VIDZEMES MĀKSLINIEKU TIKŠANĀS kopīgā pavasara izstādē šogad notiks Gulbenē

VIDZEMES MĀKSLINIEKU TIKŠANĀS kopīgā pavasara izstādē ir kļuvusi par iedvesmojošu tradīciju – Madona, Cēsis, Valmiera, Sigulda, Alūksne, Valka un Limbaži…un šogad tā būs GULBENE, maza pilsēta Vidzemes ziemeļaustrumos.

Rīdzinieki saka – tālu, alūksnieši domā – tepat. Ģeogrāfi teic, ka 145 m virs jūras līmeņa, gulbenieši domā – kur tad jūra? Tomēr ūdens mums ir – Gulbenes novadā ir saskaitīti 98 ezeri, ezeriņi, upes un upītes. Gauja, kas mūsu pusē ir pavisam citāda nekā Cēsīs vai Siguldā, ir bijusi  akvareļu meistara Jāņa Brektes iemīļota makšķerēšanas vieta.

Suminot leģendārā meistara 100 gadu jubileju, atceroties viņa gleznotos

Vecrīgas skatus, šī gada izstādes tēma ir “Pilsēta”.  Dažiem tā būs PILS, dažiem – sēta, vēl kādam sajūta… AICINĀM  PIEDALĪTIES !

Pieteikšanās izstādei līdz 2020. gada 1. aprīlim (ieskaitot) elektroniski: https://ej.uz/qxjs

vai pieteikuma anketu sūtot izstādes kuratorei Anitai Birzniecei uz e-pasta adresi – birznieceanita@gmail.com, tālr.26698096.

Aicinām Alūksnes novada māksliniekus ar saviem darbiem pārstāvēt novadu Vidzemes reģiona mākslinieku izstādē! Darbi, kurus paredzēts iesniegt izstādei, jānogādā Alūksnes muzejā iepakoti un aprakstīti (atšifrēti) no 1. līdz 7. aprīlim. 8. aprīlī  plānots Alūksnes novada mākslinieku darbus nogādāt uz Gulbeni.

 

NOLIKUMS
Pieteikuma veidlapa