Starptautiskās sacensības pludmales volejbolā „Katrīnas kauss” jau septīto reizi Alūksnē - Alūksnes novads

Starptautiskās sacensības pludmales volejbolā „Katrīnas kauss” jau septīto reizi Alūksnē

Alūksnes novada pašvaldība aicina ikvienu pludmales volejbola spēles cienītāju uz Alūksni, lai šogad, tieši pirms Līgo dienas, dažādās vecuma grupās sacenstos par organizatoru dāvāto KATRĪNAS KAUSU.

Kausa izcīņa risināsies 22. jūnijā Alūksnē – Pilssalas un atpūtas kompleksa „Jaunsētas” volejbola laukumos. Kausa izcīņu organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību „Eko teritoriju attīstība” un novada volejbola sabiedrisko aktīvu. Kausa izcīņa notiek vīriešu un sieviešu grupās. Jau par tradīciju kļuvis, ka uz Katrīnas kausa tiek iegravēti sacensību uzvarētāju vārdi un uzvārdi, tā tas būs arī šogad, bet pats kauss paliek glabāties pie organizatoriem. 

1.-3. vietu ieguvēju komandas dalībnieki visās grupās tiek apbalvoti ar speciāli sacensībām gatavotām medaļām un naudas balvām, bet katrs dalībnieks saņem organizatoru sarūpētus spēles krekliņus. Ar naudas balvām tiks apbalvoti arī 4. vietas ieguvēji.

Kā sacensību dalībnieki, tā līdzjutēji un viesi būs gaidīti gan uz sacensībām, gan, lai interesanti un lietderīgi pavadītu savu brīvdienu Alūksnē. Plašāku informāciju par atpūtas iespējām pilsētā meklējiet www.visitaluksne.lv. Sacensības šogad kuplinās muzikāli izklaidējoša programma, kā arī sacensību vietās darbosies dažādas bufetes.

Sanita PĀSA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content