Alūksnei airBaltic pasniedz dāvanu – simbolisku lidmašīnu - Alūksnes novads

Alūksnei airBaltic pasniedz dāvanu – simbolisku lidmašīnu

Martins Gauss apciemo Alūksnes Bānīša stacijas ēku

Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Martins Gauss pasniedz lidmašīnu Alūksnes novada domes priekšsēdētājam Arturam Dukulim. Sanitas Pāsas foto

Pirmdien, 15. aprīlī, Alūksni apmeklēja un ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāju Arturu Dukuli un priekšsēdētāja vietnieku Dzintaru Adleru tikās Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Martins Gauss.

 Vizītes mērķis bija pasniegt pilsētai dāvanu – lidmašīnu, jo, kā zināms, viena no kompānijas lidmašīnām ir nosaukta tieši Alūksnes vārdā. Pērn airBaltic rīkotajā akcijā novada iedzīvotāji aktīvi balsoja par Alūksni, ierindojot to 14 mīlētāko Latvijas pilsētu topa 2. vietā. Jau kopš 2018. gada novembra viena no airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnām nosaukta Alūksnes vārdā. 

– Paldies airBaltic par šo īpašo, patriotismu veicinošo akciju un liels paldies visiem Alūksnes novada iedzīvotājiem un novadniekiem, kas pierādīja, ka esam vienoti un spēcīgi, jo mums izdevās Alūksnes vārdu balsojumā pacelt līdz pat otrajai vietai! Šī ir lieliska iespēja veicināt Alūksnes atpazīstamību pasaulē, – tiekoties ar M. Gausu, uzsvēra domes priekšsēdētājs A. Dukulis.

Tikšanās laikā pašvaldības vadība ar M. Gausu pārrunāja iespējamos sadarbības veidus. Viesis Alūksnē apmeklēja arī vairākus tūrisma objektus. Viņš atzina, ka ir patīkami apciemot Latvijas pilsētas un redzēt, kā tūrisms attīstās arī ārpus Rīgas.

Sanita PĀSA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content