Apes pilsētas svētkos aicinām sadzirdēt, sajust un izbaudīt - Alūksnes novads

Apes pilsētas svētkos aicinām sadzirdēt, sajust un izbaudīt

Dziesmas vārdi – mazs bij tēva novadiņis – tas ir par Apes novadu, kurš izveidots 2009.gadā – ar Api, Trapeni, Gaujienu un Virešiem – kas savijas logotipā un nu jau 10 gadus dzīvo tā, lai Dvēsele priecājas. Apes pilsētas svētkos “Apes pilsētas svētki manā novadā”, kuri norisināsies no 23.augusta līdz 25.augustam, ielūkosimies mūsu novadā, kurā gadu laikā, savienojot mūsdienīgo ar gadsimtos godināto, esam ieguvuši lielas un noturīgas vērtības.

23.augustā visas dienas garumā tiks veidots Ziedu paklājs pie Apes novada domes ēkas, kur arī vakarā atzīmēsim neaizmirstamo “Baltijas ceļu” un tā 30.gadadienu ar novada amatierkolektīvu piedalīšanos. Aija Andrejeva uzburs romantisku svētku sajūtu koncertu pilsētiņas centrā un ar brīnumainām, maģiskām krāsām un skaņām gleznosim Apes novada stāstu Ebru tehnikā.
24.augustā rīta stundā dižosimies unikālo braucamrīku parādē pa pilsētiņas ielām, izstāstīsim arī Apes novada stāstu svētku koncertā “Dvēsele priecājas”, dosimies izbraucienos ar Stāmerienas vilcieniņu, gan sacentīsimies par Spēcīgāko pilsētas titulu, gan asināsim prātus erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija”, bet vakarā iedzīvotājus un novada viesus aicina grupa “Baritoni”, pieskandinot pilsētu un novadu ar pozitīvām emocijām un par lustīgu balli līdz rīta gaismai rūpēsies grupa “Galaktika”.
Apes pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja izbaudīt mūsu radošo un aktīvo novada kultūras dzīvi, jo patiešām, te tāda ir! Uz tikšanos!
Vairāk informācijas: www.apesnovads.lv

Ilze Ērmane, Apes novada dome
64307215, ilze.ermane@ape.lv
www.apesnovads.lv

Skip to content