Alsviķu kultūras namā
Kultūra
10.00 Pasākums Veclaicenes un Ziemera pagastu pirmsskolas un skolas vecuma bērniem “Domino un Cirka kauliņa Ziemassvētku piedzīvojums” Māriņkalna tautas namā
11.00 Ziemassvētku galda spēļu turnīrs Jaunannas tautas namā
13.00 Jautrs Ziemassvētku uzvedums pagasta pirmsskolas vecuma bērniem “Domino un Cirka kauliņa Ziemassvētku piedzīvojums” Jaunlaicenes tautas namā
13.00 Senioru tikšanās Ziemassvētkos Malienas tautas namā
17.00 Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts “Pa īstam” Alūksnes Kultūras centrā
Kultūra
11.00 Pagasta pirmsskolas vecuma bērnu eglīte “Ziemassvētku rūķus gaidot” Annas kultūras namā
16.00 Ulda Sedlenieka Alūksnes tautas teātra “Slieksnis” izrāde – R. Šarts “Manu sievu sauc Moriss” Alūksnes Kultūras centra Kamerzālē
19.00 Latviešu komēdija “Jaungada taksometrs 2” Malienas tautas namā
20.00 Jauniešu izklaides pasākums “Saskriesim!” Veclaicenes tautas namā
22.00 Vecgada groziņballe Māriņkalna tautas namā Ziemassvētku vecīša ciemošanās pie Pededzes pagasta pirmsskolēniem
Citi
8.15 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme
10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme
10.00 Plānošanas un attīstības nodaļas sanāksme
Kultūra
20.00 Vecgada pavadīšana pie galdiņiem Pededzes tautas namā
22.00 Vecgada balle Malienas tautas namā
Citi
9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme
Kultūra
23.00 Jaungada nakts balle Alūksnes Kultūras centrā
24.00 Jaungada nakts uguņošana pie Alūksnes Kultūras centra