Sešas novada ģimenes saņems akcijas “Maziem mirkļiem ir liela nozīme” balvas - Alūksnes novads

Sešas novada ģimenes saņems akcijas “Maziem mirkļiem ir liela nozīme” balvas

 

Atsaucoties Alūksnes novada pašvaldības aicinājumam pieteikt stipras un iedvesmojošas ģimenes Labklājības ministrijas izsludinātajai iniciatīvai “Maziem mirkļiem ir liela nozīme” esam saņēmuši pieteikumus par 17 Alūksnes novada ģimenēm.

Minētās akcijas mērķis ir rosināt ģimenes kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Sirsnīgs paldies visiem, kas atsaucās aicinājumam pieteikt ģimenes, kuras veido un uztur ciešas ģimeniskas saites, pilnvērtīgi un aktīvi pavada brīvo laiku kopā, iesaistot bērnus dažādās ģimenes un sabiedriskās aktivitātēs. Pieteikumi bija dažādi – gan vienā teikumā lakoniski formulēti, gan aprakstīti garās, sirdssiltuma pilnās vēstulēs.

Kā jau solīts, piecas ģimenes, kuras esat ieteikuši visbiežāk, saņems īpašu kampaņas rīkotāju dāvātu rokas pulksteni, kas tapis sadarbībā ar latviešu uzņēmumu “May 28th” un ir simbols, kas vienmēr atgādinās par mazajiem svarīgajiem mirkļiem kopā ar ģimeni. Šīs piecas ģimenes ir: Jolantas un Laura Baldiņu ģimene Jaunalūksnes pagastā, Sigitas un Ilmāra Kabluku ģimene Malienas pagastā, Daces un Normunda Mūrnieku ģimene Zeltiņu paga

 

stā, Ievas un Konstantina Rakovu ģimene Pededzes pagastā, Evas un Roberta Lejnieku ģimene Alūksnē.

Savukārt sestajai ģimenei, kas no pārējām 12 tika noskaidrota pēc nejaušas izlozes principa, kampaņas rīkotāju vārdā dāvināsim Gerija Čepmena un Rosa Kempbela grāmatu “5 mīlestības valodas bērniem”. Grāmata nonāks pie Marikas un Agra Sloģu ģimenes Jaunalūksnes pagastā. Ar visām minētajām ģimenēm par akcijas dāvanu saņemšanu sazināsimies personīgi.

Akcijai pa vienam pieteikumam saņemti arī par šādām Alūksnes novada ģimenēm: Ivitas un Ilvara Krevicu ģimene Mālupes pagastā, Sandras un Raivja Ābeltiņu ģimene Malienas pagastā, Ingūnas un Ivo Dovgānu ģimene Alūksnē, Baibas un Intāra Dzelzskalēju – Kalēju ģimene Alūksnē, Ditas un Rolanda Hollu ģimene Alūksnē, Sigitas Jakobsones ģimene Alūksnē, Lienes un Jāņa Stabingu ģimene Liepnas pagastā, Kristīnes Vimbas un Aināra Ķikuta ģimene Alūksnē, Ērikas un Viestura Rozenbergu ģimene Jaunalūksnes pagastā, Kristīnes un Ivara Zābaku ģimene Jaunalūksnes pagastā, Keju un Pāvela Melņu ģimene.

Lai veicinātu vecākus pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem, 10. decembrī Labklājības ministrija organizē akciju “Maziem mirkļiem ir liela nozīme”. Tādejādi kampaņas organizatori vēlas iedibināt jaunu tradīciju – svētdienu, kas tiek pavadīta ģimenes lokā, mudinot vecākus pavadīt nedaudz vairāk laika kopā ar saviem bērniem. Katrs kampaņas atbalstītājs ar savu ideju un ieceri var dalīties, to ievietojot kampaņas „Maziem mirkļiem ir liela nozīme” Facebook lapā un akcijas dienā dalīties ar kopīgo aktivitāšu bildēm sociālajos tīklos, pievienojot tām tēmturi #mirklimirnozime.

Kampaņas laikā ir izstrādāts arī informatīvais materiāls, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem. Šo informatīvo e-bukletu var lejupielādēt: https://goo.gl/quz9k4.

Skip to content