Pleskavas ielas posmā ieklās virskārtu: būs slēgta satiksme

Plānots, ka sakarā ar asfalta seguma virsējās jeb dilumkārtas ieklāšanu ar bezšuves tehnoloģiju, no ceturtdienas, 1. augusta, pulksten 04.00 līdz aptuveni piektdienas, 2. augusta, pulksten 14.00 BŪS SLĒGTS Pleskavas ielas posms no remontposma sākuma, kas atrodas pirms Kolberģa, līdz pat Cerību ielas otrajam krustojumam (virzienā no Alūksnes uz Kolberģi). Līdz ar to daļa 2. un 3. kārtas posma būs ieguvusi jaunu asfalta segumu pirms pilsētas svētkiem.

– Ielas virsējās kārtas segumu ieklās ar vienlaidu tehnoloģiju – vienlaikus abās brauktuves pusēs, līdz ar to šo darbu veikšanas laikā iela satiksmei ir jāslēdz. Centīsimies pēc darbu veikšanas maksimāli ātri ielu atkal atvērt satiksmei, taču jārēķinās, ka pēc asfalta ieklāšanas tam dažas stundas ir jāatdziest, pirms to drīkst sākt lietot. Asfaltēšanas darbus plānojam sākt no Kolberģa puses virzienā uz pilsētu, līdz ar to no Sīļiem no rīta ap pulksten 8, kad cilvēkiem jādodas uz darbu, būs iespējams izbraukt. No Ozolu un Cerību ielu krustojumiem, kas atrodas tuvāk virzienā uz pilsētu, būs iespējams izbraukt visu laiku, jo līdz tiem šoreiz asfaltēšana nav paredzēta. No Kolberģa, kā arī Ezermalas un Robežu ielām autovadītājiem jāizmanto jau zināmie apbraucamie ceļi. No Sīļiem, šķērsojot Pleskavas ielu, varēs izbraukt periodiski, kad tas netraucēs asfaltēšanas darbiem. Lai palīdzētu autovadītājiem, būs nodrošināti satiksmes regulētāji, – skaidro PS “RERE VIDE 1” pārstāvis Toms Muzikants.

Atgādinām, ka būvobjekta apbraucamais ceļš ir caur Beju pa autoceļiem P40 (Alūksne-Zaiceva), V400 (Taides-Matisene), V399 (Mālupe-Beja-Karitāni) un P41 (Liepna-Alūksne), bet vieglajam autotransportam ir iespēja remontposmu apbraukt arī pa ceļu Karitāni-Kolberģis, ievērojot ātruma ierobežojumu 30 km/h. Kravas transportam šis posms gan būs slēgts.

Darbus objektā veic PS “RERE VIDE 1” pēc SIA “Projekts EAE” izstrādātā projekta, būvuzraudzību nodrošina SIA “Būvuzraugi LV”.

Alūksnes novada pašvaldība aicina autovadītājus ar izpratni izturēties pret īslaicīgajiem satiksmes ierobežojumiem un ievērot izvietotās ceļa zīmes un aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv un pašvaldības sociālo tīklu kontos!

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste