Aicinām pieteikt jaundzimušos mazuļus sumināšanai Alūksnes pilsētas svētku laikā!

Alūksnes pilsētas svētku laikā, 3. augustā, pulksten 11.00 pie Alūksnes Jaunās pils suminās jaundzimušos alūksniešus. Aicinām pieteikt dalībai pasākumā no 2018. gada pilsētas svētkiem līdz šī gada pilsētas svētkiem dzimušos mazuļus!

Jaundzimušo alūksniešu sveikšana ir tradīcija, kas izveidojusies jau vairāku gadu garumā – tie mazuļi, kuri dzimuši laikā kopš iepriekšējiem pilsētas svētkiem līdz šiem, un, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Alūksnes pilsētas teritorijā, pilsētas svētkos saņem īpaši sarūpētas dāvanas. Šoreiz tas būs kas silts un praktiski noderīgs.

Sakarā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, svētku rīkotāji aicina jaundzimušo mazuļu vecākus, kuri vēlas un ir ar mieru, ka viņu mazuli sumina šajā pasākumā, pieteikties dalībai tajā, rakstot uz e-pasta adresi sanita.berzina@aluksne.lv vai personīgi Alūksnes Kultūras centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē, tā darba laikā. Lūdzam mazuļus pieteikt līdz 2. augusta pulksten 10.00!

Piesakoties dalībai pasākumā, jānorāda mazuļa vārds un uzvārds, dzimšanas gads un datums. Piesakot bērniņu šim pasākumam, jūs piekrītat personas datu apstrādei.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Skip to content