Alūksnes seniori baudīs koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam!" - Alūksnes novads

Alūksnes seniori baudīs koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam!”

Februāra izskaņā un marta sākumā Borisa un Ināras Teterevu fonds vairāku Latvijas novadu senioriem dāvina jaunu koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam!”, kuru sniedz Latvijas Operetes fonds.

Alūksnē pasākums norisināsies 25. februārī Alūksnes Kultūras centrā.

Šo pasākumu Borisa un Ināras Teterevu fonds sirmgalvjiem piedāvā, turpinot programmu “Svētku pakas un pasākumi sirmgalvjiem novados”. Koncertuzvedums šīs programmas ietvaros norisināsies 25. februārī Alūksnes Kultūras centrā, 26. februārī Limbažu kultūras namā, 28. februārī Talsu Tautas namā un 2. martā – Preiļu novada Kultūras centrā. Šos pasākumus apmeklēs vairāki simti senioru no Alūksnes, Apes, Limbažu, Salacgrīvas, Alojas, Krimuldas, Talsu, Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadiem.

Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumā “Lai sasaucamies, lai dziedam!” skanēs Elgas Īgenbergas, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ivara Vīgnera, Valda Zilvera, Imanta Kalniņa, Induļa Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Aleksandra Kublinska dziesmas. Tās iedziedās Jolanta Strikaite-Lapiņa, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks un Nauris Indzeris. Režisors Valdis Lūriņš.

Par pasākumu norisi rūpējas Alūksnes un Apes novada fonds, Limbažu fonds, Talsu novada fonds un Viduslatgales pārnovadu fonds, iesaistoties brīvprātīgajiem un sociālās jomas darbiniekiem.

Plašāk par programmu “Svētku pakas un pasākumi sirmgalvjiem novados”: http://bit.ly/2oXKppv
Infografika: http://bit.ly/2omBfAt

Par Borisa un Ināras Teterevu fondu
2010. gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstītie labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus 10 valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos. Plašāka informācija: www.teterevufonds.lv.

Informāciju sagatavoja
Diana Germane
Sabiedrisko attiecību speciāliste
26 435 463, diana.germane@teterevufonds.lv
www.teterevufonds.lv

Skip to content